ATP-toernooi van Sopot 2002
ATP-toernooi van Sopot 2002 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Winnaar in het enkelspel, José Acasuso | |||||||
Officiële naam | Idea Prokom Open | ||||||
Editie | 2002 (2e editie) | ||||||
Stad, land | Sopot, Polen | ||||||
Datum | 22–28 juli | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP International Series | ||||||
Prijzengeld | US$ 356.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel, 32 kwal. / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | gravel, buiten | ||||||
Tegelijk met | WTA-toernooi van Sopot | ||||||
Winnaar enkel | José Acasuso | ||||||
Winnaars dubbel | František Čermák Leoš Friedl | ||||||
| |||||||
|
Het ATP-toernooi van Sopot 2002 werd van 22 tot en met 28 juli gespeeld in de Poolse stad Sopot. De wedstrijden vonden plaats op de gravelbanen van de Sopocki Klub Tenisowy.
Zie Tennistoernooi van Sopot 2002 voor het overkoepelend artikel over dit toernooi.
Enkelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Speler | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Jiří Novák | 15 | tweede ronde | Attila Sávolt |
2. | Carlos Moyà | 18 | halve finale | José Acasuso |
3. | Fabrice Santoro | 38 | tweede ronde | Christophe Rochus |
4. | Dominik Hrbatý | 51 | tweede ronde | José Acasuso |
5. | David Sánchez | 58 | eerste ronde | Stefano Galvani |
6. | Olivier Rochus | 60 | eerste ronde | Franco Squillari |
7. | Michail Joezjny | 62 | kwartfinale | Attila Sávolt |
8. | Jan Vacek | 67 | kwartfinale | José Acasuso |
Toernooischema
Legenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Finale
Finale | ||||
Franco Squillari | 6 | 1 | 3 | |
José Acasuso | 2 | 6 | 6 |
Bovenste helft
eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | J Novák | 63 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Q | S de Chaunac | 7 | 3 | 2 | 1 | J Novák | 67 | 4 | |||||||||||||||||
F López | 4 | 3 | A Sávolt | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
A Sávolt | 6 | 6 | A Sávolt | 7 | 63 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | R Nijaki | 2 | r | 7 | M Joezjny | 65 | 7 | 4 | |||||||||||||||||
P-H Mathieu | 5 | P-H Mathieu | 6 | 0 | 4 | ||||||||||||||||||||
WC | B Dabrowski | 62 | 0 | 7 | M Joezjny | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
7 | M Joezjny | 7 | 6 | A Sávolt | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
3 | F Santoro | 6 | 6 | F Squillari | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | K Tiilikainen | 4 | 1 | 3 | F Santoro | 6 | 3 | 5 | |||||||||||||||||
C Rochus | 6 | 6 | C Rochus | 4 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
SE | D Ferrer | 4 | 3 | C Rochus | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
Q | F Verdasco | 1 | 6 | 6 | F Squillari | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | M Puerta | 6 | 2 | 4 | Q | F Verdasco | 4 | 5 | |||||||||||||||||
F Squillari | 0 | 6 | 6 | F Squillari | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
5 | D Sánchez | 6 | 4 | 4 |
Onderste helft
eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | ||||||||||||||||||||||
8 | J Vacek | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
A Kim | 0 | 4 | 8 | J Vacek | 1 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | V Voltsjkov | 2 | 6 | 1 | SE | Ž Krajan | 6 | 0 | 3 | ||||||||||||||||
SE | Ž Krajan | 6 | 3 | 6 | 8 | J Vacek | 4 | 2 | |||||||||||||||||
L Horna | 5 | 5 | J Acasuso | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
J Acasuso | 7 | 7 | J Acasuso | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
A Portas | 2 | 3 | 4 | D Hrbatý | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
4 | D Hrbatý | 6 | 6 | J Acasuso | 7 | 7 | |||||||||||||||||||
6 | O Rochus | 5 | 2 | 2 | C Moyà | 65 | 64 | ||||||||||||||||||
S Galvani | 7 | 6 | S Galvani | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
E Massa | 6 | 63 | 62 | M Rosset | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
M Rosset | 1 | 7 | 7 | S Galvani | 6 | 3 | 1 | ||||||||||||||||||
A Popp | 6 | 64 | 2 | 2 | C Moyà | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
A Stoliarov | 3 | 7 | 6 | A Stoliarov | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
A Vinciguerra | 2 | 1 | 2 | C Moyà | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | C Moyà | 6 | 6 |
Dubbelspel
Geplaatste teams
Nr. | Team | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | František Čermák Leoš Friedl | 137 | winnaars | |
2. | Aleksandar Kitinov Petr Luxa | 139 | eerste ronde | Bartlomiej Dabrowski Michał Przysiężny |
3. | Jeff Coetzee Nathan Healey | 168 | finale | František Čermák Leoš Friedl |
4. | Jordan Kerr Johan Landsberg | 194 | halve finale | František Čermák Leoš Friedl |
Toernooischema
eerste ronde | kwartfinale | halve finale | finale | ||||||||||||||||||||||
1 | F Čermák L Friedl | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
J I Carrasco Á López Morón | 6 | 3 | 3 | 1 | F Čermák L Friedl | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
T Crichton T Perry | 3 | 6 | 62 | E Massa J Vacek | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
E Massa J Vacek | 6 | 1 | 7 | 1 | F Čermák L Friedl | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
4 | J Kerr J Landsberg | 6 | 6 | 4 | J Kerr J Landsberg | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
L Azzaro J Fillol Jr. | 3 | 1 | 4 | J Kerr J Landsberg | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | M Fyrstenberg M Matkowski | 6 | 6 | WC | M Fyrstenberg M Matkowski | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
WC | M Gawlowski Ł Kubot | 4 | 4 | 1 | František Čermák Leoš Friedl | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
S Groen P Rosner | 1 | 3 | 3 | Jeff Coetzee Nathan Healey | 5 | 5 | |||||||||||||||||||
Y Schukin V Voltsjkov | 6 | 6 | Y Schukin V Voltsjkov | 4 | 1 | ||||||||||||||||||||
J Levinský D Škoch | 4 | 1 | 3 | J Coetzee N Healey | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
3 | J Coetzee N Healey | 6 | 6 | 3 | J Coetzee N Healey | 5 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
W Moodie S Rudman | 4 | 5 | C Rochus O Rochus | 7 | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
C Rochus O Rochus | 6 | 7 | C Rochus O Rochus | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
WC | B Dabrowski M Przysiężny | 6 | 3 | 7 | WC | B Dabrowski M Przysiężny | 5 | 2 | |||||||||||||||||
2 | A Kitinov P Luxa | 3 | 6 | 66 |
Externe links
- (en) Toernooischema enkelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema dubbelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema kwalificatie enkelspel ProTennisLive
- Toernooischema ITF