Australian Open 2003 – smíšená čtyřhra
Související informace naleznete také v článku Australian Open 2003.
Australian Open 2003 | |
---|---|
Vítězové | Leander Paes Martina Navrátilová |
Finalisté | Todd Woodbridge Eleni Daniilidou |
Výsledek | 6–4, 7–5 |
Soutěže | |
mužská dvouhra • mužská čtyřhra | |
ženská dvouhra • ženská čtyřhra | |
smíšená čtyřhra | |
Australian Open smíšená čtyřhra | |
2002 ◄◄ 2003 ►► 2004 | |
Grand Slam 2003 smíšená čtyřhra | |
Australian Open • French Open Wimbledon • US Open |
Obhájcem titulu byl zimbabwsko-slovenský pár Kevin Ullyett a Daniela Hantuchová, který v semifinále nestačil na Paese s Navrátilovou.
Soutěž vyhrála indicko-americká dvojice startující na divokou kartu Leander Paes a Martina Navrátilová, která v boji o titul zdolala australsko-řecký pár Todd Woodbridge a Eleni Daniilidou po setech 6–4, 7–5. Navrátilová tak získala ve čtyřiceti šesti letech první titul ve smíšené čtyřhře na Australian Open a celkově pak padesátý sedmý z grandslamu.
Nasazené páry
- Max Mirnyj / Janette Husárová (1. kolo)
- Mike Bryan / Lisa Raymondová (2. kolo)
- Mark Knowles / Jelena Lichovcevová (2. kolo)
- Donald Johnson / Rennae Stubbsová (semifinále)
- Kevin Ullyett / Daniela Hantuchová (semifinále)
- Wayne Black / Cara Blacková (1. kolo)
- Jared Palmer / Lee Janetová (čtvrtfinále)
- Brian Macphie / Rika Fudžiwarová (1. kolo)
Pavouk
Legenda | ||
|
|
|
Finálová fáze
Semifinále | Finále | |||||||||||
5 | Kevin Ullyett Daniela Hantuchová | 3 | 1 | |||||||||
WC | Leander Paes Martina Navrátilová | 6 | 6 | |||||||||
WC | Leander Paes Martina Navrátilová | 6 | 7 | |||||||||
WC | Todd Woodbridge Eleni Daniilidou | 4 | 5 | |||||||||
4 | Donald Johnson Rennae Stubbsová | 4 | 2 | |||||||||
WC | Todd Woodbridge Eleni Daniilidou | 6 | 6 |
Horní polovina
1. sekce
První kolo | Druhé kolo | Čtvrtfinále | |||||||||||||||||
1 | Max Mirnyj Janette Husárová | 2 | 7 | 1 | |||||||||||||||
David Adams Wynne Prakusjová | 6 | 5 | 7 | ||||||||||||||||
David Adams Wynne Prakusjová | 6 | 1 | 1 | ||||||||||||||||
Joshua Eagle Barbara Schettová | 4 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Joshua Eagle Barbara Schettová | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Cyril Suk Émilie Loitová | 2 | 5 | |||||||||||||||||
David Adams Wynne Prakusjová | 61 | 63 | |||||||||||||||||
5 | Kevin Ullyett Daniela Hantuchová | 7 | 7 | ||||||||||||||||
Bob Bryan Katarina Srebotniková | 6 | 4 | 5 | ||||||||||||||||
Thomas Šimada Ai Sugijamová | 4 | 6 | 1 | ||||||||||||||||
Thomas Šimada Ai Sugijamová | 6 | 3 | 4 | ||||||||||||||||
5 | Kevin Ullyett Daniela Hantuchová | 2 | 6 | 1 | |||||||||||||||
Andres Schneiter Virginia Ruano Pascual | 1 | r | |||||||||||||||||
5 | Kevin Ullyett Daniela Hantuchová | 6 |
2. sekce
První kolo | Druhé kolo | Čtvrtfinále | |||||||||||||||||
3 | Mark Knowles Jelena Lichovcevová | 7 | 7 | ||||||||||||||||
Jeff Coetzee Světlana Kuzněcovová | 61 | 64 | |||||||||||||||||
3 | Mark Knowles Jelena Lichovcevová | 2 | 4 | ||||||||||||||||
WC | Leander Paes Martina Navrátilová | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Leander Paes Martina Navrátilová | 6 | 7 | ||||||||||||||||
WC | Scott Draper Lisa McSheaová | 3 | 5 | ||||||||||||||||
WC | Leander Paes Martina Navrátilová | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Mahesh Bhupathi Iroda Tuljaganovová | 4 | 3 | |||||||||||||||||
WC | Nathan Healey Evie Dominikovicová | 7 | 3 | 1 | |||||||||||||||
WC | Andrew Florent Nicole Prattová | 67 | 6 | 7 | |||||||||||||||
WC | Nathan Healey Evie Dominikovicová | 66 | 6 | 3 | |||||||||||||||
Mahesh Bhupathi Iroda Tuljaganovová | 7 | 1 | 1 | ||||||||||||||||
Mahesh Bhupathi Iroda Tuljaganovová | 6 | 6 | |||||||||||||||||
8 | Brian Macphie Rika Fudžiwarová | 2 | 2 |
Dolní polovina
3. sekce
První kolo | Druhé kolo | Čtvrtfinále | |||||||||||||||||
7 | Jared Palmer Lee Janetová | 7 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Jaymon Crabb Bryanne Stewartová | 5 | 4 | ||||||||||||||||
7 | Jared Palmer Lee Janetová | w. | o. | ||||||||||||||||
WC | Alex Bogomolov Anna Kurnikovová | ||||||||||||||||||
WC | Alex Bogomolov Anna Kurnikovová | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Lucas Arnold Ker Patricia Tarabiniová | 4 | 2 | |||||||||||||||||
7 | Jared Palmer Lee Janetová | 4 | 4 | ||||||||||||||||
4 | Donald Johnson Rennae Stubbsová | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Martin Damm Rita Grandeová | 2 | 6 | 1 | ||||||||||||||||
Gaston Etlis Silvia Farinaová Eliaová | 6 | 3 | 7 | ||||||||||||||||
Martin Damm Rita Grandeová | 2 | 3 | |||||||||||||||||
4 | Donald Johnson Rennae Stubbsová | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Peter Luczak Christina Wheelerová | 2 | 64 | ||||||||||||||||
4 | Donald Johnson Rennae Stubbsová | 6 | 7 |
4. sekce
První kolo | Druhé kolo | Čtvrtfinále | |||||||||||||||||
6 | Wayne Black Cara Blacková | 3 | 4 | ||||||||||||||||
Daniel Nestor Kristie Boogertová | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Daniel Nestor Kristie Boogertová | 2 | 2 | |||||||||||||||||
Robbie Koenig Els Callensová | 6 | 6 | |||||||||||||||||
David Rikl Tina Križanová | 4 | 2 | |||||||||||||||||
Robbie Koenig Els Callensová | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Robbie Koenig Els Callensová | 3 | 2 | |||||||||||||||||
WC | Todd Woodbridge Eleni Daniilidou | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Michael Hill Caroline Visová | 4 | 65 | |||||||||||||||||
WC | Todd Woodbridge Eleni Daniilidou | 6 | 7 | ||||||||||||||||
WC | Todd Woodbridge Eleni Daniilidou | 7 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Mike Bryan Lisa Raymondová | 63 | 4 | ||||||||||||||||
Sandon Stolle Catherine Barclayová | 4 | 1 | |||||||||||||||||
2 | Mike Bryan Lisa Raymondová | 6 | 6 |
Reference
V tomto článku byl použit překlad textu z článku Australian Open 2003/Mixed na německé Wikipedii.
- Pavouk smíšené čtyřhry[nedostupný zdroj]