Вімблдонський турнір 2024, жінки, одиночний розряд
Вімблдонський турнір 2024 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Барбора Крейчикова | |||||||||
Фіналіст | Ясмін Паоліні | |||||||||
Рахунок фіналу | 6-2, 2-6, 6-4 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Вімблдонський турнір 2024 року в жіночному одиночному розряді виграла чешка Барбора Крейчикова, здоллавши в фіналі італійку Ясмін Паоліні з рахунком 6-2, 2-6, 6-4. Для Крейчикової це перше вімблдонське чемпіонство та другий одиночний грендслем.
Паоліні стала першою італійською фіналісткою Вімблдону у Відкриту еру. Вона до того ж грала одного року в фіналах Роланд-Гарросу та Вімблдону, що востаннє вдавалися Серені Вільямс.
Титул захищала Маркета Вондроушова[1], але вона поступилася вже в першому колі Хессіці Бусас Манейро. Чинна чемпіонка програла в першому колі Вімблдону вдруге за Відкриту еру. Першого разу це сталося в 1994 році, коли Штеффі Граф зазнала поразки від Лорі Макніл.
Уперше з 1996 року жодна з сестер Вільямс не грала в турнірі[2].
Успіхи та невдачі українок
Україну в турнірі представляли Марта Костюк, Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Ангеліна Калініна, Леся Цуренко, Катерина Байндль, Дарія Снігур та Юлія Стародубцева.
У першому колі Ястремська перемогла аргентинку Надію Подороську, Цуренко поступилася представниці Франції Варварі Грачовій, Костюк здолала Ребекку Шрамкову зі Словаччини, Стародубцева виграла у Елісон ван Ейтванк з Бельгії, Байндль поступилася німкені Лаурі Зігемунд, Калініна програла Еліні Аванесян, Снігур перемогла Осеан Доден із Франції, а Світоліна виграла у польки Магди Лінетт.
У другому колі Стародубцева поступилася новозеландці Лулу Сун, Ястремська перемогла представницю Франції Варвару Грачову, Костюк виграла в австралійки Дарії Савілль, Снігур програла Єлєні Остапенко з Латвії, а Світоліна виграла в німкені Юле Німаєр.
У третьому колі Костюк програла Медісон Кіз зі США, Ястремська — хорватці Донні Векич, а Світоліна перемогла Унс Джабір з Тунісу.
У четвертому колі Світоліна виграла й китаянки Ван Сіньюй, а в чвертьфіналі поступилася представниці Казахстану Олені Рибакіній.
Сіяні
- 01. Іга Свйонтек (3 коло)
- 02. Коко Гофф (4 коло)
- 03. Орина Соболенко (знялася)
- 04. Олена Рибакіна (півфінал)
- 05. Джессіка Пегула (2 коло)
- 06. Маркета Вондроушова (1 коло)
- 07. Ясмін Паоліні (фінал)
- 08. Чжен Ціньвень (1 коло)
- 09. Марія Саккарі (3 коло)
- 10. Унс Джабір (3 коло)
- 11. Деніелл Коллінз (4 коло)
- 12. Медісон Кіз (4 коло, знялася)
- 13. Єлєна Остапенко (чвертьфінал)
- 14. Дарія Касаткіна (3 коло)
- 15. Людмила Самсонова (3 коло)
- 16. Вікторія Азаренко (знялася)
- 17. Ганна Калінська (4 коло, знялася)
- 18. Марта Костюк (3 коло)
- 19. Емма Наварро (чвертьфінал)
- 20. Беатріс Аддадж Мая (3 коло)
- 21. Еліна Світоліна (чвертьфінал)
- 22. Катерина Олександрова (знялася)
- 23. Каролін Гарсія (2 коло)
- 24. Мірра Андреєва (1 коло)
- 25. Анастасія Павлюченкова (2 коло)
- 26. Лінда Носкова (2 коло)
- 27. Катержина Сінякова (2 коло)
- 28. Даяна Ястремська (3 коло)
- 29. Сорана Кирстя (1 коло)
- 30. Лейла Фернандес (2 коло)
- 31. Барбора Крейчикова (чемпіонка)
- 32. Кеті Бултер (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
13 | Єлєна Остапенко | 4 | 64 | ||||||||||||||||
31 | Барбора Крейчикова | 6 | 77 | ||||||||||||||||
31 | Барбора Крейчикова | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||
4 | Олена Рибакіна | 6 | 4 | 4 | |||||||||||||||
4 | Олена Рибакіна | 6 | 6 | ||||||||||||||||
21 | Еліна Світоліна | 3 | 2 | ||||||||||||||||
31 | Барбора Крейчикова | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||
7 | Ясмін Паоліні | 2 | 6 | 4 | |||||||||||||||
Q | Лулу Сун | 7 | 4 | 1 | |||||||||||||||
Донна Векич | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Донна Векич | 6 | 4 | 68 | ||||||||||||||||
7 | Ясмін Паоліні | 2 | 6 | 710 | |||||||||||||||
7 | Ясмін Паоліні | 6 | 6 | ||||||||||||||||
19 | Емма Наварро | 2 | 1 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Четверте коло | ||||||||||||||||||||||
1 | І Свйонтек | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
С Кенін | 3 | 4 | 1 | І Свйонтек | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | Ф Джонс | 6 | 1 | 2 | П Мартич | 4 | 3 | ||||||||||||||||||
П Мартич | 3 | 6 | 6 | 1 | І Свйонтек | 6 | 1 | 2 | |||||||||||||||||
Ю Путінцева | 7 | 6 | Ю Путінцева | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | А Кербер | 5 | 3 | Ю Путінцева | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | М Стакусич | 4 | 2 | 27 | К Сінякова | 0 | 6 | 2 | |||||||||||||||||
27 | К Сінякова | 6 | 6 | Ю Путінцева | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
23 | К Гарсія | 6 | 7 | 13 | Є Остапенко | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Г Блінкова | 4 | 5 | 23 | К Гарсія | 6 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
Б Пера | 64 | 6 | 710 | Б Пера | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
А Потапова | 77 | 4 | 66 | Б Пера | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
О Доден | 4 | 0 | 13 | Є Остапенко | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Д Снігур | 6 | 6 | Q | Д Снігур | 3 | 0 | ||||||||||||||||||
WC | А Томлянович | 1 | 2 | 13 | Є Остапенко | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
13 | Є Остапенко | 6 | 6 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Четверте коло | ||||||||||||||||||||||
11 | Д Коллінз | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||||
К Таусон | 3 | 64 | 11 | Д Коллінз | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
М Шеріф | 1 | 2 | Q | Д Гальфі | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
Q | Д Гальфі | 6 | 6 | 11 | Д Коллінз | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
К Осоріо | 6 | 6 | 20 | Б Аддадж Мая | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
PR | Л Девіс | 3 | 1 | К Осоріо | 0r | ||||||||||||||||||||
М Френх | 5 | 3 | 20 | Б Аддадж Мая | 3 | ||||||||||||||||||||
20 | Б Аддадж Мая | 7 | 6 | 11 | Д Коллінз | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
31 | Б Крейчикова | 77 | 61 | 7 | 31 | Б Крейчикова | 7 | 6 | |||||||||||||||||
В Кудерметова | 64 | 77 | 5 | 31 | Б Крейчикова | 78 | 77 | ||||||||||||||||||
МЛ Карле | 2 | 5 | Q | К Волинець | 66 | 65 | |||||||||||||||||||
Q | К Волинець | 6 | 7 | 31 | Б Крейчикова | 6 | 4 | ||||||||||||||||||
К Букша | 6 | 4 | 710 | Х Бусас Манейро | 0 | 3r | |||||||||||||||||||
А Богдан | 4 | 6 | 65 | К Букша | 61 | 3 | |||||||||||||||||||
Х Бусас Манейро | 6 | 6 | Х Бусас Манейро | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||
6 | М Вондроушова | 4 | 2 |
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Четверте коло | ||||||||||||||||||||||
4 | О Рибакіна | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Q | Е-Г Русе | 3 | 1 | 4 | О Рибакіна | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
Л Зігемунд | 6 | 6 | Л Зігемунд | 3 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||
PR | К Байндль | 4 | 1 | 4 | О Рибакіна | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | К Возняцкі | 6 | 6 | WC | К Возняцкі | 0 | 1 | ||||||||||||||||||
Q | Алісія Паркс | 2 | 0 | WC | К Возняцкі | 6 | 2 | 7 | |||||||||||||||||
Л Бронцетті | 4 | 3 | 30 | Л Фернандес | 3 | 6 | 5 | ||||||||||||||||||
30 | Л Фернандес | 6 | 6 | 4 | О Рибакіна | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
17 | Г Калінська | 6 | 6 | 17 | Г Калінська | 3 | 0r | ||||||||||||||||||
Q | П Удварді | 3 | 2 | 17 | Г Калінська | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
М Боузкова | 6 | 6 | М Боузкова | 4 | 1 | ||||||||||||||||||||
Х Рієра | 2 | 1 | 17 | Г Калінська | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
А Калініна | 2 | 3 | 15 | Л Самсонова | 64 | 2 | |||||||||||||||||||
Е Аванесян | 6 | 6 | Е Аванесян | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
Р Масарова | 3 | 6 | 2 | 15 | Л Самсонова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
15 | Л Самсонова | 6 | 4 | 6 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Четверте коло | ||||||||||||||||||||||
10 | У Джабір | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
М Утідзіма | 3 | 1 | 10 | У Джабір | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
Q | Р Монтгомері | 6 | 6 | Q | Р Монтгомері | 1 | 5 | ||||||||||||||||||
Q | О Гадекі | 4 | 4 | 10 | У Джабір | 1 | 64 | ||||||||||||||||||
В Голубич | 2 | 1 | 21 | Е Світоліна | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
Ю Німаєр | 6 | 6 | Ю Німаєр | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
М Лінетт | 5 | 711 | 3 | 21 | Е Світоліна | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
21 | Е Світоліна | 7 | 69 | 6 | 21 | Е Світоліна | 6 | 6 | |||||||||||||||||
32 | К Бултер | 78 | 7 | С Ван | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
Т Марія | 66 | 5 | 32 | К Бултер | 6 | 1 | 68 | ||||||||||||||||||
Г Дарт | 6 | 6 | Г Дарт | 4 | 6 | 710 | |||||||||||||||||||
Q | Чж Бай | 4 | 0 | Г Дарт | 6 | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
С Ван | 77 | 3 | 6 | С Ван | 2 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
В Томова | 64 | 6 | 0 | С Ван | 6 | 67 | 6 | ||||||||||||||||||
Е Крюгер | 2 | 0 | 5 | Дж Пегула | 4 | 79 | 1 | ||||||||||||||||||
5 | Дж Пегула | 6 | 6 |
Нижня половина
Секція 5
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Четверте коло | ||||||||||||||||||||||
8 | Ц Чжень | 6 | 2 | 4 | |||||||||||||||||||||
Q | Л Сун | 4 | 6 | 6 | Q | Л Сун | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
PR | А Ван Ейтванк | 4 | 3 | Q | Ю Стародубцева | 6 | 3 | 2 | |||||||||||||||||
Q | Ю Стародубцева | 6 | 6 | Q | Л Сун | 77 | 78 | ||||||||||||||||||
PR | І-К Бегу | 0 | 4 | Л Чжу | 64 | 66 | |||||||||||||||||||
Л Чжу | 6 | 6 | Л Чжу | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Т Таунсенд | 64 | 1 | 25 | А Павлюченкова | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
25 | А Павлюченкова | 77 | 6 | Q | Л Сун | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||
LL | Р Сарасуа | 60 | 3 | WC | Е Радукану | 2 | 7 | 2 | |||||||||||||||||
WC | Е Радукану | 77 | 6 | WC | Е Радукану | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Н Хібіно | 6 | 2 | 4 | Е Мертенс | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
Е Мертенс | 2 | 6 | 6 | WC | Е Радукану | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
А Рус | 6 | 6 | 9 | М Саккарі | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
Ю Юань | 2 | 3 | А Рус | 5 | 3 | ||||||||||||||||||||
Q | М Кесслер | 3 | 1 | 9 | М Саккарі | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
9 | М Саккарі | 6 | 6 |
Секція 6
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Четверте коло | ||||||||||||||||||||||
14 | Д Касаткіна | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
PR | Ш Чжан | 3 | 0 | 14 | Д Касаткіна | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Т Корпач | 2 | 1 | WC | Л Міязакі | 0 | 0 | |||||||||||||||||||
WC | Л Міязакі | 6 | 6 | 14 | Д Касаткіна | 66 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
PR | П Бадоса | 6 | 6 | PR | П Бадоса | 78 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
К Мухова | 3 | 2 | PR | П Бадоса | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Б Фругвіртова | 1 | 6 | 6 | Б Фругвіртова | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
24 | М Андреєва | 6 | 3 | 2 | PR | П Бадоса | 2 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
28 | Д Ястремська | 6 | 77 | Д Векич | 6 | 1 | 6 | ||||||||||||||||||
Н Подороська | 1 | 61 | 28 | Д Ястремська | 3 | 6 | 710 | ||||||||||||||||||
Л Цуренко | 3 | 1 | В Грачова | 6 | 4 | 65 | |||||||||||||||||||
В Грачова | 6 | 6 | 28 | Д Ястремська | 64 | 77 | 1 | ||||||||||||||||||
Д Векич | 3 | 6 | 6 | Д Векич | 77 | 63 | 6 | ||||||||||||||||||
Ван Сіюй | 6 | 3 | 4 | Д Векич | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Е Бекташ | 65 | 6 | 3 | LL | Е Андреєва | 2 | 3 | ||||||||||||||||||
LL | Е Андреєва | 77 | 3 | 6 |
Секція 7
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Четверте коло | ||||||||||||||||||||||
7 | Я Паоліні | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
С Соррібес Тормо | 5 | 3 | 7 | Я Паоліні | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
Г Міннен | 7 | 6 | Г Міннен | 65 | 2 | ||||||||||||||||||||
WC | Г Вотсон | 5 | 4 | 7 | Я Паоліні | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
PR | Б Андреєску | 6 | 6 | PR | Б Андреєску | 64 | 1 | ||||||||||||||||||
Ж Крістіан | 4 | 2 | PR | Б Андреєску | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
С Еррані | 63 | 1 | 26 | Л Носкова | 3 | 65 | |||||||||||||||||||
26 | Л Носкова | 77 | 6 | 7 | Я Паоліні | 6 | 66 | 5 | |||||||||||||||||
18 | М Костюк | 6 | 6 | 12 | М Кіз | 3 | 78 | 5r | |||||||||||||||||
Р Шрамкова | 3 | 2 | 18 | М Костюк | 4 | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
Д Савілль | 6 | 6 | Д Савілль | 6 | 62 | 4 | |||||||||||||||||||
П Стернз | 4 | 2 | 18 | М Костюк | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
АК Шмідлова | 0 | 6 | 4 | 12 | М Кіз | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Я Ван | 6 | 3 | 6 | Я Ван | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
М Тревізан | 4 | 64 | 12 | М Кіз | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
12 | М Кіз | 6 | 77 |
Секція 8
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Четверте коло | ||||||||||||||||||||||
LL | Е Жакмо | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
С Стівенс | 6 | 6 | С Стівенс | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||
Ка Плішкова | 6 | 4 | 5 | Д Шнайдер | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Д Шнайдер | 4 | 6 | 7 | Д Шнайдер | 6 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
WC | Н Осака | 6 | 1 | 6 | 19 | Е Наварро | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Д Паррі | 1 | 6 | 4 | WC | Н Осака | 4 | 1 | ||||||||||||||||||
PR | Ц Ван | 0 | 2 | 19 | Е Наварро | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
19 | Е Наварро | 6 | 6 | 19 | Е Наварро | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
29 | С Кирстя | 6 | 2 | 0 | 2 | К Гофф | 4 | 3 | |||||||||||||||||
Q | С Картал | 3 | 6 | 6 | Q | С Картал | 6 | 5 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Е Ліс | 2 | 4 | К Бюрель | 3 | 7 | 3 | ||||||||||||||||||
К Бюрель | 6 | 6 | Q | С Картал | 4 | 0 | |||||||||||||||||||
LL | О Данилович | 5 | 1 | 2 | К Гофф | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | А Тодоні | 7 | 6 | Q | А Тодоні | 2 | 1 | ||||||||||||||||||
К Долегайд | 1 | 2 | 2 | К Гофф | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | К Гофф | 6 | 6 |
Інформація про інших учасниць
Вайлдкарди
- Франческа Джонс
- Анжелік Кербер
- Лілі Міязакі
- Наомі Осака
- Емма Радукану
- Айла Томлянович
- Гетер Вотсон
- Каролін Возняцкі
Спеціальний рейтинг
- Паула Бадоса (34)
- Чжан Шуай (48)
- Ірина-Камелія Бегу (49)
- Лорен Девіс (59)
- Б'янка Андреєску (64)
- Катерина Байндль (86)
- Ван Цян (94)
- Алісон Ван Ейтванк (97)
Відібралися
- Бай Чжуосюань
- Олівія Гадекі
- Гальфі Дальма
- Соней Картал
- Маккартні Кесслер
- Ева Ліс
- Робін Монтгомері
- Алісія Паркс
- Елена-Габріела Русе
- Дарія Снігур
- Маріна Стакусич
- Юлія Стародубцева
- Лулу Сун
- Анка Тодоні
- Удварді Панна
- Кеті Волинець
Щаслива невдаха
Знялися
- † Петра Квітова (57) > її замінила Юле Німаєр (97)
- † Белінда Бенчич (92) > її замінила Алісон Ван Ейтванк (97 SR)
- @ Айла Томлянович (33 SR) > її замінила Еміна Бекташ (98)
- ‡ Елізабетта Коччаретто (52) > її замінила Олга Данилович (LL)
- ‡ Катерина Олександрова (18) > її замінила Рената Сарасуа (LL)
- ‡ Орина Соболенко (2) > її замінила Еріка Адреєва (LL)
- ‡ Вікторія Азаренко (21) > її замінила Ельза Жакмо (LL)
† – не влючена до заявки
‡ – знялася з заявки
@ – отримала вайлдкард за спеціальним рейтингом
Посилання на джерела
- ↑ Futterman, Matthew (15 липня 2023). Marketa Vondrousova Wins Wimbledon and Her First Grand Slam Title. The New York Times. Процитовано 24 червня 2024.
- ↑ Fendrich, Howard (26 червня 2024). How well do you know Wimbledon? Try the AP’s quiz about the grass-court Grand Slam tournament. Associated Press. Процитовано 27 червня 2024.
Зовнішні посилання
- Заявлений список
- Сітка
- п
- о
- р
- (1884) Мод Вотсон
- (1885) Мод Вотсон
- (1886) Бланш Бінґлі
- (1887) Лотті Дод
- (1888) Лотті Дод
- (1889) Бланш Бінґлі Гілярд
- (1890) Лена Райс
- (1891) Лотті Дод
- (1892) Лотті Дод
- (1893) Лотті Дод
- (1894) Бланш Бінґлі Гілярд
- (1895) Шарлотта Купер
- (1896) Шарлотта Купер
- (1897) Бланш Бінґлі Гілярд
- (1898) Шарлотта Купер
- (1899) Бланш Бінґлі Гілярд
- (1900) Бланш Бінґлі Гілярд
- (1901) Шарлотта Купер
- (1902) Мюрієл Робб
- (1903) Доротея Даґласс
- (1904) Доротея Даґласс
- (1905) Мей Саттон
- (1906) Доротея Даґлас Чамберс
- (1907) Мей Саттон
- (1908) Шарлотта Купер
- (1909) Дора Бутбі
- (1910) Доротея Ламберт Чамберс
- (1912) Доротея Ламберт Чамберс
- (1913) Етель Томсон-Ларкомб
- (1914) Доротея Ламберт Чамберс
- (1915) Доротея Ламберт Чамберс
- (1915-18) Не відбувався (Перша світова війна)
- (1919) Сюзанн Ленглен
- (1920) Сюзанн Ленглен
- (1921) Сюзанн Ленглен
- (1922) Сюзанн Ленглен
- (1923) Сюзанн Ленглен
- (1924) Кетлін Маккейн
- (1925) Сюзанн Ленглен
- (1926) Кетлін Маккейн-Годфрі
- (1927) Гелен Віллс
- (1928) Гелен Віллс
- (1929) Гелен Віллс
- (1930) Гелен Віллс-Муді
- (1931) Сіллі Оссем
- (1932) Гелен Віллс-Муді
- (1933) Гелен Віллс-Муді
- (1934) Дороті Раунд
- (1935) Гелен Віллс-Муді
- (1936) Гелен Джейкобс
- (1937) Дороті Раунд
- (1938) Гелен Віллс-Муді
- (1939) Еліс Марбл
- (1940–45) Не відбувався (Друга світова війна)
- (1946) Полін Адді
- (1947) Марґарет Осборн
- (1948) Луїз Браф
- (1949) Луїз Браф
- (1950) Луїз Браф
- (1951) Доріс Гарт
- (1952) Морін Конноллі
- (1953) Морін Конноллі
- (1954) Морін Конноллі
- (1955) Луїз Браф
- (1956) Ширлі Фрай
- (1957) Алтея Гібсон
- (1958) Алтея Гібсон
- (1959) Марія Буено
- (1960) Марія Буено
- (1961) Анджела Мортімер
- (1962) Карен Гантце Сусман
- (1963) Маргарет Корт
- (1964) Марія Буено
- (1965) Маргарет Корт
- (1966) Біллі Джин Кінг
- (1967) Біллі Джин Кінг
- (1968) Біллі Джин Кінг
- (1969) Енн Джонс
- (1970) Маргарет Корт
- (1971) Івонн Гулагонг-Коулі
- (1972) Біллі Джин Кінг
- (1973) Біллі Джин Кінг
- (1974) Кріс Еверт
- (1975) Біллі Джин Кінг
- (1976) Кріс Еверт
- (1977) Вірджинія Вейд
- (1978) Мартіна Навратілова
- (1979) Мартіна Навратілова
- (1980) Івонн Гулагонг-Коулі
- (1981) Кріс Еверт
- (1982) Мартіна Навратілова
- (1983) Мартіна Навратілова
- (1984) Мартіна Навратілова
- (1985) Мартіна Навратілова
- (1986) Мартіна Навратілова
- (1987) Мартіна Навратілова
- (1988) Штеффі Граф
- (1989) Штеффі Граф
- (1990) Мартіна Навратілова
- (1991) Штеффі Граф
- (1992) Штеффі Граф
- (1993) Штеффі Граф
- (1994) Кончита Мартінес
- (1995) Штеффі Граф
- (1996) Штеффі Граф
- (1997) Мартіна Хінгіс
- (1998) Яна Новотна
- (1999) Ліндсі Девенпорт
- (2000) Вінус Вільямс
- (2001) Вінус Вільямс
- (2002) Серена Вільямс
- (2003) Серена Вільямс
- (2004) Марія Шарапова
- (2005) Вінус Вільямс
- (2006) Амелі Моресмо
- (2007) Вінус Вільямс
- (2008) Вінус Вільямс
- (2009) Серена Вільямс
- (2010) Серена Вільямс
- (2011) Петра Квітова
- (2012) Серена Вільямс
- (2013) Маріон Бартолі
- (2014) Петра Квітова
- (2015) Серена Вільямс
- (2016) Серена Вільямс
- (2017) Гарбінє Мугуруса
- (2018) Анджелік Кербер
- (2019) Симона Халеп
- 2020
- (2021) Ешлі Барті
- (2022) Олена Рибакіна
- (2023) Маркета Вондроушова
- (2024) Барбора Крейчикова