ATP-toernooi van Kopenhagen 2002
ATP-toernooi van Kopenhagen 2002 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Copenhagen Open | ||||||
Editie | 2002 (14e editie) | ||||||
Stad, land | Kopenhagen, Denemarken | ||||||
Datum | 11 - 17 februari 2002 | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP International Series | ||||||
Prijzengeld | $ 356.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel, 32 kwal. / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | Hardcourt, indoor | ||||||
Winnaar enkel | Lars Burgsmüller | ||||||
Winnaars dubbel | Julian Knowle Michael Kohlmann | ||||||
| |||||||
|
Het ATP-toernooi van Kopenhagen 2002 werd van 11 tot en met 17 februari gespeeld in de Deense hoofdstad Kopenhagen. De wedstrijden werden gespeeld in de K.B. Hallen op hardcourt.
Enkelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Speler | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Novák | 16 | Kwartfinale | Magnus Larsson |
2 | Rainer Schüttler | 42 | Kwartfinale | Olivier Rochus |
3 | Nicolas Kiefer | 44 | Eerste ronde | Neville Godwin |
4 | Davide Sanguinetti | 57 | Halve finale | Olivier Rochus |
5 | Michail Joezjny | 60 | Eerste ronde | Magnus Larsson |
6 | Jarkko Nieminen | 61 | Eerste ronde | Olivier Rochus |
7 | Adrian Voinea | 72 | Eerste ronde | Michal Tabara |
8 | Christophe Rochus | 79 | Kwartfinale | Davide Sanguinetti |
Legenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Toernooischema
Finale
Finale | ||||
Lars Burgsmüller | 6 | 6 | ||
Olivier Rochus | 3 | 3 |
Bovenste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | J Novák | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Q | S Galvani | 2 | 5 | 1 | J Novák | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
V Voltsjkov | 7 | 7 | V Voltsjkov | 4 | 0 | ||||||||||||||||||||
Á Calatrava | 64 | 62 | 1 | J Novák | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
Q | D Gremelmayr | 3 | 3 | WC | M Larsson | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
I Labadze | 6 | 6 | I Labadze | 1 | 62 | ||||||||||||||||||||
WC | M Larsson | 4 | 6 | 6 | WC | M Larsson | 6 | 7 | |||||||||||||||||
5 | M Joezjny | 6 | 3 | 4 | WC | M Larsson | 4 | 7 | 62 | ||||||||||||||||
3 | N Kiefer | 3 | 6 | 4 | L Burgsmüller | 6 | 5 | 7 | |||||||||||||||||
Q | N Godwin | 6 | 3 | 6 | Q | N Godwin | 7 | 0 | 3 | ||||||||||||||||
L Burgsmüller | 6 | 6 | L Burgsmüller | 63 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
O Fukárek | 1 | 2 | L Burgsmüller | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
C Mamiit | 6 | 6 | C Mamiit | 3 | 0 | ||||||||||||||||||||
A Dupuis | 0 | 3 | C Mamiit | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
M Tabara | 4 | 7 | 6 | M Tabara | 66 | 2 | |||||||||||||||||||
7 | A Voinea | 6 | 610 | 0 |
Onderste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
8 | C Rochus | 6 | 1 | ||||||||||||||||||||||
M Llodra | 3 | 2 | r | C Rochus | 4 | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
M Lee | 5 | 3 | Q | R Štěpánek | 6 | 5 | 64 | ||||||||||||||||||
Q | R Štěpánek | 7 | 6 | 8 | C Rochus | 2 | 62 | ||||||||||||||||||
WC | K Carlsen | 6 | 6 | 4 | D Sanguinetti | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
W Arthurs | 4 | 4 | WC | K Carlsen | 4 | 7 | 69 | ||||||||||||||||||
J Balcells | 7 | 1 | 2 | 4 | D Sanguinetti | 6 | 65 | 7 | |||||||||||||||||
4 | D Sanguinetti | 61 | 6 | 6 | 4 | D Sanguinetti | 6 | 0 | 4 | ||||||||||||||||
6 | J Nieminen | 6 | 3 | 1 | O Rochus | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
O Rochus | 2 | 6 | 6 | O Rochus | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
A Pretzsch | 65 | 6 | 6 | A Pretzsch | 2 | 0 | |||||||||||||||||||
WC | M Chang | 7 | 1 | 3 | O Rochus | 6 | 2 | 7 | |||||||||||||||||
I Heuberger | 6 | 6 | 2 | R Schüttler | 4 | 6 | 5 | ||||||||||||||||||
M Kohlmann | 2 | 4 | I Heuberger | 63 | 4 | ||||||||||||||||||||
G Bastl | 61 | 3 | 2 | R Schüttler | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | R Schüttler | 7 | 6 |
Dubbelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Spelers | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Joshua Eagle Sandon Stolle | 29 | Kwartfinale | Simon Aspelin Andrew Kratzmann |
2. | Petr Pála Pavel Vízner | 38 | Eerste ronde | Tomáš Cibulec Ota Fukárek |
3. | Jiří Novák Radek Štěpánek | 45 | Runners-up | Julian Knowle Michael Kohlmann |
4. | Andrew Florent David Macpherson | 70 | Eerste ronde | Julian Knowle Michael Kohlmann |
Toernooischema
Eerste ronde | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||||||||||||||||||||
1 | J Eagle S Stolle | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
A Kitinov J Landsberg | 3 | 4 | 1 | J Eagle S Stolle | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
S Aspelin A Kratzmann | 7 | 6 | S Aspelin A Kratzmann | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
I Labadze D Sanguinetti | 5 | 1 | S Aspelin A Kratzmann | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
4 | A Florent D Macpherson | 0 | 5 | J Knowle M Kohlmann | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
J Knowle M Kohlmann | 6 | 7 | J Knowle M Kohlmann | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
F Čermák P Luxa | 6 | 6 | F Čermák P Luxa | 0 | 0 | ||||||||||||||||||||
M Barnard C Suk | 1 | 2 | Julian Knowle Michael Kohlmann | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||
WC | N Kiefer P Nyborg | 3 | 4 | 3 | Jiří Novák Radek Štěpánek | 68 | 5 | ||||||||||||||||||
R Schüttler M Joezjny | 6 | 6 | R Schüttler M Joezjny | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||
ALT | Á Calatrava C Mamiit | 4 | 5 | 3 | J Novák R Štěpánek | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | J Novák R Štěpánek | 6 | 7 | 3 | J Novák R Štěpánek | 6 | 3 | [10] | |||||||||||||||||
WC | L Burgsmüller J Nieminen | 3 | 7 | [3] | WC | N Godwin V Voltsjkov | 4 | 6 | [3] | ||||||||||||||||
WC | N Godwin V Voltsjkov | 6 | 65 | [10] | WC | N Godwin V Voltsjkov | 6 | 7 | |||||||||||||||||
T Cibulec O Fukárek | 6 | 6 | T Cibulec O Fukárek | 2 | 5 | ||||||||||||||||||||
2 | P Pála P Vízner | 3 | 3 |
Externe links
- (en) Toernooischema enkelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema dubbelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema kwalificatie enkelspel ProTennisLive