Zdenka Kozáková
Zdenka Kozáková | |
---|---|
Rodné jméno | Zdenka Stará |
Datum narození | 22. ledna 1979 (45 let) |
Místo narození | Brno |
Sportovní kariéra | |
Klub | Tesla Brno Sävedalens AIK |
Trenér | Dobra Janotová |
Status | aktivní |
Některá data mohou pocházet z datové položky. |
Zdenka Kozáková roz. Stará (* 22. ledna 1979, Brno) je bývalá česká reprezentantka v orientačním běhu v současnosti žijící v Brně. Jejím největším úspěchem je páté místo ze závodu štafet na Mistrovství světa v roce 2006 v dánském Århusu. V současnosti běhá za český klub Tesla Brno a zároveň za švédský klub Sävedalens AIK, který reprezentuje na závodech ve Skandinávii.[1]
Sportovní kariéra
Umístění na MS a ME
Přehled úspěchů na Mistrovství světa | ||||
---|---|---|---|---|
Mistrovství světa | Sprint | Middle | Long | Štafety |
Tampere 2001 | X | X | 48. místo | 7. místo |
Västerås 2004 | X | X | 26. místo | 9. místo |
Århus 2006 | 23. místo | 38. místo | X | 5. místo |
Kyjev 2007 | X | 11. místo | X | 6. místo |
Olomouc 2008 | X | 24. místo | X | X |
Přehled úspěchů na Mistrovství Evropy | ||||
---|---|---|---|---|
Mistrovství Evropy | Sprint | Middle | Long | Štafety |
Truskavec 2000 | X | 19. místo | 35. místo | X |
Roskilde 2004 | X | 32. místo | 36. místo | X |
Otepää 2006 | 26. místo | 27. místo | X | 9. místo |
Ventspils 2008 | 24. místo | 26. místo | 26. místo | 5. místo |
Přehled úspěchů na Mistrovství světa juniorů | ||||
---|---|---|---|---|
Mistrovství světa juniorů | Sprint | Middle | Long | Štafety |
Govora 1996 | X | 36. místo | 18. místo | 4. místo |
Leopoldsburg 1997 | X | 26. místo | 20. místo | X |
Reims 1998 | X | 14. místo | 18. místo | 5. místo |
Varna 1999 | X | 6. místo | 22. místo | 4. místo |
Umístění na MČR
Umístění na Mistrovství České republiky v orientačním běhu | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ročník | Kategorie | Klasická | Krátká | Sprint | Dlouhá | Noční | Ranking | Členství v klubu | Štafety | Kluby | Sprint. štafety |
MČR 1993 | D18 – starší dorostenky | TJ Baník Ostrava OKD | 6. místo | ||||||||
MČR 1994 | D16 – mladší dorostenky | 1. místo | 3. místo | TJ Baník Ostrava OKD | |||||||
MČR 1994 | D18 – starší dorostenky | TJ Baník Ostrava OKD | 4. místo | ||||||||
MČR 1995 | D16 – mladší dorostenky | 1. místo | 1. místo | TJ Baník Ostrava OKD | |||||||
MČR 1995 | D18 – starší dorostenky | 3. místo | TJ Baník Ostrava OKD | ||||||||
MČR 1996 | D18 – starší dorostenky | 2. místo | 6. místo | 2. místo | TJ Baník Ostrava OKD | ||||||
MČR 1997 | D18 – starší dorostenky | 5. místo | 6. místo | 3. místo | TJ Baník Ostrava OKD | 1. místo | |||||
MČR 1998 | D20 – juniorky | 1. místo | 2. místo | KOS TJ Tesla Brno | |||||||
MČR 1998 | D21 – ženy | KOS TJ Tesla Brno | 1. místo | ||||||||
MČR 1999 | D20 – juniorky | 2. místo | 2. místo | 1. místo | 8. místo | KOS TJ Tesla Brno | |||||
MČR 1999 | D21 – ženy | KOS TJ Tesla Brno | 2. místo | ||||||||
MČR 2000 | D21 – ženy | 1. místo | 3. místo | 5. místo | 2. místo | 2. místo | KOS TJ Tesla Brno | 2. místo | |||
MČR 2001 | D21 – ženy | 4. místo | 1. místo | 1. místo | 1. místo | 1. místo | KOS TJ Tesla Brno | 1. místo | |||
MČR 2002 | D21 – ženy | 2. místo | 2. místo | 8. místo | KOS TJ Tesla Brno | ||||||
MČR 2003 | D21 – ženy | 2. místo | 1. místo | 3. místo | 2. místo | KOS TJ Tesla Brno | 4. místo | ||||
MČR 2004 | D21 – ženy | 5. místo | 9. místo | 5. místo | 5. místo | 7. místo | KOS TJ Tesla Brno | 1. místo | |||
MČR 2005 | D21 – ženy | 2. místo | 1. místo | 2. místo | 1. místo | 3. místo | KOS TJ Tesla Brno | 3. místo | |||
MČR 2006 | D21 – ženy | 4. místo | 1. místo | 1. místo | KOS TJ Tesla Brno | ||||||
MČR 2007 | D21 – ženy | 3. místo | 5. místo | 2. místo | 1. místo | 1. místo | KOS TJ Tesla Brno | disk | |||
MČR 2008 | D21 – ženy | 12. místo | 7. místo | 8. místo | 5. místo | 3. místo | KOS TJ Tesla Brno | ||||
MČR 2009 | D21 – ženy | 5. místo | 6. místo | 9. místo | 2. místo | 3. místo | KOS TJ Tesla Brno | 24. místo | |||
MČR 2010 | D21 – ženy | disk | 74. místo | KOS TJ Tesla Brno | 27. místo | ||||||
MČR 2011 | D21 – ženy | 12. místo | 54. místo | KOS TJ Tesla Brno | |||||||
MČR 2012 | D21 – ženy | 7. místo | 6. místo | 4. místo | KOS TJ Tesla Brno | 14. místo | |||||
MČR 2013 | D21 – ženy | 32. místo | 345. místo | KOS TJ Tesla Brno | |||||||
MČR 2014 | D21 – ženy | 9. místo | 7. místo | 14. místo | KOS TJ Tesla Brno | ||||||
MČR 2015 | D21 – ženy | 255. místo | KOS TJ Tesla Brno | ||||||||
MČR 2016 | D21 – ženy | 16. místo | 12. místo | 13. místo | 26. místo | KOS TJ Tesla Brno | |||||
MČR 2017 | D21 – ženy | 13. místo | 16. místo | 16. místo | 19. místo | KOS TJ Tesla Brno | |||||
MČR 2018 | D21 – ženy | 11. místo | 8. místo | 21. místo | KOS TJ Tesla Brno | 16. místo | 13. místo | ||||
MČR 2019 | D21 – ženy | 5. místo | 13. místo | 9. místo | 6. místo | KOS TJ Tesla Brno | 12. místo | 8. místo |
Odkazy
Reference
- ↑ Zdenka Stará (profil) [online]. runners.worldofo.com [cit. 2009-05-16]. Dostupné online. (anglicky)
Související články
Externí odkazy
- Výsledky Zdenky Kozákové v systému ORIS
- Profil Zdenky Kozákové na World of O
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2000) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Eva Juřeníková (Tesla Brno) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Klechová (Tesla Brno) • Jana Kuncová (SOOB Spartak Rychnov n. Kn.) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Bohdana Térová (OK Doksy) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2001) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Bohdana Térová (OK Doksy) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Klechová (Tesla Brno) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Iva Navrátilová (OK 99 Hradec Králové) Muži : David Hepner (Slavia Hradec Králové) • Zbyněk Hora (SK Praga) • Jiří Kazda (Sportcentrum Jičín) • Petr Losman (OK 99 Hradec Králové) • Jaromír Švihovský (Sportcentrum Jičín) • Radek Ticháček (Dukla Liberec) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2002) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Anežka Jahnová (USK Praha) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Jana Kuncová (SOOB Spartak Rychnov n. Kn.) • Iva Navrátilová (OK 99 Hradec Králové) • Zuzana Stehnová (Slavia Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2003) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Bohdana Térová (OK Doksy) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Pavla Fialová (USK Praha) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Iva Navrátilová (OK 99 Hradec Králové) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Zuzana Stehnová (Slavia Hradec Králové) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2004) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Bohdana Térová (OK Doksy) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Pavla Fialová (USK Praha) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Iva Navrátilová (OK 99 Hradec Králové) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Zuzana Stehnová (Slavia Hradec Králové) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Iva Hrazdírová (Sparta Praha) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2005) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR C-tým : | Ženy : Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Zuzana Stehnová (Slavia Hradec Králové) • Eva Juřeníková (Halden SK) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Kristýna Kovářová (Kotlářka Praha) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2006) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) |
Skupina T08 : | Ženy : Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Kristýna Kovářová (Kotlářka Praha) • Veronika Krčálová (Lokomotiva Pardubice) • Jana Panchártková (OK 99 Hradec Králové) • Iva Rufferová (Jiskra Nový Bor) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2007) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Jana Panchártková (OK 99 Hradec Králové) • Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Lucie Krafková (Jiskra Nový Bor) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Veronika Krčálová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2008) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým | Ženy: Dana Brožková (SC Jičín) • Radka Brožková (SC Jičín) • Eva Juřeníková (SKOB Ostrava) • Zdenka Kozáková (Tesla Brno) |
Reprezentace ČR B-tým | Ženy: Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Lucie Krafková (OK Jiskra Nový Bor) |