Академічне веслування на літніх Олімпійських іграх 2016 — парні четвірки (жінки)
Академічне веслування парні четвірки (жінки) на XXXI Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Лагуна Родрігу-ді-Фрейташ | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 6 серпня 2016 — 10 серпня 2016 | |||||||||
Учасників | 28 з 7 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Академічне веслування на літніх Олімпійських іграх 2016 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Одиночки | чоловіки | жінки | |||
Двійки | чоловіки | жінки | |||
Парні двійки | чоловіки | жінки | |||
Парні двійки, легка вага | чоловіки | жінки | |||
Четвірки | чоловіки | ||||
Четвірки, легка вага | чоловіки | ||||
Парні четвірки | чоловіки | жінки | |||
Вісімки | чоловіки | жінки | |||
Кваліфікація |
Змагання з академічного веслування серед парних четвірок (жінки) на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли з 6 по 10 серпня в Лагуні Родрігу-ді-Фрейташ. Участь брали 28 спортсменок.
Призери
Рекорди
Станом на 6 серпня 2016 світовий і олімпійський рекорди були такими:
Світовий рекорд | Німеччина | 06:06,840 | Амстердам, Нідерланди | 30 серпня 2014 |
Олімпійський рекорд | Китай | 06:11,830 | Пекін, Китайська Народна Республіка | 10 серпня 2008 |
Розклад
Час місцевий (UTC−3).
Дата | Час | Раунд |
---|---|---|
6 серпня | 12:50–13:00 | Попередній етап |
8 серпня | 10:10 | Відбірковий етап |
10 серпня | 10:40 | Фінал A |
Змагання
Попередній етап
Перші екіпажи з кожного заїзду безпосередньо проходять до фіналу змагань. Всі інші екіпажи потрапляють у відбірковий заїзд, де будуть розіграні ще два місця до фіналу.
Заїзд 1
Місце | Спортсмени | Збірна | Час |
---|---|---|---|
1 | Дарина Верхогляд Олена Буряк Анастасія Коженкова Євгенія Німченко | Україна | 6:35.48 |
2 | Дженніфер Клірі Меделін Едмундс Джессіка Голл Керрі Гор | Австралія | 6:37.43 |
3 | Шанталь Ахтерберг Ніколь Беукерс Карліне Боу Інге Янссен | Нідерланди | 6:38.58 |
4 | Лін Чжан Цзян Янь Ван Юйвей Чжан Сіньюе | КНР | 6:40.21 |
Заїзд 2
Місце | Спортсмени | Збірна | Час |
---|---|---|---|
1 | Каріна Бер Юлія Лір Ліза Шмідла Аннекатрін Тіле | Німеччина | 6:30.86 |
2 | Моніка Цяцюх Марія Спрінгвальд Йоанна Лещинська Агнєшка Кобус | Польща | 6:33.43 |
3 | Трейсі Ейссер Меган Келмоу Грейс Лац Едрієнн Мартеллі | США | 6:40.78 |
Відбірковий етап
З відбіркового заїзду у фінал проходило два екіпажи. Остання команда посідає 7-е підсумкове місце.
Місце | Спортсмени | Збірна | Час |
---|---|---|---|
1 | Шанталь Ахтерберг Ніколь Беукерс Карліне Боу Інге Янссен | Нідерланди | 6:24.61 |
2 | Моніка Цяцюх Марія Спрінгвальд Йоанна Лещинська Агнєшка Кобус | Польща | 6:25.49 |
3 | Лін Чжан Цзян Янь Ван Юйвей Чжан Сіньюе | КНР | 6:28.49 |
4 | Трейсі Ейссер Меган Келмоу Грейс Лац Едрієнн Мартеллі | США | 6:28.54 |
5 | Дженніфер Клірі Меделін Едмундс Джессіка Голл Керрі Гор | Австралія | 6:28.60 |
Фінал А
Місце | Спортсмени | Збірна | Час |
---|---|---|---|
1 ! | Каріна Бер Юлія Лір Ліза Шмідла Аннекатрін Тіле | Німеччина | 6:49:39 |
2 ! | Шанталь Ахтерберг Ніколь Беукерс Карліне Боу Інге Янссен | Нідерланди | 6:50:33 |
3 ! | Моніка Цяцюх Марія Спрінгвальд Йоанна Лещинська Агнєшка Кобус | Польща | 6:50:86 |
4 | Дарина Верхогляд Олена Буряк Анастасія Коженкова Євгенія Німченко | Україна | 6:56:09 |
5 | Трейсі Ейссер Меган Келмоу Грейс Лац Едрієнн Мартеллі | США | 6:57:67 |
6 | Лін Чжан Цзян Янь Ван Юйвей Чжан Сіньюе | КНР | 6:59:45 |
Посилання
- Сайт ФІСА [Архівовано 13 лютого 2021 у Wayback Machine.] (англ.)
- Офіційний сайт [Архівовано 19 червня 2016 у Wayback Machine.] (англ.)
- п
- о
- р
- 1976: Анке Борчманн, Ютта Лау, Віола Полей, Росвьєта Зобельт, Ліана Вейгельт (GDR)
- 1980: Сібілль Рейнхардт, Ютта Плоч, Ютта Лау, Росвьєта Зобельт, Ліана Бух (GDR)
- 1984: Маріціка Таран, Анісоара Сорохан, Іоанна Бадеа, Софія Корбан, Екатеріна Оанчіа (ROU)
- 1988: Керстін Ферстер, Крістіна Мундт, Бет Шрамм, Яна Соргерс-Ро (GDR)
- 1992: Сібілль Шмідт, Бірджіт Петер, Керстін Мюллер, Крістіна Мундт (GER)
- 1996: Кетрін Рутшов-Стомпоровскі, Яна Соргерс-Ро, Керстін Кеппен, Катрін Борон (GER)
- 2000: Маня Ковальські, Майке Еверс, Мануела Лутце, Керстін Ковальські (GER)
- 2004: Катрін Борон, Майке Еверс, Мануела Лутце, Керстін Ковальські (GER)
- 2008: Тан Бінь, Сі Айхуа, Цзінь Цзивей, Чжан Ян'ян (CHN)
- 2012: Катерина Тарасенко, Наталія Довгодько, Анастасія Коженкова, Яна Дементьєва (UKR)
- 2016: Аннекатрін Тіле, Каріна Бер, Юлія Лір, Ліза Шмідла (GER)
- 2020: Чень Юнься, Чжан Лін, Лю Ян, Цуй Сяотун (CHN)