Чемпіонат України з футболу серед аматорів 2013 Подробиці Дата проведення з 1 травня 2013 Кількість учасників 23 Міста 22 Призові місця Чемпіон ОДЕК (смт Оржів ) (1-й раз) Віцечемпіон «Рух» (Винники ) Третє місце «Локомотив» (Куп'янськ ) «Зоря» (с. Білозір'я ) Статистика
Чемпіонат України з футболу серед аматорів 2013 — 17-ий чемпіонат України серед аматорів. Розпочався 1 травня 2013 року.
Учасники
Місцезнаходження команд-учасниць аматорського чемпіонату України 2013
У чемпіонаті брали участь 23 команди, розбитих на 4 групи. До фінальної частини виходять по дві найкращі команди з кожної групи, які у двох групах по 4 команди визначать переможців, що і поборяться в фінальному матчі за золоті нагороди чемпіонату.
1 група 2 група 3 група 4 група
Результати
Груповий етап
Група 1 М Команда І В Н П РМ О 1 «Рух» 10 7 2 1 20−6 23 2 ОДЕК 10 7 1 2 15−10 22 3 «Збруч» 10 4 3 3 11−13 15 4 ФК «Вінниця» 10 3 2 5 12−15 11 5 «Авангард» 10 2 1 7 11−17 7 6 «Буковина-2-ЛС» 10 2 1 7 7−15 7
Пройшов до наступного етапу
Вибув зі змагань
Результати матчів
1.05 (середа) 1. «Авангард» — «Збруч» — 1:2 1.05 (середа) 2. ФК «Вінниця» — ОДЕК — 4:0 8.05 (середа) 3. «Буковина-2-ЛС» — «Рух» — перенесено на пізніший термін 15.05 (середа) 4. «Збруч» — «Рух» — 2:2 15.05 (середа) 5. ОДЕК — «Буковина-2-ЛС» — 2:0 15.05 (середа) 6. «Авангард» — ФК «Вінниця» — 3:1 22.05 (середа) 7. ФК «Вінниця» — «Збруч» — 1:1 22.05 (середа) 8. «Буковина-2-ЛС» — «Авангард» — 3:2 22.05 (середа) 9. «Рух» — ОДЕК — 4:1 29.05 (середа) 10. «Збруч» — ОДЕК — 0:0 29.05 (середа) 11. «Авангард» — «Рух» — 0:0 29.05 (середа) 12. ФК «Вінниця» — «Буковина-2-ЛС» — 1:1 05.06 (середа) 13. «Буковина-2-ЛС» — «Збруч» — 2:1 05.06 (середа) 14. «Рух» — ФК «Вінниця» — 3:0 05.06 (середа) 15. ОДЕК — «Авангард» — 3:2 12.06 (середа) 16. «Збруч» — «Авангард» — 2:0 12.06 (середа) 17. ОДЕК — ФК «Вінниця» — 1:0 12.06 (середа) 18. «Рух» — «Буковина-2-ЛС» — 3:1 19.06 (середа) 19. «Рух» — «Збруч» — 3:0 19.06 (середа) 20. «Буковина-2-ЛС» — ОДЕК — 0:3 (техн. поразка) 19.06 (середа) 21. ФК «Вінниця» — «Авангард» — 3:0 (техн. поразка) 26.06 (середа) 22. «Збруч» — ФК «Вінниця» — 3:2 26.06 (середа) 23. «Авангард» — «Буковина-2-ЛС» — 3:0 (техн. поразка) 26.06 (середа) 24. ОДЕК — «Рух» — 2:0 3.07 (середа) 25. ОДЕК — «Збруч» — 2:0 3.07 (середа) 26. «Рух» — «Авангард» — 2:0 3.07 (середа) 27. «Буковина-2-ЛС» — ФК «Вінниця» — -:+ 10.07 (середа) 28. «Збруч» — «Буковина-2-ЛС» — +:- 10.07 (середа) 29. ФК «Вінниця» — «Рух» — 0:3 10.07 (середа) 30. «Авангард» — ОДЕК — 0:1
Найкращі бомбардири:
Шептицький Олег («Рух») — 6 голів (1 з пен. ) Каращенко Віктор (ОДЕК) — 5 голів Бондарчук Володимир («Авангард») — 4 голи
Група 2 М Команда І В Н П РМ О 1 «Зоря» 10 7 1 2 15−8 22 2 ЮСБ 10 5 3 2 9−5 18 3 «Ретро» 10 3 4 3 9−9 13 4 «Авангард» 10 3 2 5 11−14 11 5 «ЛКТ-Славутич» 10 3 2 5 9−16 11 6 «Оболонь-Бровар» 10 1 4 5 4−5 7
Пройшов до наступного етапу
Здобув професіональний статус
Вибув зі змагань
Результати матчів
12.06 (середа) 1. «Зоря» — «Ретро» 1.05 (середа) 2. «Оболонь-Бровар» — «Авангард» — 0:0 1.05 (середа) 3. ЮСБ — «ЛКТ-Славутич» — 0:2 15.05 (середа) 4. «Ретро» — «ЛКТ-Славутич» — 1:1 15.05 (середа) 5. «Авангард» — ЮСБ — 1:4 15.05 (середа) 6. «Зоря» — «Оболонь-Бровар» — 1:1 22.05 (середа) 7. «Оболонь-Бровар» — «Ретро» — 0:0 22.05 (середа) 8. ЮСБ — «Зоря» — 0:1 21.05 (вівторок) 9. «ЛКТ-Славутич» — «Авангард» — 1:2 29.05 (середа) 10. «Ретро» — «Авангард» — 1:0 29.05 (середа) 11. «Зоря» — «ЛКТ-Славутич» — 1:2 29.05 (середа) 12. «Оболонь-Бровар» — ЮСБ — 0:1 05.06 (середа) 13. ЮСБ — «Ретро» — 0:0 05.06 (середа) 14. «ЛКТ-Славутич» — «Оболонь-Бровар» — 1:1 05.06 (середа) 15. «Авангард» — «Зоря» — 2:3 19.06 (середа) 16. «Ретро» — «Зоря» — 0:2 19.06 (середа) 17. «Авангард» — «Оболонь-Бровар» — 0:2 19.06 (середа) 18. «ЛКТ-Славутич» — ЮСБ — 1:3 26.06 (середа) 19. «ЛКТ-Славутич» — «Ретро» — 1:5 26.06 (середа) 20. ЮСБ — «Авангард» — 0:0 26.06 (середа) 21. «Оболонь-Бровар» — «Зоря» — 0:2 3.07 (середа) 22. «Ретро» — «Оболонь-Бровар» — +:- 3.07 (середа) 23. «Зоря» — ЮСБ — 0:1 3.07 (середа) 24. «Авангард» — «ЛКТ-Славутич» — 2:0 10.07 (середа) 25. «Авангард» — «Ретро» — 3:1 10.07 (середа) 26. «ЛКТ-Славутич» — «Зоря» — 0:1 10.07 (середа) 27. ЮСБ — «Оболонь-Бровар» — +:- 17.07 (середа) 28. «Ретро» — ЮСБ — 0:0 17.07 (середа) 29. «Оболонь-Бровар» — «ЛКТ-Славутич» — -:+ 17.07 (середа) 30. «Зоря» — «Авангард» — 2:1
Найкращі бомбардири:
Цупрунов Олександр (ЮСБ) — 3 голи Трандафілов Євген («Зоря») — 3 голи (1 з пен. ) Романенко Дмитро («Авангард») — 3 голи (3 з пен. )
Група 3 М Команда І В Н П РМ О 1 «Локомотив» 8 4 3 1 9−4 15 2 «Буревісник» 8 4 2 2 11−8 14 3 «Нове Життя» 8 2 3 3 9−10 9 4 «УСК-Рубін» 8 2 2 4 9−11 8 5 «Барса» 8 2 2 4 6−11 8
Пройшов до наступного етапу
Вибув зі змагань
Результати матчів
01.05 (середа) 1. «Локомотив» — «УСК-Рубін» — 3:0 01.05 (середа) 2. «Барса» — «Буревісник» — 3:0 08.05 (середа) 3. «УСК-Рубін» — «Барса» — 3:0 08.05 (середа) 4. «Нове Життя» — «Локомотив» — 2:2 15.05 (середа) 5. «Барса» — «Нове Життя» — 0:0 19.05 (неділя) 6. «УСК-Рубін» — «Буревісник» — 2:2 29.05 (середа) 7. «Буревісник» — «Нове Життя» — 3:2 29.05 (середа) 8. «Локомотив» — «Барса» — 2:0 22.05 (середа) 9. «Буревісник» — «Локомотив» — 0:1 22.05 (середа) 10. «Нове Життя» — «УСК-Рубін» — 2:0 12.06 (середа) 11. «УСК-Рубін» — «Локомотив» — 0:1 12.06 (середа) 12. «Буревісник» — «Барса» — 2:0 23.06 (неділя) 13. «Барса» — «УСК-Рубін» — 1:1 19.06 (середа) 14. «Локомотив» — «Нове Життя» — 0:0 26.06 (середа) 15. «Нове Життя» — «Барса» — 3:0 26.06 (середа) 16. «Буревісник» — «УСК-Рубін» — 2:0 03.07 (середа) 17. «Нове Життя» — «Буревісник» — 0:2 03.07 (середа) 18. «Барса» — «Локомотив» — 2:0 10.07 (середа) 19. «Локомотив» — «Буревісник» — 0:0 10.07 (середа) 20. «УСК-Рубін» — «Нове Життя» — 3:0 (техн. поразка)
Найкращі бомбардири: Мелащенко Олександр («Нове Життя») — 6 голів Холодков Олександр («Локомотив») — 5 голів Пономар Денис («Буревісник») — 4 голи
Група 4 М Команда І В Н П РМ О 1 «Бастіон» 10 7 0 3 15−14 21 2 «Енергія»[ 1] 10 6 1 3 17−5 19 3 «Гвардієць» 10 5 3 2 18−7 18 4 «Торпедо» 10 3 2 5 14−10 11 5 «Колос» 10 3 0 7 6−20 9 6 ІТВ 10 2 0 8 4−18 6
Пройшов до наступного етапу
Здобув професіональний статус
Вибув зі змагань
Результати матчів
1.05 (середа) 1. «Бастіон» — «Торпедо» — 1:0 1.05 (середа) 2. «Енергія» — «Гвардієць» — 3:0 8.05 (середа) 3. «Колос» — ІТВ — 2:0 14.05 (вівторок) 4. ІТВ — «Гвардієць» — 0:2 15.05 (середа) 5. «Торпедо» — «Енергія» — 1:2 15.05 (середа) 6. «Колос» — «Бастіон» — 1:2 22.05 (середа) 7. «Бастіон» — ІТВ — 2:0 22.05 (середа) 8. «Енергія» — «Колос» — 3:1 22.05 (середа) 9. «Гвардієць» — «Торпедо» — 0:0 29.05 (середа) 10. ІТВ — «Торпедо» — 1:0 29.05 (середа) 11. «Колос» — «Гвардієць» — 0:3 29.05 (середа) 12. «Бастіон» — «Енергія» — 1:3 05.06 (середа) 13. «Енергія» — ІТВ — 3:0 (техн. поразка) 05.06 (середа) 14. «Гвардієць» — «Бастіон» — 5:1 05.06 (середа) 15. «Торпедо» — «Колос» — 2:2 12.06 (середа) 16. ІТВ — «Колос» — 2:0 12.06 (середа) 17. «Торпедо» — «Бастіон» — 4:1 12.06 (середа) 18. «Гвардієць» — «Енергія» — 0:0 19.06 (середа) 19. «Гвардієць» — ІТВ — 4:0 19.06 (середа) 20. «Енергія» — «Торпедо» — 3:2 19.06 (середа) 21. «Бастіон» — «Колос» — 2:0 26.06 (середа) 22. ІТВ — «Бастіон» — 1:2 26.06 (середа) 23. «Колос» — «Енергія» — +:- 26.06 (середа) 24. «Торпедо» — «Гвардієць» — 0:0 3.07 (середа) 25. «Торпедо» — ІТВ — 3:0 (техн. поразка) 3.07 (середа) 26. «Гвардієць» — «Колос» — 4:0 3.07 (середа) 27. «Енергія» — «Бастіон» — -:+ 10.07 (середа) 28. ІТВ — «Енергія» — +:- 10.07 (середа) 29. «Бастіон» — «Гвардієць» — 3:0 (техн. поразка) 10.07 (середа) 30. «Колос» — «Торпедо» — 2:1
Найкращі бомбардири:
Нечипорук Олександр («Бастіон») — 4 голи (3 з пен. ) Головещенко Денис («Гвардієць») — 4 голи Тормозов Роман («Торпедо») — 4 голи
Фінальний етап Дві групи по чотири команди, зігравши в одне коло з 17 по 22 вересня в Оржеві та Рівному (група А) і Білозір'ї та Черкасах (група Б), визначили переможців груп, а потім в Лютіжі на стадіоні «Діназ» 22 вересня відбувся матч за звання чемпіону України 2013 року між цими командами.
Група А М Команда І В Н П РМ О 1 ОДЕК 3 2 0 1 5−1 6 2 «Локомотив» 3 2 0 1 5−1 6 3 «Бастіон» 3 1 0 2 2−8 3 4 ЮСБ 3 1 0 2 2−4 3
Пройшов до фіналу
Здобув бронзові медалі
Вибув зі змагань
Результати матчів
«Локомотив» — «Бастіон» — 3:0 ОДЕК — ЮСБ — 0:1 ЮСБ — «Бастіон» — 1:2 ОДЕК — «Локомотив» — 1:0 «Бастіон» — ОДЕК — 0:4 «Локомотив» — ЮСБ — 2:0
Група Б М Команда І В Н П РМ О 1 «Рух» 3 3 0 0 6−2 9 2 «Зоря» 3 2 0 1 5−3 6 3 «Гвардієць» 3 1 0 2 6−6 3 4 «Буревісник» 3 0 0 3 1−7 0
Пройшов до фіналу
Здобув бронзові медалі
Вибув зі змагань
Результати матчів
«Гвардієць» — «Рух» — 2:3 «Зоря» — «Буревісник» — 3:0 «Рух» — «Буревісник» — 1:0 «Зоря» — «Гвардієць» — 2:1 «Гвардієць» — «Буревісник» — 3:1 «Рух» — «Зоря» — 2:0
Фінал Лютіж , стадіон «Діназ» Глядачів: 250
Арбітр: Бондар Іван (Київ)
Пенальті Сергій Чикалюк-Козакевич (воротар) Володимир Поліщук Михайло Трофімчук Роман Савицький Віталій Тивонюк (воротар) Віктор Газицький 4—3 Юрій Гусаковський (вище воріт) Сергій Даниловський (воротар) Володимир Макар (воротар) Олег Шептицький Ігор Яценків Костянтин Деревльов
Чемпіон України серед аматорів 2013 ОДЕК (Оржів) Вперше
Див. також
Джерела
Примітки ↑ «Енергія» (Миколаїв) [Архівовано 2014-07-15 у Wayback Machine .] 26 червня 2013 отримала Атестат на право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд 2-ї ліги сезону 2013/2014 рр.. Матчі команди з цієї дати не відбувались. Прапор України
Чемпіонат Прем'єр-ліга Перша ліга Друга ліга Кубки Інші змагання Сезони клубів
Прем'єр-ліга Арсенал Волинь Ворскла Говерла Динамо Дніпро Зоря Іллічівець Карпати Металіст Металург Д Металург З Севастополь Таврія Чорноморець Шахтар
Портал «Футбол» Портал «Спорт»