Кубок СРСР з футболу 1970
Кубок СРСР 1970 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 31 березня — 8 серпня 1970 |
Кількість учасників | 105 |
Призові місця | |
Чемпіон | Динамо (Москва) (4-й раз) |
Віцечемпіон | Динамо (Тбілісі) |
Статистика | |
Зіграно матчів | 138 |
Забито голів | 298 (2.16 за матч) |
← 1969 | 1971 → |
Кубок СРСР з футболу 1970 — 29-й розіграш кубкового футбольного турніру в СРСР. Володарем Кубка вчетверте став клуб «Динамо» (Москва).
Зональний етап
Зона 1
Дата | Стадія | Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|---|---|
05.04.1970 | 1/4 | СКА (Львів) | 0:1 | Спартак (Брест) |
05.04.1970 | 1/4 | СКА (Одеса) | 2:1 | Гомсільмаш (Гомель) |
05.04.1970 | 1/4 | Локомотив (Херсон) | 1:0 | Спартак (Суми) |
05.04.1970 | 1/4 | Суднобудівник (Миколаїв) | 6:1 | Балтика (Калінінград) |
05.04.1970 | 1/4 | Таврія (Сімферополь) | 2:0 | Десна (Чернігів) |
05.04.1970 | 1/4 | Автомобіліст (Житомир) | 4:0 | Шахтар (Горлівка) |
05.04.1970 | 1/4 | Спартак (Івано-Франківськ) | 2:1 | Шахтар (Кадіївка) |
05.04.1970 | 1/4 | Буковина (Чернівці) | 3:2 | Німан (Гродно) |
05.04.1970 | 1/4 | Металург (Запоріжжя) | 1:0 | Будівельник (Полтава) |
05.04.1970 | 1/4 | Зірка (Кіровоград) | 0:1 | Кривбас (Кривий Ріг) |
05.04.1970 | 1/2 | Авангард (Тернопіль) | 3:1 | Азовець (Жданов) |
23.04.1970 | 1/2 | Локомотив (Херсон) | 1:0 дч | СКА (Одеса) |
23.04.1970 | 1/2 | Таврія (Сімферополь) | 3:2 | Суднобудівник (Миколаїв) |
23.04.1970 | 1/2 | Спартак (Брест) | 2:4 дч | Автомобіліст (Житомир) |
23.04.1970 | 1/2 | Буковина (Чернівці) | 2:0 | Спартак (Івано-Франківськ) |
23.04.1970 | 1/2 | Кривбас (Кривий Ріг) | 1:1 дч | Металург (Запоріжжя) |
24.04.1970 | 1/2 перег. | Кривбас (Кривий Ріг) | 1:0 дч | Металург (Запоріжжя) |
26.04.1970 | фінал | Таврія (Сімферополь) | 1:0 | Локомотив (Херсон) |
26.04.1970 | фінал | Автомобіліст (Житомир) | 2:1 | Буковина (Чернівці) |
26.04.1970 | фінал | Авангард (Тернопіль) | 1:0 | Кривбас (Кривий Ріг |
Зона 2
Дата | Стадія | Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|---|---|
31.03.1970 | 1/4 | Сатурн (Рибінськ) | 1:0 | Салют (Бєлгород) |
03.04.1970 | 1/4 | Металург (Липецьк) | 2:0 | Динамо (Брянськ) |
03.04.1970 | 1/4 | Автомобіліст (Нальчик) | 2:2 дч | Локомотив (Калуга) |
04.04.1970 | 1/4 перег. | Автомобіліст (Нальчик) | 2:0 | Локомотив (Калуга) |
03.04.1970 | 1/4 | Машук (П'ятигорськ) | 2:1 | Шинник (Ярославль) |
03.04.1970 | 1/4 | Динамо (Махачкала) | 0:1 дч | Волга (Горький) |
03.04.1970 | 1/4 | Динамо (Батумі) | 1:1 дч | Динамо (Кіровабад) |
04.04.1970 | 1/4 перег. | Динамо (Батумі) | 2:0 | Динамо (Кіровабад) |
03.04.1970 | 1/4 | Металург (Тула) | 2:1 дч | Сталь (Волгоград) |
03.04.1970 | 1/4 | Торпедо (Таганрог) | 2:0 | Діла (Горі) |
03.04.1970 | 1/4 | Динамо (Ставрополь) | 0:1 дч | Труд (Воронеж) |
03.04.1970 | 1/4 | Полад (Сумгаїт) | 0:1 | Волга (Калі́нін) |
07.04.1970 | 1/2 | Торпедо (Таганрог) | 1:1 дч | Труд (Воронеж) |
08.04.1970 | 1/2 перег. | Торпедо (Таганрог) | 0:1 | Труд (Воронеж) |
07.04.1970 | 1/2 | Автомобіліст (Нальчик) | 2:3 дч | Металург (Липецьк) |
07.04.1970 | 1/2 | Машук (П'ятигорськ) | 2:1 | Волга (Горький) |
07.04.1970 | 1/2 | Динамо (Батумі) | 3:0 | Сатурн (Рибінськ) |
07.04.1970 | 1/2 | Ширак (Ленінакан) | 2:3 дч | Металург (Тула) |
07.04.1970 | 1/2 | Дружба (Майкоп) | 0:1 | Волга (Калі́нін) |
23.04.1970 | фінал | Металург (Липецьк) | 1:0 | Машук (П'ятигорськ) |
23.04.1970 | фінал | Металург (Тула) | 2:0 | Динамо (Батумі) |
24.04.1970 | фінал | Волга (Калі́нін) | 0:0 дч | Труд (Воронеж) |
25.04.1970 | фінал, перег. | Волга (Калі́нін) | 0:2 | Труд (Воронеж) |
Зона 3
Дата | Стадія | Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|---|---|
05.04.1970 | 1/4 | Нафтовик (Фергана) | 2:0 | Будівельник (Уфа) |
12.04.1970 | 1/4 | Іртиш (Омськ) | 1:1 дч | Промінь (Владивосток) |
13.04.1970 | 1/4 перег. | Іртиш (Омськ) | 0:0 дч | Промінь (Владивосток) |
15.04.1970 | 1/4 перег. | Іртиш (Омськ) | 0:1 | Промінь (Владивосток) |
14.04.1970 | 1/4 | Локомотив (Челябінськ) | 0:0 дч | Селенга (Улан-Уде) |
15.04.1970 | 1/4 перег. | Локомотив (Челябінськ) | 3:2 дч | Селенга (Улан-Уде) |
14.04.1970 | 1/4 | Торпедо (Тольятті) | +:- | Політвідділ (Ташкентська область) |
14.04.1970 | 1/4 | Волга (Ульяновськ) | +:- | Зеніт (Іжевськ) |
14.04.1970 | 1/4 | Сокіл (Саратов) | +:- | Металург (Чимкент) |
14.04.1970 | 1/4 | Томліс (Томськ) | 2:0 | Динамо (Барнаул) |
14.04.1970 | 1/4 | Спартак (Йошкар-Ола) | 2:0 | СКА (Чита) |
14.04.1970 | 1/4 | Зірка (Перм) | 1:0 | Кузбас (Кемерово) |
14.04.1970 | 1/4 | Автомобіліст (Красноярськ) | 3:0 | Аерофлот (Іркутськ) |
19.04.1970 | 1/2 | Волга (Ульяновськ) | 0:1 | Спартак (Йошкар-Ола) |
19.04.1970 | 1/2 | Восток (Усть-Каменогорськ) | 0:1 | Промінь (Владивосток) |
19.04.1970 | 1/2 | Нафтовик (Фергана) | 3:0 | Локомотив (Челябінськ) |
19.04.1970 | 1/2 | Торпедо (Тольятті) | 3:0 | Томліс (Томськ) |
19.04.1970 | 1/2 | Зірка (Перм) | 3:0 | Автомобіліст (Красноярськ) |
21.04.1970 | 1/2 | Сокіл (Саратов) | +:- | Трактор (Ташкент) |
23.04.1970 | фінал | Спартак (Йошкар-Ола) | 2:0 | Торпедо (Тольятті) |
23.04.1970 | фінал | Промінь (Владивосток) | 0:0 дч | Зірка (Перм) |
24.04.1970 | фінал, перег. | Промінь (Владивосток) | 3:0 | Зірка (Перм) |
23.04.1970 | фінал | Сокіл (Саратов) | 1:1 дч | Нафтовик (Фергана) |
24.04.1970 | фінал, перег. | Сокіл (Саратов) | 0:1 | Нафтовик (Фергана) |
1/64 фіналу
Дата | Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|---|
05.04.1970 | Дніпро (Дніпропетровськ) | 0:1 дч | Локомотив (Москва) |
05.04.1970 | Жальгіріс (Вільнюс) | 1:0 | Карпати (Львів) |
05.04.1970 | Кубань (Краснодар) | 1:0 | Рубін (Казань) |
05.04.1970 | Локомотив (Тбілісі) | 1:0 | Даугава (Рига) |
05.04.1970 | Металіст (Харків) | 2:1 | Текстильник (Іваново) |
05.04.1970 | Памір (Душанбе) | 2:2 дч | СКА (Київ) |
06.04.1970 | Памір (Душанбе) | 1:0 | СКА (Київ) |
05.04.1970 | СКА (Хабаровськ) | 1:2 | Крила Рад (Куйбишев) |
05.04.1970 | Будівельник (Ашхабад) | 1:1 дч | Динамо (Ленінград) |
06.04.1970 | Будівельник (Ашхабад) | 1:0 дч | Динамо (Ленінград) |
05.04.1970 | Уралмаш (Свердловськ) | +:- | Молдова (Кишинів) |
05.04.1970 | Шахтар (Караганда) | 1:0 | Алга (Фрунзе) |
1/32 фіналу
Дата | Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|---|
22.04.1970 | Будівельник (Ашхабад) | 1:2 | Кайрат (Алма-Ата) |
23.04.1970 | Волгар (Астрахань) | 0:1 | Локомотив (Тбілісі) |
23.04.1970 | Кубань (Краснодар) | 0:1 | Жальгіріс (Вільнюс) |
23.04.1970 | Металіст (Харків) | 1:0 дч | Шахтар (Караганда) |
23.04.1970 | Уралмаш (Свердловськ) | 1:2 | Памір (Душанбе) |
24.04.1970 | Локомотив (Москва) | 0:0 дч | Крила Рад (Куйбишев) |
25.04.1970 | Локомотив (Москва) | 3:1 дч | Крила Рад (Куйбишев) |
Фінальний етап
1/16 фіналу
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 | 1 матч[1] | 2 матч[2] |
---|---|---|---|---|
СКА (Ростов-на-Дону) | 1:2 | Авангард (Тернопіль) | 1:0 | 0:2 |
Памір (Душанбе) | 4:5 | Арарат (Єреван) | 3:2 | 1:3 |
Таврія (Сімферополь) | 2:4 | Динамо (Київ) | 1:2 | 0:3 |
Локомотив (Тбілісі) | 2:5 | Динамо (Тбілісі) | 0:1 | 2:4 |
Спартак (Орджонікідзе) | 1:3 | Зоря (Ворошиловград) | 1:2 | 0:1 |
Промінь (Владивосток) | 1:3 | Зеніт (Ленінград) | 0:2 | 1:1 |
Чорноморець (Одеса) | 3:3 | Металург (Липецьк) | 2:2 | 1:1 |
Кайрат (Алма-Ата) | 1:2 | Нефтчі (Баку) | 0:0 | 1:2 |
Металург (Тула) | 1:3 | Пахтакор (Ташкент) | 0:0 | 1:3 |
Динамо (Мінськ) | 1:0 | Спартак (Йошкар-Ола) | 1:0 | 0:0 |
Труд (Воронеж) | 2:4 | Спартак (Москва) | 1:1 | 1:3 |
Локомотив (Москва) | 1:5 | Торпедо (Кутаїсі) | 1:2 | 0:3 |
Металіст (Харків) | 0:1 | Торпедо (Москва) | 0:0 | 0:1 |
Нафтовик (Фергана) | 1:6 | ЦСКА (Москва) | 1:3 | 0:3 |
Жальгіріс (Вільнюс) | 2:1 | Шахтар (Донецьк) | 1:1 | 1:0 |
Динамо (Москва) | 1:0 | Автомобіліст (Житомир) | 0:0[3] | 1:0[4] |
1/8 фіналу
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 | 1 матч[5] | 2 матч[6] |
---|---|---|---|---|
Динамо (Москва) | 1:0 | Арарат (Єреван) | 1:0 | 0:0 |
Торпедо (Москва) | 1:0 | Динамо (Мінськ) | 1:0 | 0:0 |
Торпедо (Кутаїсі) | 1:1 | Динамо (Тбілісі) | 1:1 | 0:0 |
Динамо (Київ) | 3:1 | Зоря (Ворошиловград) | 3:0 | 0:1 |
ЦСКА (Москва) | 4:7 | Зеніт (Ленінград) | 2:3 | 2:4 |
Нефтчі (Баку) | 6:4 | Пахтакор (Ташкент) | 4:0 | 2:4 |
Жальгіріс (Вільнюс) | 2:3 | Спартак (Москва) | 1:3 | 1:0 |
Авангард (Тернопіль) | 0:4 | Чорноморець (Одеса) | 0:0 | 0:4 |
1/4 фіналу
Дата | Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|---|
27.06.1970 | Динамо (Київ) | 2:1 | Зеніт (Ленінград) |
27.06.1970 | Динамо (Москва) | 3:0 | Торпедо (Москва) |
27.06.1970 | Нефтчі (Баку) | 1:0 | Спартак (Москва) |
27.06.1970 | Чорноморець (Одеса) | 1:2 | Динамо (Тбілісі) |
Півфінали
Дата | Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|---|
25.07.1970 | Динамо (Москва) | 2:1 | Динамо (Київ) |
25.07.1970 | Динамо (Тбілісі) | 1:0 | Нефтчі (Баку) |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка СРСР з футболу 1970
Примітки
Посилання
- Результати на footballfacts [Архівовано 13 липня 2020 у Wayback Machine.] (рос.)
- Протоколи матчів на fc-dynamo.ru [Архівовано 12 липня 2020 у Wayback Machine.] (рос.)
- Архів (рос.)
- RSSSF [Архівовано 29 червня 2012 у Wayback Machine.] (англ.)
|
|