Fed Cup 2004
Puchar Federacji 2004 odbywał się w następujących terminach: 24 - 25 kwietnia, 10 - 11 lipca, 24 - 25 listopada oraz 27 - 28 listopada 2004 roku.
Grupa Światowa
I Runda | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||
R | Stany Zjednoczone | 4 | ||||||||||||||||
N | Słowenia | 1 | ||||||||||||||||
R | Stany Zjednoczone | 1 | ||||||||||||||||
N | Austria | 4 | ||||||||||||||||
R | Słowacja | 2 | ||||||||||||||||
N | Austria | 3 | ||||||||||||||||
N | Austria | 0 | ||||||||||||||||
R | Rosja | 5 | ||||||||||||||||
R | Rosja | 4 | ||||||||||||||||
N | Australia | 1 | ||||||||||||||||
R | Rosja | 4 | ||||||||||||||||
N | Argentyna | 1 | ||||||||||||||||
R | Japonia | 1 | ||||||||||||||||
N | Argentyna | 4 | ||||||||||||||||
R | Rosja | 3 | ||||||||||||||||
R | Francja | 2 | ||||||||||||||||
N | Czechy | 1 | ||||||||||||||||
R | Włochy | 3 | ||||||||||||||||
R | Włochy | 2 | ||||||||||||||||
R | Francja | 3 | ||||||||||||||||
N | Niemcy | 0 | ||||||||||||||||
R | Francja | 5 | ||||||||||||||||
R | Francja | 5 | ||||||||||||||||
R | Hiszpania | 0 | ||||||||||||||||
N | Szwajcaria | 2 | ||||||||||||||||
R | Hiszpania | 3 | ||||||||||||||||
R | Hiszpania | 3 | ||||||||||||||||
R | Belgia | 2 | ||||||||||||||||
N | Chorwacja | 2 | ||||||||||||||||
R | Belgia | 3 | ||||||||||||||||
Mecze finałowe
Rosja 3:2 Francja
- Swietłana Kuzniecowa - Nathalie Dechy 6:3, 6:7(4), 6:8
- Anastasija Myskina - Tatiana Golovin 6:4, 7:6(5)
- Anastasija Myskina - Nathalie Dechy 6:3, 6:4
- Swietłana Kuzniecowa - Tatiana Golovin 4:6, 1:6
- Anastasija Myskina / Wiera Zwonariowa - Marion Bartoli / Émilie Loit 7:6(5), 7:5
Rozgrywki strefowe
Europa i Afryka
PUCHAR FEDERACJI 2004 EUROPA I AFRYKA I |
Białoruś (awans) | Bułgaria (awans) | Dania | Estonia (awans) | Grecja | Holandia | Izrael | Litwa (degradacja) | Polska | Południowa Afryka | Serbia i Czarnogóra | Szwecja | Ukraina (awans) | Węgry | EUROPA I AFRYKA II |
Egipt (degradacja) | Finlandia | Gruzja | Wielka Brytania (awans) | Irlandia | Łotwa | Luksemburg (awans) | Rumunia | Turcja (degradacja) | Maroko (wycofało się) | Portugalia (wycofała się) EUROPA I AFRYKA III |
Botswana | Kenia | Malta | Namibia | Norwegia (awans) | Tunezja (awans) | Algieria | Bośnia i Hercegowina | Angola (wycofała się) | Lesotho (wycofało się) |
Ameryka
PUCHAR FEDERACJI 2004 AMERYKA I |
Brazylia (awans) | Kanada (awans) | Chile (degradacja) | Kolumbia (degradacja) | Kuba | Salwador | Meksyk | Portoryko | Urugwaj AMERYKA II |
Boliwia (awans) | Dominikana | Ekwador | Gwatemala | Jamajka | Paragwaj (awans) | Wenezuela | Bahamy (wycofały się) | Bermudy (wycofały się) | Kostaryka (wycofała się) | Panama (wycofała się) |
Azja i Oceania
PUCHAR FEDERACJI 2004 AZJA I OCEANIA I |
Chiny | Chińskie Tajpej | Indie | Indonezja (awans) | Korea Południowa | Nowa Zelandia | Filipiny (degradacja) | Tajlandia (awans) | Uzbekistan (degradacja) | Malezja (wycofała się) AZJA I OCEANIA II |
Jordania (wycofała się) | Singapur (awans) | Syria | Turkmenistan | Pacific Oceania | Bangladesz (wycofał się) | Wietnam (wycofał się) | Hongkong (wycofał się) | Kazachstan (awans) |
Grupa Światowa - baraże
Baraże Grupy Światowej I
- Tajlandia - Australia 3:2
- Chorwacja - Brazylia 4:1
- Czechy - Estonia 3:2
- Niemcy - Ukraina 3:2
- Japonia - Bułgaria 3:2
- Słowacja - Białoruś 4:0
- Indonezja - Słowenia 4:1
- Szwajcaria - Kanada 3:2