Suzhou Ladies Open 2013
Miejsce | Chiny | ||
---|---|---|---|
Obiekt | Suzhou International Tennis Center | ||
Nawierzchnia | Twarda | ||
Data | 5–11.08.2013 | ||
WTA Tour | |||
Kategoria | WTA 125K series | ||
Pula nagród | 125 000 $ | ||
Drabinka | 32S/16Q/16D | ||
Zwyciężczynie | |||
Gra pojedyncza Szachar Pe’er | |||
Gra podwójna Tímea Babos Michaëlla Krajicek | |||
| |||
Strona internetowa |
Caoxijiu Suzhou Ladies Open 2013 – tenisowy turniej WTA kategorii WTA 125K series w sezonie 2013 z cyklu Suzhou Ladies Open rozgrywany w dniach 5–11 sierpnia 2013 roku w Suzhou na kortach twardych o puli nagród wynoszącej 125 000 dolarów amerykańskich.
Gra pojedyncza
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistka | Ranking | Osiągnięcie |
01 | Tímea Babos | 103 | półfinał |
02 | Misaki Doi | 106 | półfinał |
03 | Szachar Pe’er | 109 | zwycięstwo |
04 | Zhang Shuai | 113 | ćwierćfinał |
05 | Duan Yingying | 128 | 1. runda |
06 | Zhou Yimiao | 134 | ćwierćfinał |
07 | Tamarine Tanasugarn | 160 | ćwierćfinał |
08 | Alizé Lim | 165 | 1. runda |
Drabinka
Klucz
- w/o – walkower
- k – krecz
- d – dyskwalifikacja
- Q – kwalifikant
- WC – dzika karta
- LL – szczęśliwy przegrany
- Alt – zawodnik zastępczy
- PR – ochrona rankingu
- SE – specjalna przepustka
- ITF – ranking ITF
- JE – ranking juniorski
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Tímea Babos | 6 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Tamarine Tanasugarn | 3 | 3 | ||||||||||||||||
1 | Tímea Babos | 1 | 3 | ||||||||||||||||
3 | Szachar Pe’er | 6 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Szachar Pe’er | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
6 | Zhou Yimiao | 4 | 6 | 3 | |||||||||||||||
3 | Szachar Pe’er | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||
Zheng Saisai | 2 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
Zheng Saisai | 7 | 2 | 6 | ||||||||||||||||
4 | Zhang Shuai | 64 | 6 | 2 | |||||||||||||||
Zheng Saisai | 7 | 6 | |||||||||||||||||
2 | Misaki Doi | 5 | 2 | ||||||||||||||||
Eri Hozumi | 4 | 3 | |||||||||||||||||
2 | Misaki Doi | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Faza początkowa
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
1 | Tímea Babos | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Zhu Lin | 4 | 4 | ||||||||||||||||
1 | Tímea Babos | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Michaela Hončová | 2 | 5 | |||||||||||||||||
Michaela Hončová | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Zhang Yuxuan | 6 | 4 | 4 | ||||||||||||||||
1 | Tímea Babos | 6 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Tamarine Tanasugarn | 3 | 3 | ||||||||||||||||
WC | Yang Zi | 63 | 0k | ||||||||||||||||
LL | Lee So-ra | 7 | 3 | ||||||||||||||||
LL | Lee So-ra | 7 | 0 | 3 | |||||||||||||||
7 | Tamarine Tanasugarn | 66 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Junri Namigata | 1 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
7 | Tamarine Tanasugarn | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
3 | Szachar Pe’er | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Liu Chang | 3 | 1 | ||||||||||||||||
3 | Szachar Pe’er | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Zarina Dijas | 66 | 3 | |||||||||||||||||
Zarina Dijas | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||
Zhang Ling | 2 | 6 | 2 | ||||||||||||||||
3 | Szachar Pe’er | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
6 | Zhou Yimiao | 4 | 6 | 3 | |||||||||||||||
Erika Sema | 2 | 4 | |||||||||||||||||
PR | Michaëlla Krajicek | 6 | 6 | ||||||||||||||||
PR | Michaëlla Krajicek | 4 | 3 | ||||||||||||||||
6 | Zhou Yimiao | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Yurika Sema | 2 | 1 | |||||||||||||||||
6 | Zhou Yimiao | 6 | 6 | ||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
8 | Alizé Lim | 2 | 3 | ||||||||||||||||
Zheng Saisai | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Zheng Saisai | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Q | Liu Fangzhou | 5 | 2 | ||||||||||||||||
Q | Liu Fangzhou | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
Varatchaya Wongteanchai | 3 | 6 | 0 | ||||||||||||||||
Zheng Saisai | 7 | 2 | 6 | ||||||||||||||||
4 | Zhang Shuai | 64 | 6 | 2 | |||||||||||||||
Chan Chin-wei | 1 | 2 | |||||||||||||||||
Noppawan Lertcheewakarn | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Noppawan Lertcheewakarn | 1 | 3 | |||||||||||||||||
4 | Zhang Shuai | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Han Xinyun | 2 | 63 | ||||||||||||||||
4 | Zhang Shuai | 6 | 7 | ||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
5 | Duan Yingying | 2 | k | ||||||||||||||||
Eri Hozumi | 6 | ||||||||||||||||||
Eri Hozumi | 6 | 2 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Hu Yueyue | 4 | 6 | 1 | |||||||||||||||
Q | Hu Yueyue | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Peangtarn Plipuech | 1 | 4 | ||||||||||||||||
Eri Hozumi | 4 | 3 | |||||||||||||||||
2 | Misaki Doi | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Xin Wen | 1 | 0k | |||||||||||||||||
Xu Yifan | 6 | 3 | |||||||||||||||||
Xu Yifan | 64 | 3 | |||||||||||||||||
2 | Misaki Doi | 7 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Wang Yafan | 0 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Misaki Doi | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (WTA) |
Zwyciężczyni | 20 000 | 160 |
---|---|---|
Finalistka | 11 000 | 95 |
Półfinalistka | 6000 | 57 |
Ćwierćfinalistka | 4000 | 29 |
2. runda | 2000 | 15 |
1. runda | 1050 | 1 |
Gra podwójna
Zawodnicy rozstawieni
Numer | Tenisiści | Ranking | Osiągnięcie |
01 | Tamarine Tanasugarn Zheng Saisai | 101 | półfinał |
02 | Chan Chin-wei Xu Yifan | 306 | ćwierćfinał |
03 | Noppawan Lertcheewakarn Varatchaya Wongteanchai | 314 | ćwierćfinał |
04 | Nicha Lertpitaksinchai Peangtarn Plipuech | 342 | 1. runda |
Drabinka
Pierwsza runda | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||||||||
1 | Tamarine Tanasugarn Zheng Saisai | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Junri Namigata Erika Sema | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
1 | Tamarine Tanasugarn Zheng Saisai | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Liu Chang Xin Wen | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
Liu Chang Xin Wen | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Zhang Nannan Zhao Yijing | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
1 | Tamarine Tanasugarn Zheng Saisai | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||||
Han Xinyun Eri Hozumi | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
3 | Noppawan Lertcheewakarn Varatchaya Wongteanchai | 6 | 3 | 10 | ||||||||||||||||||||||
WC | Tian Ran Zhu Lin | 3 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||||||
3 | Noppawan Lertcheewakarn Varatchaya Wongteanchai | 0 | 4 | |||||||||||||||||||||||
Han Xinyun Eri Hozumi | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Han Xinyun Eri Hozumi | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||||
Zarina Dijas Zhang Ling | 4 | 64 | ||||||||||||||||||||||||
Han Xinyun Eri Hozumi | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
Tímea Babos Michaëlla Krajicek | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Jang Su-jeong Lee So-ra | 6 | 2 | 10 | |||||||||||||||||||||||
Michaela Hončová Alizé Lim | 3 | 6 | 8 | |||||||||||||||||||||||
Jang Su-jeong Lee So-ra | 1 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||||||
Hsu Wen-hsin Liang Chen | 6 | 4 | 10 | |||||||||||||||||||||||
Hsu Wen-hsin Liang Chen | 62 | 7 | 10 | |||||||||||||||||||||||
4 | Nicha Lertpitaksinchai Peangtarn Plipuech | 7 | 65 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Hsu Wen-hsin Liang Chen | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
Tímea Babos Michaëlla Krajicek | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Yurika Sema Zhou Yimiao | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
Tímea Babos Michaëlla Krajicek | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Tímea Babos Michaëlla Krajicek | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
2 | Chan Chin-wei Xu Yifan | 1 | 4 | |||||||||||||||||||||||
Liu Wanting Yan Zi | 4 | 6 | 5 | |||||||||||||||||||||||
2 | Chan Chin-wei Xu Yifan | 6 | 3 | 10 | ||||||||||||||||||||||
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($)[a] | Punkty (WTA)[b] |
Zwyciężczynie | 5500 | 160 |
---|---|---|
Finalistki | 2700 | 95 |
Półfinalistki | 1400 | 57 |
Ćwierćfinalistki | 750 | 29 |
1. runda | 450 | 1 |
Uwagi
Bibliografia
- Drabinka gry pojedynczej. wtatennis.com. [dostęp 2019-10-05]. (ang.).
- Drabinka gry podwójnej. wtatennis.com. [dostęp 2019-10-05]. (ang.).
Linki zewnętrzne
- Drabinka eliminacji. wtatennis.com. [dostęp 2019-10-05]. (ang.).