Дата | Вид спорту, дисципліна | | | |
13 лютого | Стрибки з трампліна, нормальний трамплін | Сімон Амманн | Адам Малиш | Грегор Шліренцауер |
Біатлон, спринт, жінки | Анастасія Кузьміна | Магдалена Нойнер | Марі Дорен |
Ковзанярський спорт, 5000 м, чоловіки | Свен Крамер | Лі Син Хун | Іван Скобрєв |
Шорт-трек, 1500 м, чоловіки | Лі Чжон Су | Аполо Ентон Оно | Джон Роберт Селскі |
Фрістайл, могул, жінки | Ганна Кірні | Дженніфер Гейл | Шеннон Барке |
14 лютого | Біатлон, спринт, чоловіки | Венсан Же | Еміль Хегле Свендсен | Яков Фак |
Лижне двоборство, норм.трамплін + 10 км | Джейсон Ламі-Шаппюї | Джонні Спілейн | Алессандро Піттін |
Ковзанярський спорт, 3000 м, жінки | Мартіна Сабликова | Штефані Бекерт | Крістіна Грувз |
Санний спорт, одиночки, чоловіки | Фелікс Лох | Давід Меллер | Армін Цеггелер |
Фристайл, могул, чоловіки | Александр Білодо | Дейл Бегг-Сміт | Брайон Вілсон |
15 лютого | Лижні перегони, 10 км, вільний стиль, жінки | Шарлотта Калла | Крістіна Шмігун-Вяхі | Маріт Б'єрген |
Гірськолижний спорт, швидкісний спуск, чоловіки | Дідьє Дефаго | Аксель Лунд Свіндаль | Боде Міллер |
Лижні перегони, 15 км, вільний стиль, чоловіки | Даріо Колонья | П'єтро Піллер Котрер | Лукаш Бауер |
Сноуборд, сноубордкрос, чоловіки | Сет Вескотт | Майк Робертсон | Тоні Рамуан |
Ковзанярський спорт, 500 м, чоловіки | Мо Те Бум | Кейїтіро Наґасіма | Дзодзі Като |
Фігурне катання, пари | Шень Сюе Чжао Хунбо | Пан Цін Тун Цзянь | Альона Савченко Робін Шолкови |
16 лютого | Біатлон, переслідування, жінки | Магдалена Нойнер | Анастасія Кузьміна | Марі-Лор Бруне |
Біатлон, переслідування, чоловіки | Б'єрн Феррі | Крістоф Зуманн | Венсан Же |
Сноуборд, сноубордкрос, жінки | Маель Рікер | Дебора Антоніоз | Олівія Нобс |
Ковзанярський спорт, 500 м, жінки | Лі Сан Хва | Єнні Вольф | Ван Бейсін |
Санний спорт, жінки | Татьяна Гюфнер | Ніна Райтмайєр | Наталі Гайзенбергер |
17 лютого | Гірськолижний спорт, швидкісний спуск, жінки | Ліндсей Вонн | Джулія Манкузо | Елізабет Гергль |
Лижні перегони, спринт, жінки | Маріт Б'єрген | Юстина Ковальчик | Петра Майдич |
Лижні перегони, спринт, чоловіки | Микита Крюков | Олександр Панжинський | Петтер Нортуг |
Ковзанярський спорт, 1000 м, чоловіки | Шейні Дейвіс | Мо Те Бум | Чед Гедрік |
Санний спорт, двійки | Андреас Лінгер / Вольфганг Лінгер | Андріс Шицс / Юріс Шицс | Александер Реш / Патрік Ляйтнер |
Шорт-трек, 500 м, жінки | Ван Мен | Маріан Сен-Желе | Аріанна Фонтана |
Сноуборд, хаф-пайп, чоловіки | Шон Вайт | Пеету Піїронен | Скотт Лаго |
18 лютого | Біатлон, індивідуальна гонка, жінки | Тура Бергер | Олена Хрустальова | Дарія Домрачова |
Гірськолижний спорт, суперкомбінація, жінки | Марія Ріш | Джулія Манкузо | Аня Персон |
Ковзанярський спорт, 1000 м, жінки | Крістін Несбітт | Аннетт Геррітсен | Лауріне ван Ріссен |
Біатлон, індивідуальна гонка, чоловіки | Еміль-Хегле Свендсен | Сергій Новіков | — |
Уле-Ейнар Б'єрндален |
Сноуборд, хаф-пайп, жінки | Тора Брайт | Ганна Тетер | Келлі Кларк |
Фігурне катання, чоловіки | Еван Лайсачек | Євген Плющенко | Дайсуке Такахасі |
19 лютого | Лижні перегони, переслідування (7,5+7,5 км), жінки | Маріт Б'єрген | Анна Хог | Юстина Ковальчик |
Гірськолижний спорт, супергігантський слалом, чоловіки | Аксель Лунд Свіндаль | Боде Міллер | Ендрю Вайбрехт |
Скелетон, жінки | Емі Вільямс | Керстін Шимковяк | Аня Губер |
Скелетон, чоловіки | Джон Монтгомері | Мартінс Дукурс | Олександр Третьяков |
20 лютого | Гірськолижний спорт, супергігантський слалом, жінки | Андреа Фішбахер | Тіна Мазе | Ліндсей Вонн |
Стрибки з трампліна, великий трамплін | Сімон Амманн | Адам Малиш | Грегор Шліренцауер |
Лижні перегони, переслідування (15+15 км), чоловіки | Маркус Гельнер | Тобіас Ангерер | Йохан Ольссон |
Ковзанярський спорт, 1500 м, чоловіки | Марк Тюйтерт | Шейні Дейвіс | Гавард Бокко |
Шорт-трек, 1500, жінки | Чжоу Ян | Лі Ин Бюл | Пак Син Хі |
Шорт-трек, 1000 м, чоловіки | Лі Джун Су | Лі Хо Сук | Аполо Ентон Оно |
21 лютого | Біатлон, мас-старт, чоловіки | Євген Устюгов | Мартен Фуркад | Павол Хурайт |
Фрістайл, скікрос, чоловіки | Міхаель Шмід | Андреас Матт | Аудун Гронвольд |
Біатлон, мас-старт, жінки | Магдалена Нойнер | Ольга Зайцева | Симона Гаусвальд |
Гірськолижний спорт, суперкомбінація, чоловіки | Боде Міллер | Івиця Костелич | Сільван Цурбрігген |
Ковзанярський спорт, 1500 м, жінки | Ірен Вюст | Крістіна Грувз | Мартіна Сабликова |
Бобслей, двійки, чоловіки | Андре Ланге, Кевін Куске | Томас Флоршутц, Ріхард Адьєй | Олександр Зубков, Олексій Воєвода |
22 лютого | Стрибки з трампліна, командні змагання, великий трамплін | Австрія | Німеччина | Норвегія |
Лижні перегони, командний спринт, жінки | Еві Захенбахер-Штеле, Клаудія Нюстад | Шарлотта Калла, Анна Хог | Ірина Хазова, Наталія Коростельова |
Лижні перегони, командний спринт, чоловіки | Ойстейн Петтерсен, Петтер Нортуг | Тім Чарнке, Аксель Тайхманн | Микола Морилов, Олексій Пєтухов |
Фігурне катання, спортивні танці | Тесса Верчу/Скотт Моїр | Меріл Девіс/Чарлі Вайт | Оксана Домніна/Максим Шабалін |
23 лютого | Біатлон, естафета, жінки | Росія | Франція | Німеччина |
Ковзанярський спорт, 10000 м, чоловіки | Лі Син Хун | Іван Скобрєв | Боб де Йонг |
Фрістайл, скі-крос, жінки | Ешлі Мак-Айвор | Хедда Бернтсен | Маріон Жоссеран |
Гірськолижний спорт, гігантський слалом, чоловіки | Карло Янка | К'єтіль Янсруд | Аксель Лунд Свіндаль |
Лижне двоборство, командні змагання | Австрія | США | Німеччина |
24 лютого | Лижні перегони, естафета, чоловіки | Швеція | Норвегія | Чехія |
Ковзанярський спорт, 5000 м, жінки | Мартіна Сабликова | Штефані Бекерт | Клара Х'юз |
Шорт-трек, естафета, жінки | КНР | Канада | США |
Бобслей, жінки | Гезер Мойс / Кейлі Гамфріс | Шеллі-Енн Браун / Гелен Аппертон | Елана Мейєрс / Ерін Пек |
Фристайл, акробатика, жінки | Лідія Лассіла | Лі Ніна | Го Сіньсінь |
25 лютого | Гірськолижний спорт, гігантський слалом, жінки | Вікторія Ребенсбург | Тіна Мазе | Елізабет Гергль |
Лижні перегони, естафета, жінки | Норвегія | Німеччина | Фінляндія |
Лижне двоборство, вел. трамплін + 10 км | Білл Демонг | Джонні Спілейн | Бернгард Грубер |
Хокей на льоду, жінки | Канада | США | Фінляндія |
Фрістайл, лижна акробатика, чоловіки | Олексій Гришин | Джерет Петерсон | Лю Чжунцин |
Фігурне катання, жінки | Кім Ю На | Асада Мао | Джоанні Рошетт |
26 лютого | Біатлон, естафета, чоловіки | Норвегія | Австрія | Росія |
Сноуборд, паралельний гігантський слалом, жінки | Нікольєн Зауербрей | Катерина Ілюхіна | Маріон Крайнер |
Гірськолижний спорт, слалом, жінки | Марія Ріш | Марліс Шильд | Шарка Загробська |
Керлінг, жінки | Швеція | Канада | Китай |
Шорт-трек, 500 м, чоловіки | Шарль Амлен | Сун Сі Бак | Франсуа-Луї Трамбле |
Шорт-трек, 1000 м, жінки | Ван Мен | Кетрін Рюттер | Пак Син Хі |
Шорт-трек, естафета, чоловіки | Канада | Південна Корея | США |
27 лютого | Лижні перегони, масовий старт, 30 км, жінки | Юстина Ковальчик | Маріт Б'єрген | Айно-Кайса Саарінен |
Ковзанярський спорт, командна гонка, чоловіки | Канада | США | Нідерланди |
Сноуборд, паралельний гігантський слалом, чоловіки | Джейсі Джей Андерсон | Беньямін Карл | Матьє Боззетто |
Ковзанярський спорт, командна гонка, жінки | Німеччина | Японія | Польща |
Гірськолижний спорт, слалом, чоловіки | Джульяно Раццолі | Івиця Костелич | Андре Мюрер |
Бобслей, четвірки | Стівен Голкомб Стів Меслер Кертіс Томасевіч Джастін Олсен | Андре Ланге Кевін Куске Александер Редігер Мартін Путце | Ліндон Раш Девід Біссетт Лассель Браун Кріс ле Біхан |
Керлінг, чоловіки | Канада | Норвегія | Швейцарія |
28 лютого | Лижні перегони, масовий старт, 50 км, чоловіки | Петтер Нортуг | Аксель Тайхманн | Йохан Ольссон |
Хокей на льоду, чоловіки | Канада | США | Фінляндія |