Лижні перегони на зимових Олімпійських іграх 2018 — естафета 4×10 км (чоловіки)
Лижні перегони естафета 4×10 км (чоловіки) на XXIII Зимових Олімпійських іграх | |
Місце проведення | Центр лижних перегонів і біатлону «Альпензія» |
---|---|
Дати | 18 лютого 2018 |
Учасників | 56 з 14 країн |
Призери | |
← 2014 | 2022 → |
Лижні перегони на зимових Олімпійських іграх 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Дистанція | ||||
10 км | жінки | |||
15 км | чоловіки | жінки | ||
30 км | чоловіки | жінки | ||
50 км | чоловіки | |||
Естафета 4 x 5 км | жінки | |||
Естафета 4 x 10 км | чоловіки | |||
Спринт | ||||
Індивідуальний | чоловіки | жінки | ||
Командний | чоловіки | жінки |
Змагання з лижних перегонів в естафеті 4×10 км серед чоловіків на зимових Олімпійських іграх 2018 пройшли 18 лютого в Центрі лижних перегонів і біатлону «Альпензія»[1].
Розклад
Час UTC+9
Дата | Час | Подія |
---|---|---|
18 лютого | 15:15 | Фінал |
Результати
Перегони розпочались о 15:15 за місцевим часом (UTC+9)[2].
Місце | Номер | Країна | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 ! | 1 | Норвегія Дідрік Тенсет Мартін Йонсруд Сунбю Сімен Гегстад Крюгер Йоганнес Гесфлот Клебо | 1:33:04.9 24:59.1 24:51.8 21:19.7 21:54.3 | +0:00.0 !– |
2 ! | 2 | Спортсмени-олімпійці з Росії Андрій Ларьков Олександр Большунов Олексій Червоткін Денис Спіцов | 1:33:14.3 24:42.1 24:36.7 22:08.0 21:47.5 | +0:09.4 !+9.4 |
3 ! | 7 | Франція Жан-Марк Гаяр Моріс Маніфіка Клеман Парісс Адріан Бакшайдер | 1:33:41.8 24:51.7 24:55.1 21:24.2 22:30.8 | +0:36.9 !+36.9 |
04 !4 | 5 | Фінляндія Пертту Хівярінен Ійво Нісканен Матті Хейккінен Ларі Лехтонен | 1:34:45.4 25:42.9 24:29.8 21:56.5 22:36.2 | +1:40.5 |
05 !5 | 3 | Швеція Єнс Бурман Данієль Рікардссон Маркус Гельнер Калле Гальварссон | 1:35:10.5 25:17.8 25:57.0 21:53.3 22:02.4 | +2:05.6 |
06 !6 | 6 | Німеччина Андреас Кац Томас Бінг Лукас Бегль Йонас Доблер | 1:35:13.1 25:55.5 25:17.2 21:56.6 22:03.8 | +2:08.2 |
07 !7 | 8 | Італія Майкол Растеллі Франческо Де Фабіані Джандоменіко Сальвадорі Федеріко Пеллегріно | 1:35:40.1 24:50.9 24:52.4 22:39.1 23:17.7 | +2:35.2 |
08 !8 | 9 | Казахстан Олексій Полторанін Євген Величко Віталій Пухкало Денис Волотка | 1:36:36.3 24:40.9 25:29.1 23:10.3 23:16.0 | +3:31.4 |
09 !9 | 12 | Канада Лен Вяльяс Грем Кіллік Расселл Кеннеді Кнуте Йонсгор | 1:36:45.9 25:56.3 25:15.9 22:06.7 23:27.0 | +3:41.0 |
10 | 11 | Чехія Алеш Разим Мартін Якш Петр Кноп Міхал Новак | 1:37:23.0 25:55.9 25:22.0 22:33.5 23:31.6 | +4:18.1 |
11 | 4 | Швейцарія Йонас Бауманн Даріо Колонья Тоні Ліверс Роман Фюргер | 1:38:01.4 26:43.7 24:55.6 23:08.9 23:13.2 | +4:56.5 |
12 | 13 | Естонія Андрес Веерпалу Алго Кярп Карел Тамм'ярв Райдо Рянкель | 1:38:21.7 26:17.7 26:28.8 22:06.5 23:28.7 | +5:16.8 |
13 | 14 | Австрія Домінік Балдоф Макс Гауке Бернгард Трітшер Луїс Штадлобер | 1:39:12.9 26:09.4 26:22.2 22:40.8 24:00.5 | +6:08.0 |
14 | 10 | США Ендрю Ньюелл Ріс Ганнеман Скотт Паттерсон Ноа Гоффман | 1:42:29.1 26:09.7 28:17.7 22:58.8 25:02.9 | +9:24.2 |
Примітки
- п
- о
- р
- 1936: Суло Нурмела, Клаес Карппінен, Матті Ляхде, Калле Ялканен (FIN)
- 1948: Нільс Естенссон, Нільс Тепп, Ґуннар Ерікссон, Мартін Лундстрем (SWE)
- 1952: Хейккі Хасу, Пааво Лонкіла, Урпо Корхонен, Тапіо Мякеля (FIN)
- 1956: Федір Терентьєв, Павло Колчин, Микола Анікін, Володимир Кузін (URS)
- 1960: Тоймі Алатало, Ееро Мянтюранта, Вяйне Хухтала, Вейкко Хакулінен (FIN)
- 1964: Карл-Оке Асп, Сікстен Єрнберг, Янне Стефанссон, Ассар Реннлунд (SWE)
- 1968: Одд Мартінсен, Пол Тюлдум, Гаральд Ґреннінген, Уле Еллефсетер (NOR)
- 1972: Володимир Воронков, Юрій Скобов, Федір Сімашев, В'ячеслав Веденін (URS)
- 1976: Матті Піткянен, Юха Міето, Пертті Теураярві, Арто Койвісто (FIN)
- 1980: Василь Рочев, Микола Бажуков, Євген Бєляєв, Микола Зімятов (URS)
- 1984: Томас Вассберг, Бенні Колберг, Ян Оттоссон, Гунде Сван (SWE)
- 1988: Ян Оттоссон, Томас Вассберг, Гунде Сван, Торгні Могрен (SWE)
- 1992: Тер'є Ланґлі, Веґард Ульванґ, Крістен Шельдаль, Б'єрн Делі (NOR)
- 1994: Мауріліо де Цольт, Марко Альбарелло, Джорджо Ванцетта, Сільвіо Фаунер (ITA)
- 1998: Стуре Сівертсен, Ерлінґ Євне, Б'єрн Делі, Томас Альсґорд (NOR)
- 2002: Андерс Еукланн, Фруде Естіль, Крістен Шельдаль, Томас Альсґорд (NOR)
- 2006: Фульвіо Вальбуза, Джорджо Ді Чента, П'єтро Піллер Коттрер, Крістіан Дзордзі (ITA)
- 2010: Данієль Рікардссон, Юган Ульссон, Андерс Седергрен, Маркус Гелльнер (SWE)
- 2014: Ларс Нельсон, Данієль Рікардссон, Юган Ульссон, Маркус Гелльнер (SWE)
- 2018: Дідрік Тенсет, Мартін Йонсруд Сунбю, Сімен Геґстад Крюґер, Йоганнес Гесфлот Клебо (NOR)
- 2022: Олексій Червоткін, Олександр Большунов, Денис Спіцов, Сергій Устюгов (ROC)