Credit One Charleston Open 2023, одиночний розряд
Credit One Charleston Open 2023, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Credit One Charleston Open 2023 | ||||
Переможець | Унс Джабір | |||
Фіналіст | Белінда Бенчич | |||
Рахунок фіналу | 7–6(8–6), 6–4 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 56 (4WC, 1PR, 8Q) | |||
К-ть сіяних | 16 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Докладніше: Credit One Charleston Open 2023
В одночному розряді турнір Credit One Charleston Open 2023 виграла Унс Джабір, здолавши в фіналі минулорічну чемпіонку Белінду Бенчич з рахунком 7–6(8–6), 6–4. На шляху до четвертої в кар'єрі та першої в сезоні перемоги Джабір не програла жодного сету.[1].
Уперше з часу Italian Open 2018 ті ж фіналістки боролися за титул два роки поспіль. Через два тижні, у Штуттгарті таке відбудеться знову[2].
Перші чотири номери посіву добралися до півфіналу вперше з 2000-го і вперше у турнірі статусу WTA 500 з Porsche Tennis Grand Prix 2012[3]
Сіяні
Перші вісім номерів посіву отримали перепустку в друге коло.
- 01. Джессіка Пегула (півфінал)
- 02. Унс Джабір (Чемпіонка)
- 03. Дарія Касаткіна (півфінал)
- 04. Белінда Бенчич (фінал)
- 05. Вероніка Кудерметова (2 коло)
- 06. Вікторія Азаренко (3 коло)
- 07. Катерина Олександрова (чвертьфінал)
- 08. Магда Лінетт (3 коло)
- 09. Медісон Кіз (чвертьфінал)
- 10. Чжан Шуай (1 коло)
- 11. Ангеліна Калініна (1 коло)
- 12. Паула Бадоса (чвертьфінал)
- 13. Деніелл Коллінз (1 коло)
- 14. Джил Тайхманн (1 коло)
- 15. Ірина-Камелія Бегу (3 коло)
- 16. Маріє Боузкова (1 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
1 | Джессіка Пегула | 6 | 78 | ||||||||||||||||
12 | Паула Бадоса | 3 | 66 | ||||||||||||||||
1 | Джессіка Пегула | 5 | 65 | ||||||||||||||||
4 | Белінда Бенчич | 7 | 77 | ||||||||||||||||
4 | Белінда Бенчич | 6 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Катерина Олександрова | 3 | 3 | ||||||||||||||||
4 | Белінда Бенчич | 66 | 4 | ||||||||||||||||
2 | Унс Джабір | 78 | 6 | ||||||||||||||||
9 | Медісон Кіз | 77 | 4 | 2 | |||||||||||||||
3 | Дарія Касаткіна | 65 | 6 | 6 | |||||||||||||||
3 | Дарія Касаткіна | 5 | 5 | ||||||||||||||||
2 | Унс Джабір | 7 | 7 | ||||||||||||||||
Ганна Калінська | 0 | 1r | |||||||||||||||||
2 | Унс Джабір | 6 | 4 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Дж Пегула | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
А Бондар | 67 | 2 | Г Блінкова | 2 | 0 | ||||||||||||||||||||
Г Блінкова | 79 | 6 | 1 | Дж Пегула | 7 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
О Соснович | 1 | 77 | 1 | 15 | І-К Бегу | 5 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
WC | С Кенін | 6 | 65 | 6 | WC | С Кенін | 1 | 4 | |||||||||||||||||
Д Гальфі | 1 | 5 | 15 | І-К Бегу | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
15 | І-К Бегу | 6 | 7 | 1 | Дж Пегула | 6 | 78 | ||||||||||||||||||
12 | П Бадоса | 6 | 6 | 12 | П Бадоса | 3 | 66 | ||||||||||||||||||
М Шеріф | 3 | 1 | 12 | П Бадоса | 7 | 78 | |||||||||||||||||||
Л Фернандес | 6 | 6 | Л Фернандес | 5 | 66 | ||||||||||||||||||||
PR | Є Родіна | 3 | 2 | 12 | П Бадоса | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Алісія Паркс | 4 | 3 | Д Шнайдер | 1 | 3 | ||||||||||||||||||||
Д Шнайдер | 6 | 6 | Д Шнайдер | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
5 | В Кудерметова | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
4 | Б Бенчич | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Л Девіс | 6 | 1 | 2 | Q | К Себов | 0 | 3 | ||||||||||||||||||
Q | К Себов | 4 | 6 | 6 | 4 | Б Бенчич | 4 | 7 | 6 | ||||||||||||||||
К Макнеллі | 6 | 6 | Ш Роджерс | 6 | 5 | 2 | |||||||||||||||||||
Ю Німаєр | 4 | 1 | К Макнеллі | 77 | 5 | 1 | |||||||||||||||||||
Ш Роджерс | 62 | 6 | 6 | Ш Роджерс | 64 | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
13 | Д Коллінз | 77 | 4 | 1 | 4 | Б Бенчич | 6 | 6 | |||||||||||||||||
10 | Ш Чжан | 4 | 6 | 3 | 7 | К Олександрова | 3 | 3 | |||||||||||||||||
Ю Грабер | 6 | 1 | 6 | Ю Грабер | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | К Дей | 4 | 2 | Q | С Вікері | 1 | 2 | ||||||||||||||||||
Q | С Вікері | 6 | 6 | Ю Грабер | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
WC | Е Світоліна | 77 | 2 | 4 | 7 | К Олександрова | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Ю Путінцева | 63 | 6 | 6 | Ю Путінцева | 1 | 3 | |||||||||||||||||||
7 | К Олександрова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | М Лінетт | 63 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||
Q | А-Л Фрідзам | 63 | 2 | В Грачова | 77 | 5 | 4 | ||||||||||||||||||
В Грачова | 77 | 6 | 8 | М Лінетт | 2 | 6 | 1 | ||||||||||||||||||
Ван Сіюй | 3 | 3 | 9 | М Кіз | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | Г Баптіст | 6 | 6 | Q | Г Баптіст | 1 | 2 | ||||||||||||||||||
WC | Е Наварро | 4 | 3 | 9 | М Кіз | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
9 | М Кіз | 6 | 6 | 9 | М Кіз | 77 | 4 | 2 | |||||||||||||||||
16 | М Боузкова | 5 | 77 | 1 | 3 | Д Касаткіна | 65 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
К Букша | 7 | 63 | 6 | К Букша | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
К Лю | 4 | 77 | 3 | Б Пера | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Б Пера | 6 | 61 | 6 | Б Пера | 3 | 63 | |||||||||||||||||||
К Канепі | 3 | 4 | 3 | Д Касаткіна | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
М Бренгл | 6 | 6 | М Бренгл | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||
3 | Д Касаткіна | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | В Азаренко | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
С Стівенс | 3 | 6 | 6 | С Стівенс | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
Q | Л Чіріко | 6 | 1 | 2 | 6 | В Азаренко | 4 | 65 | |||||||||||||||||
WC | Ф Кроулі | 0 | 2 | Г Калінська | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
А Корне | 6 | 6 | А Корне | 64 | 6 | 2 | |||||||||||||||||||
Г Калінська | 78 | 6 | Г Калінська | 77 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||
11 | А Калініна | 66 | 4 | Г Калінська | 0 | 1r | |||||||||||||||||||
14 | Дж Тайхманн | 2 | 6 | 2 | 2 | У Джабір | 6 | 4 | |||||||||||||||||
Л Фругвіртова | 6 | 3 | 6 | Л Фругвіртова | 2 | 7 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | К Долегайд | 6 | 6 | WC | К Долегайд | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||
Q | З Лісіцкі | 4 | 4 | WC | К Долегайд | 3 | 5 | ||||||||||||||||||
Л Цуренко | 6 | 6 | 2 | У Джабір | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
Q | П Ормаечеа | 1 | 1 | Л Цуренко | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
2 | У Джабір | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Кваліфікація
Сіяні
- Тамара Корпач (1 коло)
- Анна-Лена Фрідзам (відібралася)
- Магдалена Френх (гра за відбір)
- Лаура Зігемунд (1 коло)
- Вікторія Голубич (1 коло)
- Тейлор Таунсенд (знялася, still competing in Miami)
- Коко Вандевей (1 коло)
- Крістіна Младенович (1 коло)
- Елізабет Мендлік (1 коло)
- Гезер Вотсон (гра за відбір)
- Ешлін Крюгер (гра за відбір)
- Луїза Чіріко (відібралася)
- Паула Ормаечеа (відібралася)
- Кетрін Себов (відібралася)
- Міядзакі Юріко (1 коло)
- Кейла Дей (відібралася)
Відібралися
- Кейла Дей
- Анна-Лена Фрідзам
- Паула Ормаечеа
- Сача Вікері
- Сабіне Лісіцкі
- Гейлі Баптіст
- Луїза Чіріко
- Кетрін Себов
Сітка
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Тамара Корпач | 6 | 2 | 1 | ||||||||
Енн Лі | 2 | 6 | 6 | |||||||||
Енн Лі | 2 | 4 | ||||||||||
16 | Кейла Дей | 6 | 6 | |||||||||
Габріела Лі | 2 | 65 | ||||||||||
16 | Кейла Дей | 6 | 77 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Анна-Лена Фрідзам | 77 | 4 | 6 | ||||||||
WC | Лів Говд | 64 | 6 | 2 | ||||||||
2 | Анна-Лена Фрідзам | 6 | 3 | 6 | ||||||||
Ейджа Мухаммад | 1 | 6 | 3 | |||||||||
Ейджа Мухаммад | 66 | 6 | 6 | |||||||||
9 | Елізабет Мендлік | 78 | 4 | 2 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Магдалена Френх | 6 | 6 | |||||||||
Lina Glushko | 1 | 2 | ||||||||||
3 | Магдалена Френх | 3 | 6 | 63 | ||||||||
13 | Паула Ормаечеа | 6 | 1 | 77 | ||||||||
Джеймі Лоеб | 3 | 4 | ||||||||||
13 | Паула Ормаечеа | 6 | 6 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Лаура Зігемунд | 2 | 77 | 3 | ||||||||
Сача Вікері | 6 | 64 | 6 | |||||||||
Сача Вікері | 3 | 6 | 6 | |||||||||
11 | Ешлін Крюгер | 6 | 1 | 2 | ||||||||
Робін Монтгомері | 2 | 65 | ||||||||||
11 | Ешлін Крюгер | 6 | 77 |
П'ятий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Вікторія Голубич | 2 | 6 | 2 | ||||||||
Катаржина Кава | 6 | 3 | 6 | |||||||||
Катаржина Кава | 77 | 61 | 3 | |||||||||
WC | Сабіне Лісіцкі | 61 | 77 | 6 | ||||||||
WC | Сабіне Лісіцкі | 6 | 77 | |||||||||
15 | Міядзакі Юріко | 1 | 65 |
Шостий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
Alt | Гейлі Баптіст | 6 | 6 | |||||||||
Марсела Сакаріас | 2 | 1 | ||||||||||
Alt | Гейлі Баптіст | 7 | 6 | |||||||||
10 | Гезер Вотсон | 5 | 3 | |||||||||
WC | Марія Матеас | 77 | 4 | 4 | ||||||||
10 | Гезер Вотсон | 63 | 6 | 6 |
Сьомий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
7 | Коко Вандевей | 1 | 2 | |||||||||
Ельвіна Калієва | 6 | 6 | ||||||||||
Ельвіна Калієва | 4 | 1 | ||||||||||
12 | Луїза Чіріко | 6 | 6 | |||||||||
Софі Чанг | 65 | 3 | ||||||||||
12 | Луїза Чіріко | 77 | 6 |
Восьмий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
8 | Крістіна Младенович | 6 | 4 | 3 | ||||||||
WC | Франческа Ді Лоренцо | 3 | 6 | 6 | ||||||||
WC | Франческа Ді Лоренцо | 4 | 2 | |||||||||
14 | Кетрін Себов | 6 | 6 | |||||||||
Габріела Се | 2 | 1 | ||||||||||
14 | Кетрін Себов | 6 | 6 |
Посилання на джерела
- ↑ Jabeur ends Bencic's title defense to win Charleston. Women's Tennis Association. 9 квітня 2023. Архів оригіналу за 9 квітня 2023. Процитовано 9 квітня 2023.
- ↑ McCarvel, Nick (9 квітня 2023). Jabeur seals Charleston title in 2022 rematch, exacting revenge on Bencic. Credit One Charleston Open. Архів оригіналу за 10 квітня 2023. Процитовано 9 квітня 2023.
- ↑ Top seed Pegula beats Badosa, faces Bencic in Charleston semifinals. Women's Tennis Association. 8 квітня 2023. Архів оригіналу за 8 квітня 2023. Процитовано 8 квітня 2023.
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2023
« 2022
2024 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)