Кубок Інтертото 1997
Деталі турніру | |
---|---|
Дата | 21 червня 1997 — 26 серпня 1997 |
Кількість команд | 60 (з 1 конфедерації) |
Статистика турніру | |
Матчів зіграно | 138 |
Голів забито | 408 (2.96 за матч) |
← 1996 1998 → |
Кубок Інтертото УЄФА 1997 (англ. 1997 UEFA Intertoto Cup) — 37-ий розіграш Кубка Інтертото і третій під егідою УЄФА, в якому розігрувались місця до Кубка УЄФА 1997/98. Формат змагання було збережено: 12 переможців груп виходили до півфіналу і три переможці фіналів отримали путівку до Кубка УЄФА. Ними стали французькі клуби «Ліон», «Бастія» та «Осер».
Груповий етап
У турнірі взяли участь 60 клубів, що були поділені на 12 груп по п'ять клубів у кожній і грали в одне коло — по дві гри вдома і в гостях. До плей-оф виходили переможці своїх груп.
Група 1
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Дуйсбург | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 0 | +5 | 10 | Вихід до півфіналу |
2 | Динамо-93 (Мінськ) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | +2 | 6 | |
3 | Ольборг | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 11 | −5 | 6 | |
4 | Геренвен | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 5 | +3 | 4 | |
5 | Полонія (Варшава) | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 6 | −5 | 2 |
Полонія (Варшава) | 1–4 | Динамо-93 (Мінськ) |
---|---|---|
Гжегож Вендзиньський 38' | Протокол | Андрій Турчинович 50', 82' Дмитро Акуліч 53' Олег Авгуль 68' |
Геренвен | 0–0 | Полонія (Варшава) |
---|---|---|
Протокол |
Дуйсбург | 2–0 | Геренвен |
---|---|---|
Маркус Остгофф 48' Дітмар Гірш 64' | Протокол |
Полонія (Варшава) | 0–0 | Дуйсбург |
---|---|---|
Протокол |
Геренвен | 8–2 | Ольборг |
---|---|---|
Радослав Самарджич 22', 35' Раду Гусату 32', 51' Джеффрі Талан 40', 43' Ян де Віссер 45' (пен.) Алі Ель-Хаттабі 84' | Протокол | Стеффен Геєр 61', 67' |
Група 2
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Бастія | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | 3 | +2 | 9 | Вихід до півфіналу |
2 | Грацер | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | +1 | 7 | |
3 | Сількеборг | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 4 | +7 | 6 | |
4 | Хрватскі Драговоляц | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 6 | |
5 | Еббу Вейл | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 12 | −10 | 1 |
28 червня 1997 |
Сількеборг | 5–0 | Хрватскі Драговоляц |
---|---|---|
Бора Живкович 14' Ноцко Йокович 25' Арюнас Шуйка 30', 50' Келд Бордінггорд 71' | Протокол |
5 липня 1997 |
Хрватскі Драговоляц | 4–0 | Еббу Вейл |
---|---|---|
Ігор Муса 14' Влатко Джолонга 24' Нено Катулич 67', 90' | Протокол |
12 липня 1997 |
Грацер | 1–3 | Хрватскі Драговоляц |
---|---|---|
Герфрід Забітцер 73' | Протокол | Ігор Муса 7' Желько Шкоплянац 16' Драган Вукоя 40' |
13 липня 1997 |
Еббу Вейл | 1–2 | Бастія |
---|---|---|
Саймон Тайлер 54' | Протокол |
19 липня 1997 |
Сількеборг | 6–1 | Еббу Вейл |
---|---|---|
Протокол | Дейв Веблі 70' |
Група 3
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Осер | 4 | 3 | 1 | 0 | 19 | 2 | +17 | 10 | Вихід до півфіналу |
2 | Лозанна | 4 | 2 | 2 | 0 | 13 | 4 | +9 | 8 | |
3 | Антверпен | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 7 | |
4 | Неа Саламіна Фамагуста | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 19 | −13 | 3 | |
5 | Ардс | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 14 | −13 | 0 |
Лозанна | 4–1 | Неа Саламіна Фамагуста |
---|---|---|
Протокол | Мирко Михич 90' |
Ардс | 0–3 | Осер |
---|---|---|
Протокол |
Антверпен | 4–0 | Неа Саламіна Фамагуста |
---|---|---|
Драган Глоговац 21' Дарко Пивальєвич 48', 60' Сандро Андре да Сілва 88' | Протокол |
Осер | 5–0 | Антверпен |
---|---|---|
Протокол |
Лозанна | 6–0 | Ардс |
---|---|---|
Еріх Генці 28', 38' Рікардо Іглесіас 52' Едуардо Карраско 72' Фабіо Челестіні 76' (пен.) Філіпп Дуглас 79' (пен.) | Протокол |
Неа Саламіна Фамагуста | 1–10 | Осер |
---|---|---|
Киріакос Деметріу 86' | Протокол |
Антверпен | 2–2 | Лозанна |
---|---|---|
Протокол | Філіпп Дуглас 39' Леонар Турре 62' |
Група 4
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Кельн | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 2 | +7 | 10 | Вихід до півфіналу |
2 | Маккабі (Петах-Тіква) | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | −1 | 5 | |
3 | Стандард (Льєж) | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | |
4 | Корк Сіті | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | −2 | 3 | |
5 | Аарау | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | −4 | 2 |
Стандард (Льєж) | 0–0 | Аарау |
---|---|---|
Протокол |
Аарау | 0–1 | Маккабі (Петах-Тіква) |
---|---|---|
Протокол | Ерез Біала 74' |
Кельн | 3–0 | Аарау |
---|---|---|
Протокол |
Стандард (Льєж) | 0–0 | Маккабі (Петах-Тіква) |
---|---|---|
Протокол |
Група 5
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Динамо (Москва) | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 4 | +3 | 10 | Вихід до півфіналу |
2 | Генк | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 8 | +7 | 9 | |
3 | Стабек | 4 | 1 | 2 | 1 | 10 | 6 | +4 | 5 | |
4 | Панахаїкі | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 9 | −1 | 4 | |
5 | Б36 Торсгавн | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 15 | −13 | 0 |
Динамо (Москва) | 3–2 | Генк |
---|---|---|
Протокол |
Група 6
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Гамбург | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 4 | +5 | 12 | Вихід до півфіналу |
2 | Самсунспор | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | +4 | 9 | |
3 | Каунас | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | −1 | 4 | |
4 | Лейфтюр | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 11 | −4 | 3 | |
5 | Оденсе | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | −4 | 1 |
Лейфтюр | 1–2 | Гамбург |
---|---|---|
Растислав Ян Лазорик 87' | Протокол |
Оденсе | 3–4 | Лейфтюр |
---|---|---|
Протокол | Растислав Ян Лазорик 34' Бальдур Брагасон 42' Рагнар Гісласон 76' Сіндри Б'ярнасон 78' |
Лейфтюр | 2–3 | Каунас |
---|---|---|
Протокол | Орестас Буйткус 27' Вальдас Тракіс 36' Маріус Безікорновас 37' |
Гамбург | 2–1 | Оденсе |
---|---|---|
Протокол | Єспер Гйорт 14' |
Оденсе | 2–2 | Каунас |
---|---|---|
Протокол | Маріус Безікорновас 7' Вальдас Тракіс 40' |
Група 7
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Істанбулспор | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | +7 | 10 | Вихід до півфіналу |
2 | Вашаш | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | +6 | 9 | |
3 | Вердер | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | +2 | 7 | |
4 | Естерс | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | −4 | 3 | |
5 | Універсітате (Рига) | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | −11 | 0 |
Вердер | 2–1 | Естерс |
---|---|---|
Протокол | Андреас Оттоссон 62' |
Універсітате (Рига) | 0–3 | Вердер |
---|---|---|
Протокол |
Естерс | 2–1 | Універсітате (Рига) |
---|---|---|
Протокол | Антон Баканін 78' |
Група 8
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Гальмстад | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | +7 | 10 | Вихід до півфіналу |
2 | Ломмель | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | +1 | 6 | |
3 | Хайдук (Кула) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 5 | +1 | 6 | |
4 | ТПС | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | −4 | 4 | |
5 | Конгсвінгер | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 7 | −5 | 1 |
Хайдук (Кула) | 0–1 | Гальмстад |
---|---|---|
Протокол | Єеспер Маттссон 90' |
ТПС | 1–2 | Хайдук (Кула) |
---|---|---|
Протокол | Желько Каранович 79' Деян Османович 86' |
Гальмстад | 2–1 | Конгсвінгер |
---|---|---|
Роберт Андерссон 59' Петер Воут 78' | Протокол | Тор Гуннар Йонсен 44' |
Конгсвінгер | 0–2 | ТПС |
---|---|---|
Протокол | Маркус Пайя 45' Йоні Мелторанта 75' |
Ломмель | 1–1 | Гальмстад |
---|---|---|
Роберт Есхун 27' | Протокол | Торбйорн Арвідссон 35' |
ТПС | 1–1 | Ломмель |
---|---|---|
Петрі Кокко 50' | Протокол | [[ Герт Каннартс]] 41' |
Хайдук (Кула) | 2–0 | Конгсвінгер |
---|---|---|
Александар Маркоський 41' Анталь Пухалак 58' | Протокол |
Гальмстад | 6–1 | ТПС |
---|---|---|
Протокол | Йоні Мелторанта 83' |
Ломмель | 3–2 | Хайдук (Кула) |
---|---|---|
Рене Кломп 49' Роберт Нейтс 51' Абденазак Сальмі 80' | Протокол |
Група 9
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ліон | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 3 | +11 | 12 | Вихід до півфіналу |
2 | Рапід (Бухарест) | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 | +3 | 7 | |
3 | Одра (Водзіслав-Шльонський) | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 10 | −1 | 4 | |
4 | Жиліна | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 8 | −5 | 4 | |
5 | Аустрія (Відень) | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 11 | −8 | 1 |
Жиліна | 3–1 | Аустрія (Відень) |
---|---|---|
Мирослав Барчик 37' Любомир Костолянський 47' Ігор Курек 58' | Протокол | Герберт Гагер 79' (пен.) |
Одра (Водзіслав-Шльонський) | 2–4 | Рапід (Бухарест) |
---|---|---|
Протокол |
Ліон | 5–2 | Одра (Водзіслав-Шльонський) |
---|---|---|
Протокол | Кшиштоф Загурський 33', 48' |
Рапід (Бухарест) | 2–0 | Жиліна |
---|---|---|
Зено Бундя 84' Флорін Константіновічі 88' | Протокол |
Жиліна | 0–5 | Ліон |
---|---|---|
Протокол |
Аустрія (Відень) | 1–1 | Рапід (Бухарест) |
---|---|---|
Крістіан Келльнер 68' | Протокол | Нарцис Мохора 9' |
Одра (Водзіслав-Шльонський) | 0–0 | Жиліна |
---|---|---|
Протокол |
Ліон | 2–0 | Аустрія (Відень) |
---|---|---|
Протокол |
Рапід (Бухарест) | 1–2 | Ліон |
---|---|---|
Георге Бутою 45' | Протокол |
Аустрія (Відень) | 1–5 | Одра (Водзіслав-Шльонський) |
---|---|---|
Герберт Гагер 25' | Протокол |
Група 10
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Монпельє | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | +6 | 10 | Вихід до півфіналу |
2 | Гронінген | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | +3 | 9 | |
3 | Чукарички | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 6 | +1 | 6 | |
4 | Глорія (Бистриця) | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | −4 | 3 | |
5 | Спартак (Варна) | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | −6 | 1 |
Глорія (Бистриця) | 1–2 | Монпельє |
---|---|---|
Васіле Оане 11' | Протокол |
Спартак (Варна) | 0–2 | Гронінген |
---|---|---|
Протокол |
Чукарички | 3–2 | Глорія (Бистриця) |
---|---|---|
Воїслав Будимирович 37' Милоє Вукич 41' Предраг Кишюхас 86' | Протокол | Георге Корня 20' Віктор Глеван 74' |
Глорія (Бистриця) | 2–1 | Спартак (Варна) |
---|---|---|
Протокол | Міхаїл Христов 80' |
Гронінген | 4–1 | Глорія (Бистриця) |
---|---|---|
Маріано Бомбарда 9' Гарріс Гейзинг 13' Джеффрі Койстра 25' Магно Моселін 72' | Протокол | Васіле Оане 29' |
Монпельє | 3–0 | Гронінген |
---|---|---|
Протокол |
Група 11
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Локомотив (Нижній Новгород) | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 1 | +7 | 12 | Вихід до півфіналу |
2 | Публікум (Целє) | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 5 | |
3 | Пролетер (Зренянин) | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | +2 | 4 | |
4 | Антальяспор | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | −2 | 4 | |
5 | Маккабі (Хайфа) | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 9 | −7 | 3 |
Пролетер (Зренянин) | 4–0 | Маккабі (Хайфа) |
---|---|---|
Срджан Закич 7' Бошко Михайлович 45' Зоран Лисица 64' Марко Зорич 90' | Протокол |
Маккабі (Хайфа) | 0–1 | Публікум (Целє) |
---|---|---|
Протокол | Альоша Сівко 8' |
Пролетер (Зренянин) | 0–0 | Публікум (Целє) |
---|---|---|
Протокол |
Група 12
Поз | Команда | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О | Кваліфікація |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Торпедо-Лужники (Москва) | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 1 | +8 | 12 | Вихід до півфіналу |
2 | Мерані-91 (Тбілісі) | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 5 | +3 | 6 | |
3 | Рід | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | −1 | 6 | |
4 | Іракліс | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 7 | −2 | 6 | |
5 | Флоріана | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 9 | −8 | 0 |
Мерані-91 (Тбілісі) | 0–2 | Торпедо-Лужники (Москва) |
---|---|---|
Протокол |
Рід | 3–1 | Іракліс |
---|---|---|
Гервіг Дрехсель 39', 79' Вальтер Вальдгер 69' | Протокол | Лазарос Семос 77' |
Флоріана | 1–2 | Рід |
---|---|---|
Ненад Веселі 47' | Протокол |
Іракліс | 2–0 | Мерані-91 (Тбілісі) |
---|---|---|
Лазарос Семос 52' Ален Вамбамба 66' |
Мерані-91 (Тбілісі) | 5–0 | Флоріана |
---|---|---|
Бадрі Кварацхелія 58', 61' Бахва Амбідзе 67' Міхеїл Мазіашвілі 74' Суліко Давіташвілі 79' | Протокол |
Флоріана | 0–1 | Торпедо-Лужники (Москва) |
---|---|---|
Протокол | Георгій Боцієв 44' |
Рід | 1–3 | Мерані-91 (Тбілісі) |
---|---|---|
Ове Гансен[da] 40' | Протокол | Міхеїл Мазіашвілі 8' Давіт Годердзішвілі 17' Бадрі Кварацхелія 53' |
Іракліс | 1–0 | Флоріана |
---|---|---|
Іліас Сапаніс 14' | Протокол |
Торпедо-Лужники (Москва) | 2–0 | Рід |
---|---|---|
Протокол |
Півфінали
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Гамбург | 1–2 | Бастія | 0–1 | 1–1 дч |
Істанбулспор | 2–3 | Ліон | 2–1 | 0–2 |
Осер | 4–4 (г.) | Торпедо-Лужники (Москва) | 3–0 | 1–4 |
Локомотив (Нижній Новгород) | 0–1 | Гальмстад | 0–0 | 0–1 |
Кельн | 2–2 (г.) | Монпельє | 2–1 | 0–1 |
Динамо (Москва) | 3–5 | Дуйсбург | 2–2 | 1–3 |
Перші матчі
26 липня 1997 18:00 |
Гамбург | 0–1 | Бастія |
---|---|---|
Протокол | Сіріл Рооль 65' |
26 липня 1997 21:00 |
Осер | 3–0 | Торпедо-Лужники (Москва) |
---|---|---|
Протокол |
27 липня 1997 16:00 |
Динамо (Москва) | 2–2 | Дуйсбург |
---|---|---|
Протокол |
Другі матчі
«Осер» переміг за сумою двох матчів завдяки правилу гола, забитого на чужому полі.
«Гальмстад» переміг 1:0 за сумою двох матчів.
«Дуйсбург» переміг 5:3 за сумою двох матчів.
«Бастія» перемогла 2:1 за сумою двох матчів.
«Ліон» переміг 3:2 за сумою двох матчів.
30 липня 1997 20:45 |
Монпельє | 1–0 | Кельн |
---|---|---|
Жан-Крістоф Рув'єр 24' | Протокол |
«Монпельє» переміг за сумою двох матчів завдяки правилу гола, забитого на чужому полі.
Фінали
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Монпельє | 2–4 | Ліон | 0–1 | 2–3 |
Гальмстад | 1–2 | Бастія | 0–1 | 1–1 дч |
Дуйсбург | 0–2 | Осер | 0–0 | 0–2 |
Перші матчі
Дуйсбург | 0–0 | Осер |
---|---|---|
Протокол |
Другі матчі
Бастія | 1–1 | Гальмстад |
---|---|---|
Морлай Сума 113' | Протокол | Петер Воут 63' |
«Бастія» перемогла 2:1 за сумою двох матчів
Ліон | 3–2 | Монпельє |
---|---|---|
Флоран Лавілль 19' Патріс Картерон 79' Ален Кавелья 90' | Протокол | Ерве Алікарт 48' Ібраїма Бакайоко 61' |
«Ліон» переміг 4:2 за сумою двох матчів
Осер | 2–0 | Дуйсбург |
---|---|---|
Протокол |
«Осер» переміг 2:0 за сумою двох матчів
Див. також
Посилання
- Дані про турнір на сайті УЄФА (англ.)
- Статистика на сайті Rec.Sport.Soccer Statistics Foundation
- Рахунок усіх матчів на сайті mogiel.net (англ.)
|
|
|