Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2016 — греко-римська боротьба, до 98 кг
Греко-римська боротьба до 98 кг на XXXI Олімпійських іграх | |||||||||||||
Місце проведення | Олімпійський тренувальний центр | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 16 серпня 2016 | ||||||||||||
Учасників | 19 з 19 країн | ||||||||||||
Призери | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2016 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Греко-римський стиль | |||||
Чоловіки | |||||
До 59 кг | До 85 кг | ||||
До 66 кг | До 98 кг | ||||
До 75 кг | До 130 кг | ||||
Вільний стиль | |||||
Чоловіки | Жінки | ||||
До 57 кг | До 48 кг | ||||
До 65 кг | До 53 кг | ||||
До 74 кг | До 58 кг | ||||
До 86 кг | До 63 кг | ||||
До 97 кг | До 69 кг | ||||
До 125 кг | До 75 кг | ||||
Кваліфікація |
Змагання з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 98 кг на Олімпійських іграх 2016 року відбулися 16 серпня.
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Артур Алексанян (ARM) | Ясмані Луго (CUB) | Дженк Ільдем (TUR) Гасем Резаеї (IRI) |
Турнір
Фінал
Фінал | |||
Артур Алексанян (ARM) | 3 | ||
Ясмані Луго (CUB) | 0 |
Верхня половина
Раунд 1 | Раунд 2 | Чвертьфінал | Півфінал | |||||||||||||||
Артур Алексанян (ARM) | 5 | |||||||||||||||||
Дайгоро Тімончіні (ITA) | 2 | |||||||||||||||||
Артур Алексанян (ARM) | 8 | |||||||||||||||||
Алін Алексук Чюрарю (ROU) | 0 | |||||||||||||||||
Хамді Аль Саїд (EGY) | 2 | |||||||||||||||||
Алін Алексук Чюрарю (ROU) | 3 | |||||||||||||||||
Артур Алексанян (ARM) | 9 | |||||||||||||||||
Дженк Ільдем (TUR) | 0 | |||||||||||||||||
Іслам Магомедов (RUS) | 6 | |||||||||||||||||
Ардо Арусаар (EST) | 0 | |||||||||||||||||
Іслам Магомедов (RUS) | 1 | |||||||||||||||||
Дженк Ільдем (TUR) | 1 | |||||||||||||||||
Дженк Ільдем (TUR) | 2 | |||||||||||||||||
Хардіп Сінгх (IND) | 1 | |||||||||||||||||
Нижня половина
Раунд 1 | Раунд 2 | Чвертьфінал | Півфінал | |||||||||||||||
Гасем Резаеї (IRI) | 8 | |||||||||||||||||
Луїлліс Перес (VEN) | 0 | |||||||||||||||||
Гасем Резаеї (IRI) | 0 | |||||||||||||||||
Ясмані Луго (CUB) | 4 | |||||||||||||||||
Сяо Ді (CHN) | 0 | |||||||||||||||||
Ясмані Луго (CUB) | 2 | |||||||||||||||||
Ясмані Луго (CUB) | 2 | |||||||||||||||||
Фредрік Шон (SWE) | 0 | |||||||||||||||||
Ревазі Надареїшвілі (GEO) | 2 | |||||||||||||||||
Хемза Халуї (ALG) | 0 | Еліс Гурі (BUL) | 3 | |||||||||||||||
Еліс Гурі (BUL) | 8 | Еліс Гурі (BUL) | 0 | |||||||||||||||
Тимофій Дейниченко (BLR) | 1 | Фредрік Шон (SWE) | 9 | |||||||||||||||
Фредрік Шон (SWE) | 3 | Фредрік Шон (SWE) | 5 | |||||||||||||||
Балаж Кішш (HUN) | 3 | Балаж Кішш (HUN) | 3 | |||||||||||||||
Дмитро Тимченко (UKR) | 0 |
Втішний раунд
Втішна сутичка 1 | Втішна сутичка 2 | Матч за 3-є місце | |||||||||
Дайгоро Тімончіні (ITA) | 0 | Алін Алексук Чюрарю (ROU) | 0 | ||||||||
Алін Алексук Чюрарю (ROU) | 3 | Дженк Ільдем (TUR) | 4 | ||||||||
Сяо Ді (CHN) | 0 | Гасем Резаеї (IRI) | 4 | ||||||||
Гасем Резаеї (IRI) | 7 | Фредрік Шон (SWE) | 4 |
Примітки
- п
- о
- р
- 1912: Юрьє Саарела (FIN)
- 1920: Адольф Ліндфорс (FIN)
- 1924: Анрі Деглань (FRA)
- 1928: Рудольф Стівенссон (SWE)
- 1932: Карл Вестергрен (SWE)
- 1936: Крістіан Палусалу (EST)
- 1948: Ахмет Кіреччі (TUR)
- 1952: Йоханнес Коткас (URS)
- 1956: Анатолій Парфьонов (URS)
- 1960: Іван Богдан (URS)
- 1964: Іштван Козма (HUN)
- 1968: Іштван Козма (HUN)
- 1972: Ніколае Мартинеску (ROM)
- 1976: Микола Балбошин (URS)
- 1980: Георгі Райков (BUL)
- 1984: Василе Андрей (ROM)
- 1988: Анджей Вронський (POL)
- 1992: Ектор Міліан (CUB)
- 1996: Анджей Вронський (POL)
- 2000: Мікаель Юнгберг (SWE)
- 2004: Карам Габер (EGY)
- 2008: Асланбек Хуштов (RUS)
- 2012: Гасем Резаеї (IRI)
- 2016: Артур Алексанян (ARM)
- 2020: Муса Євлоєв (ROC)
- 2024: Мохаммед Хаді Сараві (IRI)
- 1912–1928: +82.5 кг
- 1932–1960: +87 кг
- 1964–1968: +97 кг
- 1972–1996: 100 кг
- 2000: 97 кг
- 2004–2012: 96 кг
- 2016: 98 кг
- 2020–наш час: 97 кг