Mistrovství České republiky v krasobruslení
Sport | krasobruslení |
---|---|
Založeno | 1994 |
Vlastník | Český krasobruslařský svaz |
Země | Česko Česko |
Příbuzné soutěže | Mistrovství Československa v krasobruslení |
Mistrovství České republiky v krasobruslení se koná pravidelně od roku 1994.
Výsledky
Muži
Rok | Dějiště | Zlato | Stříbro | Bronz |
---|---|---|---|---|
1994 | Třinec | Jaroslav Dostál | Martin Diviš | |
1995 | Ústí nad Labem | Jaroslav Suchý | Radek Horák | Karel Nekola |
1996 | Třinec | Radek Horák | Jaroslav Suchý | Karel Nekola |
1997 | Ústí nad Labem | Karel Nekola | Radek Horák | Petr Jaroš |
1998 | Brno | Radek Horák | Petr Jaroš | Karel Nekola |
1999 | Karviná | Lukáš Rakowski | Radek Horák | Karel Nekola |
2000 | Mladá Boleslav | Lukáš Rakowski | Radek Horák | Tomáš Šrom |
2001 | Mladá Boleslav | Lukáš Rakowski | Tomáš Verner | Tomáš Šrom |
2002 | Karviná | Tomáš Verner | Lukáš Rakowski | Radek Horák |
2003 | Brno | Tomáš Verner | Lukáš Rakowski | Ondřej Hotárek |
2004 | Hradec Králové | Tomáš Verner | Michal Matloch | Ondřej Hotárek |
2005 | Ostrava | Tomáš Janečko | Michal Matloch | Lukáš Rakowski |
2006 | České Budějovice | Tomáš Verner | Pavel Kaška | Lukáš Rakowski |
2007 | Liberec | Tomáš Verner | Pavel Kaška | Tomáš Janečko |
2008 | Trenčín | Tomáš Verner | Michal Březina | Pavel Kaška |
2009 | Třinec | Pavel Kaška | Michal Matloch | Petr Bidař |
2010 | Těšín | Michal Březina | Tomáš Verner | Pavel Kaška |
2011 | Žilina | Tomáš Verner | Michal Březina | Pavel Kaška |
2012 | Ostrava | Tomáš Verner | Michal Březina | Pavel Kaška |
2013 | Těšín | Tomáš Verner | Pavel Kaška | Martin Krhovjak |
2014 | Bratislava | Tomáš Verner | Michal Březina | Petr Coufal |
2015 | Budapešť | Michal Březina | Petr Coufal | Pavel Kaška |
2016 | Třinec | Michal Březina | Jiří Bělohradský | Petr Kotlařík |
2017 | Katovice | Jiří Bělohradský | Matyáš Bělohradský | Tomáš Kupka |
2018 | Košice | Jiří Bělohradský | Matyáš Bělohradský | Petr Kotlařík |
2019 | Budapešť | Matyáš Bělohradský | Petr Kotlařík | Daniel Mrázek |
2020 | Ostrava | Michal Březina | Matyáš Bělohradský | Jiří Bělohradský |
2021 | Těšín | Michal Březina | Jiří Bělohradský | Georgii Reshtenko |
2022 | Spišská Nová Ves | Matyáš Bělohradský | Georgii Reshtenko | nebyla udělena |
2023 | Budapešť | Petr Kotlařík | Georgii Reshtenko | nebyla udělena |
2024 | Turnov | Georgii Reshtenko | Filip Ščerba | nebyla udělena |
Ženy
Rok | Dějiště | Zlato | Stříbro | Bronz |
---|---|---|---|---|
1994 | Třinec | Irena Zemanová | Kateřina Beránková | Lenka Kulovaná |
1995 | Ústí nad Labem | Kateřina Beránková | Lenka Kulovaná | Irena Zemanová |
1996 | Třinec | Lenka Kulovaná | Kateřina Beránková | Karolína Hofferová |
1997 | Ústí nad Labem | Lenka Kulovaná | Kateřina Beránková | Kateřina Blohonová |
1998 | Brno | Lenka Kulovaná | Kateřina Blohonová | Veronika Skalická |
1999 | Karviná | Annette Dytrtová | Veronika Dytrtová | Petra Lehká |
2000 | Mladá Boleslav | Eva Chudá | Lenka Šeniglová | Veronika Dytrtová |
2001 | Mladá Boleslav | Lucie Krausová | Lenka Šeniglová | Veronika Dytrtová |
2002 | Karviná | Lucie Krausová | Veronika Dytrtová | Lenka Šeniglová |
2003 | Brno | Lucie Krausová | Petra Lukáčíková | Marta Klímová |
2004 | Hradec Králové | Petra Lukáčíková | Ivana Hudziecová | Dina Babická |
2005 | Ostrava | Petra Lukáčíková | Pavla Skotalová | Ivana Hudziecová |
2006 | České Budějovice | Ivana Hudziecová | Petra Lukáčíková | Hana Charyparová |
2007 | Liberec | Ivana Hudziecová | Nella Simaová | Klára Nováková |
2008 | Trenčín | Nella Simaová | Hana Charyparová | Klára Nováková |
2009 | Třinec | Nella Simaová | Ivana Hudziecová | Martina Boček |
2010 | Těšín | Martina Bočeková | Ivana Buzková | Nella Simaová |
2011 | Žilina | Martina Bočeková | Kristina Kostková | Eliška Březinová |
2012 | Ostrava | Eliška Březinová | Klára Světlíková | Nastasia Lobachevskaya |
2013 | Těšín | Laura Raszyková | Klára Světlíková | Jana Coufalová |
2014 | Bratislava | Eliška Březinová | Elizaveta Ukolova | Jana Coufalová |
2015 | Budapešť | Eliška Březinová | Elizaveta Ukolova | Jana Coufalová |
2016 | Třinec | Eliška Březinová | Michaela Lucie Hanzlíková | Anna Dušková |
2017 | Katovice | Michaela Lucie Hanzlíková | Eliška Březinová | Natálie Kratěnová |
2018 | Košice | Eliška Březinová | Daniela Ko | Michaela Lucie Hanzlíková |
2019 | Bodapešť | Eliška Březinová | Klára Štěpánová | Aneta Janiczková |
2020 | Ostrava | Eliška Březinová | Nikola Rychtaříková | Kateřina Fričová |
2021 | Těšín | Eliška Březinová | Nikola Rychtaříková | Oluša Gajdošová |
2022 | Spišská Nová Ves | Eliška Březinová | Nikola Rychtaříková | Ellen Slavíčková |
2023 | Budapešť | Barbora Vránková | Eliška Březinová | Nikola Rychtaříková |
2024 | Turnov | Barbora Vránková | Eliška Březinová | Michaela Vraštáková |
Sportovní dvojice
Rok | Dějiště | Zlato | Stříbro | Bronz |
---|---|---|---|---|
1994 | Třinec | Radka Kovaříková / René Novotný | Veronika Joukalová / Otto Dlabola | Nebyla udělena |
1995 | Ústí nad Labem | Veronika Joukalová / Otto Dlabola | Kristýna Matěnová / Martin Diviš | Nebyla udělena |
1996 | Třinec | Veronika Joukalová / Otto Dlabola | Nebyla udělena | |
1997 | Ústí nad Labem | Pavla Ročková / Martin Diviš | Nebyla udělena | |
1998 | Brno | Kateřina Beránková / Otto Dlabola | Nebyla udělena | |
1999 | Karviná | Kateřina Beránková / Otto Dlabola | Nebyla udělena | Nebyla udělena |
2000 | Mladá Boleslav | Kateřina Beránková / Otto Dlabola | Michaela Krutská / Marek Sedlmajer | Nebyla udělena |
2001 | Mladá Boleslav | Michaela Krutská / Marek Sedlmajer | Radka Zlatohlávková / Karel Štefl | Nebyla udělena |
2002 | Karviná | Kateřina Beránková / Otto Dlabola | Veronika Havlíčková / Karel Štefl | Nebyla udělena |
2003 | Brno | Kateřina Beránková / Otto Dlabola | Andrea Vargová / Marek Sedlmajer | Adéla Zilvarová / Miroslav Verner |
2004 | Hradec Králové | Kateřina Beránková / Otto Dlabola | Veronika Havlíčková / Karel Štefl | Nebyla udělena |
2005 | Ostrava | Nebyla udělena | ||
2006 | České Budějovice | Olga Prokuronova / Karel Štefl | Nebyla udělena | |
Nebylo na programu 2007 až 2010 | ||||
2011 | Žilina | Klára Kadlecová / Petr Bidař | Alexandra Herbríková / Alexander Zaboev | Nebyla udělena |
2012 | Ostrava | Alexandra Herbríková / Rudy Halmaert | Nebyla udělena | |
Nebylo na programu 2013 až 2019 | ||||
2020 | Ostrava | Jelizaveta Žuková / Martin Bidař | Nebyla udělena | Nebyla udělena |
2021 | Těšín | Jelizaveta Žuková / Martin Bidař | Nebyla udělena | Nebyla udělena |
2022 | Spišská Nová Ves | Nebyla udělena (Jelizaveta Žuková / Martin Bidař odstoupili před krátkým programem) | ||
2023 | Budapešť | Federica Simioli / Alessandro Zarbo | Nebyla udělena | Nebyla udělena |
2024 | Turnov | Barbora Kuciánová / Martin Bidař | nebyla udělena | nebyla udělena |
Taneční páry
Rok | Dějiště | Zlato | Stříbro | Bronz | |
---|---|---|---|---|---|
1994 | Třinec | Kateřina Mrázová / Martin Šimeček | Radmila Chroboková / Milan Brzý | Lucie Jeřábková / Martin Andrašovský | |
1995 | Ústí nad Labem | Kateřina Mrázová / Martin Šimeček | Šárka Vondrková / Lukáš Král | Nebyla udělena | |
1996 | Třinec | Kateřina Mrázová / Martin Šimeček | Šárka Vondrková / Lukáš Král | Radmila Chroboková / David Blažek | |
1997 | Ústí nad Labem | Šárka Vondrková / Lukáš Král | Alena Kramplová / Jan Nerad | Monika Kramná / Janák | |
1998 | Brno | Kateřina Mrázová / Martin Šimeček | Šárka Vondrková / Lukáš Král | Alena Kramplová / Jan Nerad | |
1999 | Karviná | Gabriela Hrázská / Jiří Procházka | Kateřina Kovalová / David Szurman | Martina Kvarčáková / Ota Jandejsek | |
2000 | Mladá Boleslav | Kateřina Kovalová / David Szurman | Martina Kvarcáková / Ota Jandejsek | Nebyla udělena | |
2001 | Mladá Boleslav | Kateřina Kovalová / David Szurman | Veronika Morávková / Jiří Procházka | Martina Kvarčáková / Ota Jandejsek | |
2002 | Karviná | Veronika Morávková / Jiří Procházka | Kateřina Kovalová / David Szurman | Nebyla udělena | |
2003 | Brno | Veronika Morávková / Jiří Procházka | Petra Pachlová / Petr Knoth | Nebyla udělena | |
2004 | Hradec Králové | Petra Pachlová / Petr Knoth | Diana Janošťáková / Jiří Procházka | Nebyla udělena | |
2005 | Ostrava | Diana Janošťáková / Jiří Procházka | Petra Pachlová / Petr Knoth | Nebyla udělena | |
2006 | České Budějovice | Kamila Hájková / David Vincour | Nebyla udělena | ||
2007 | Liberec | Kamila Hájková / David Vincour | Nebyla udělena | ||
2008 | Trenčín | Kamila Hájková / David Vincour | Lucie Myslivečková / Matěj Novák | Nebyla udělena | |
2009 | Třinec | Kamila Hájková / David Vincour | Lucie Myslivečková / Matěj Novák | Nebyla udělena | |
2010 | Těšín | Kamila Hájková / David Vincour | Nebyla udělena | ||
2011 | Žilina | Lucie Myslivečková / Matěj Novák | Nebyla udělena | ||
2012 | Ostrava | Gabriela Kubová / Dmitri Kiselev | Lucie Myslivečková / Neil Brown | Karolína Procházková / Michal Češka | |
2013 | Těšín | Lucie Myslivečková / Neil Brown | Gabriela Kubová / Matěj Novák | Nebyla udělena | |
2014 | Bratislava | Lucie Myslivečková / Neil Brown | Nebyla udělena | ||
2015 | Budapešť | Cortney Mansour / Michal Češka | Nebyla udělena | ||
2016 | Třinec | Nebylo na programu | |||
2017 | Katovice | Cortney Mansour / Michal Češka | Nicole Kuzmich / Alexandr Sinicyn | Nebyla udělena | |
2018 | Košice | Cortney Mansour / Michal Češka | Nebyla udělena | ||
2019 až 2021 | Nebylo na programu | ||||
2022 | Spišská Nová Ves | Natálie Taschlerová / Filip Taschler | Nebyla udělena | ||
2023 | Budapešť | Natálie Taschlerová / Filip Taschler | Denisa Cimlová / Joti Polizoakis | Nebyla udělena | |
2024 | Turnov | Kateřina Mrázková / Daniel Mrázek | nebyla udělena | nebyla udělena |
Odkazy
Související články
Mistři Československa a České republiky v krasobruslení | |
---|---|
Československo (1922–1939) | 1922 • 1923 • 1924 • 1925 • 1926 • 1927 • 1928 • 1929 • 1930 • 1931 • 1932 • 1933 • 1934 • 1935 • 1936 • 1937 • 1938 • 1939 |
Protektorát Čechy a Morava (1940–1944) | 1940 • 1941 • 1942 • 1943 • 1944 |
Československo (1945–1992) | 1945 – nekonalo se • 1946 • 1947 • 1948 • 1949 • 1950 Zdeněk Fikar • 1951 Zdeněk Fikar • 1952 Zdeněk Fikar • 1953 Zdeněk Fikar • 1954 Karol Divín • 1955 Karol Divín • 1956 Karol Divín • 1957 Karol Divín • 1958 Karol Divín • 1959 Karol Divín • 1960 Karol Divín • 1961 Karol Divín • 1962 Karol Divín • 1963 Karol Divín • 1964 Karol Divín • 1965 Ondrej Nepela • 1966 Ondrej Nepela • 1967 Ondrej Nepela • 1968 Ondrej Nepela • 1969 Ondrej Nepela • 1970 Josef Žídek • 1971 Ondrej Nepela • 1972 Ondrej Nepela • 1973 Ondrej Nepela • 1974 Zdeněk Pazdírek • 1975 Zdeněk Pazdírek • 1976 Miroslav Šoška • 1977 Miroslav Šoška • 1978 Miroslav Šoška • 1979 Miroslav Šoška • 1980 Jozef Sabovčík • 1981 Jozef Sabovčík • 1982 Jozef Sabovčík • 1983 Jozef Sabovčík • 1984 Jozef Sabovčík • 1985 Petr Barna • 1986 Jozef Sabovčík • 1987 Petr Barna • 1988 Petr Barna • 1989 Petr Barna • 1990 • 1991 • 1992 • 1993 |
Česko (od 1993) | 1994 Jaroslav Dostál • 1995 Jaroslav Suchý • 1996 Radek Horák • 1997 Karel Nekola • 1998 Radek Horák • 1999 Lukáš Rakowski • 2000 Lukáš Rakowski • 2001 Lukáš Rakowski • 2002 Tomáš Verner • 2003 Tomáš Verner • 2004 Tomáš Verner • 2005 Tomáš Janečko • 2006 Tomáš Verner • 2007 Tomáš Verner • 2008 Tomáš Verner • 2009 Pavel Kaška • 2010 Michal Březina • 2011 Tomáš Verner • 2012 Tomáš Verner • 2013 Tomáš Verner • 2014 Tomáš Verner • 2015 Michal Březina • 2016 Michal Březina • 2017 Jiří Bělohradský • 2018 Jiří Bělohradský • 2019 Matyáš Bělohradský • 2020 Michal Březina • 2021 Michal Březina • 2022 Matyáš Bělohradský • 2023 Petr Kotlařík • 2024 Georgii Reshtenko |
Mistryně Československa a České republiky v krasobruslení | |
---|---|
Československo (1922–1939) | 1922 • 1923 • 1924 • 1925 • 1926 • 1927 • 1928 • 1929 • 1930 • 1931 • 1932 • 1933 • 1934 • 1935 • 1936 • 1937 • 1938 • 1939 |
Protektorát Čechy a Morava (1940–1944) | 1940 • 1941 • 1942 • 1943 • 1944 |
Československo (1945–1992) | 1945 – nekonalo se • 1946 • 1947 • 1948 • 1949 • 1950 Ája Vrzáňová • 1951 Dagmar Lerchová • 1952 Dagmar Lerchová • 1953 Milena Tůmová • 1954 Milena Tůmová • 1955 Dagmar Lerchová • 1956 Milena Tůmová • 1957 Jindra Kramperová • 1958 Jindra Kramperová • 1959 Jindra Kramperová • 1960 Jana Mrázková • 1961 Jana Mrázková • 1962 Jana Mrázková • 1963 Jana Mrázková • 1964 Jana Mrázková • 1965 Hana Mašková • 1966 Hana Mašková • 1967 Hana Mašková • 1968 Hana Mašková • 1969 Hana Mašková • 1970 Ľudmila Bezáková • 1971 Ľudmila Bezáková • 1972 Liana Drahová • 1973 Liana Drahová • 1974 Liana Drahová • 1975 Liana Drahová • 1976 Hana Knapová • 1977 Eva Ďurišinová • 1978 Renata Baierová • 1979 Renata Baierová • 1980 Renata Baierová • 1981 Renata Baierová • 1982 Hana Veselá • 1983 Hana Veselá • 1984 Hana Veselá • 1985 Gabriela Ballová • 1986 Gabriela Ballová • 1987 Iveta Voralová • 1988 Iveta Voralová • 1989 Iveta Voralová • 1990 • 1991 • 1992 • 1993 |
Česko (od 1993) | 1994 Irena Zemanová • 1995 Kateřina Beránková • 1996 Lenka Kulovaná • 1997 Lenka Kulovaná • 1998 Lenka Kulovaná • 1999 Annette Dytrtová • 2000 Eva Chudá • 2001 Lucie Krausová • 2002 Lucie Krausová • 2003 Lucie Krausová • 2004 Petra Lukáčíková • 2005 Petra Lukáčíková • 2006 Ivana Hudziecová • 2007 Ivana Hudziecová • 2008 Nella Simaová • 2009 Nella Simaová • 2010 Martina Bočeková • 2011 Martina Bočeková • 2012 Eliška Březinová • 2013 Laura Raszyková • 2014 Eliška Březinová • 2015 Eliška Březinová • 2016 Eliška Březinová • 2017 Michaela Lucie Hanzlíková • 2018 Eliška Březinová • 2019 Eliška Březinová • 2020 Eliška Březinová • 2021 Eliška Březinová • 2022 Eliška Březinová • 2023 Barbora Vránková • 2024 Barbora Vránková |
Portály: Česko | Sport