Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2020 – gemengd team
Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||
Gehouden in | Tokio | ||||||
Jaar | 2021 | ||||||
Data | 23–24 juli | ||||||
Sport | Boogschieten | ||||||
Accommodatie(s) | Yumenoshimapark | ||||||
Deelnemers | 58 atleten uit 29 landen | ||||||
| |||||||
|
Boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2020 | |||
---|---|---|---|
Individueel | mannen | vrouwen | |
Team | mannen | vrouwen | gemengd |
Het Gemengd team boogschieten op de Olympische Zomerspelen 2020 vond plaats van vrijdag 23 tot en met zaterdag 24 juli 2021.
Dit onderdeel maakte haar olympische debuut
Het gemengde team werd gehouden van van vrijdag 23 juli tot en met zaterdag 24 juli in het Yumenoshimapark.[1] Alle landen met ten minste 1 vrouw en 1 man geplaatst werden gerangschikt op de resultaten van de beste vrouw en de beste man in de Plaatsingsronde. De top zestien plaatste zich voor de eliminatiefase. De loting was gebaseerd op de rangschikking.
Records
- 144 pijlen Plaatsingsronde
Voorafgaand aan het toernooi waren dit het wereldrecord en het olympisch record.[2]
Wereldrecord | Zuid-Korea Kang Chae-young Lee Woo-seok | 1388 | 's-Hertogenbosch | 10 juni 2019 |
Olympisch record | nieuw onderdeel |
Resultaten
Plaatsingsronde
rang | naam | land | score | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Kim Je-deok An San | Zuid-Korea | 1368 (OR) | ||
2 | Brady Ellison Mackenzie Brown | Verenigde Staten | 1350 | ||
3 | Hiroki Muto Azusa Yamauchi | Japan | 1343 | ||
4 | Luis Álvarez Alejandra Valencia | Mexico | 1336 | ||
5 | Wei Shaoxuan Yang Xiaolei | China | 1328 | ||
6 | Steve Wijler Gabriela Schloesser | Nederland | 1327 | ||
7 | Mete Gazoz Yasemin Anagöz | Turkije | 1321 | ||
8 | Tang Chih-chun Lin Chia-en | Chinees Taipei | 1319 | ||
9 | Pravin Jadhav Deepika Kumari | Indonesië | 1319 | ||
10 | Galsan Bazarzhapov Ksenia Perova | Russische ploeg | 1317 | ||
11 | Mauro Nespoli Chiara Rebagliati | Italië | 1316 | ||
12 | Patrick Huston Sarah Bettles | Groot-Brittannië | 1311 | ||
13 | Florian Unruh Michelle Kroppen | Duitsland | 1309 | ||
14 | Pierre Plihon Lisa Barbelin | Frankrijk | 1307 | ||
15 | Riau Ega Agatha Diananda Choirunisa | Indonesië | 1297 | ||
16 | Ruman Shana Diya Siddique | Bangladesh | 1297 | ||
17 | Crispin Duenas Stephanie Barrett | Canada | 1295 | ||
18 | Oleksii Hunbin Veronika Marchenko | Oekraïne | 1291 | ||
19 | Khairul Anuar Mohamad Syaqiera Mashayikh | Maleisië | 1291 | ||
20 | Marcus Vinicius D'Almeida Ane Marcelle dos Santos | Brazilië | 1287 | ||
21 | Daniel Castro Inés de Velasco | Spanje | 1278 | ||
22 | Dan Olaru Alexandra Mîrca | Moldavië | 1275 | ||
23 | Nguyễn Hoàng Phi Vũ Đỗ Thị Ánh Nguyệt | Vietnam | 1275 | ||
24 | Sławomir Napłoszek Sylwia Zyzańska | Polen | 1267 | ||
25 | Taylor Worth Alice Ingley | Australië | 1267 | ||
26 | Daniel Pineda Valentina Acosta Giraldo | Colombia | 1266 | ||
27 | Otgonbold Baatarkhuyag Bishindeegiin Urantungalag | Mongolië | 1260 | ||
28 | Mohamed Hammed Rihab Elwalid | Tunesië | 1240 | ||
29 | Youssof Tolba Amal Adam | Egypte | 1215 |
Schema
Achtste finale | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Kim Je-deok An San | 6 | 38 | 35 | 39 | ||||||||||||||||||||||||||||
16 | Ruman Shana Diya Siddique | 0 | 30 | 33 | 38 | 1 | Kim Je-deok An San | 6 | 35 | 38 | 35 | 36 | |||||||||||||||||||||
9 | Pravin Jadhav Deepika Kumari | 5 | 35 | 38 | 40 | 37 | 9 | Pravin Jadhav Deepika Kumari | 2 | 32 | 37 | 38 | 33 | ||||||||||||||||||||
8 | Tang Chih-chun Lin Chia-en | 3 | 36 | 38 | 35 | 36 | 1 | Kim Je-deok An San | 5 | 37 | 39 | 38 | |||||||||||||||||||||
5 | Wang Dapeng Wu Jiaxin | 3 | 35 | 34 | 38 | 37 | 4 | Luis Álvarez Alejandra Valencia | 1 | 37 | 37 | 36 | |||||||||||||||||||||
12 | Patrick Huston Sarah Bettles | 5 | 36 | 36 | 36 | 37 | 12 | Patrick Huston Sarah Bettles | 0 | 36 | 37 | 34 | |||||||||||||||||||||
13 | Florian Unruh Michelle Kroppen | 2 | 35 | 39 | 35 | 34 | 4 | Luis Álvarez Alejandra Valencia | 6 | 38 | 39 | 36 | |||||||||||||||||||||
4 | Luis Álvarez Alejandra Valencia | 6 | 37 | 37 | 36 | 37 | 1 | Kim Je-deok An San | 5 | 35 | 37 | 36 | 39 | ||||||||||||||||||||
3 | Hiroki Muto Azusa Yamauchi | 3 | 37 | 35 | 33 | 33 | 6 | Steve Wijler Gabriela Schloesser | 3 | 38 | 36 | 33 | 39 | ||||||||||||||||||||
14 | Jean-Charles Valladont Lisa Barbelin | 5 | 36 | 39 | 33 | 37 | 14 | Jean-Charles Valladont Lisa Barbelin | 4 | 37 | 35 | 34 | 37 | ||||||||||||||||||||
11 | Mauro Nespoli Chiara Rebagliati | 0 | 36 | 34 | 33 | 6 | Steve Wijler Gabriela Schloesser | 5 | 34 | 37 | 37 | 35 | |||||||||||||||||||||
6 | Steve Wijler Gabriela Schloesser | 6 | 37 | 39 | 35 | 6 | Steve Wijler Gabriela Schloesser | 5 | 36 | 36 | 36 | 37 | |||||||||||||||||||||
7 | Mete Gazoz Yasemin Anagöz | 6 | 37 | 38 | 34 | 35 | 7 | Mete Gazoz Yasemin Anagöz | 3 | 35 | 35 | 37 | 37 | ||||||||||||||||||||
10 | Galsan Bazarzhapov Ksenia Perova | 2 | 37 | 37 | 34 | 33 | 7 | Mete Gazoz Yasemin Anagöz | 6 | 34 | 38 | 36 | 35 | Derde plaats | |||||||||||||||||||
15 | Riau Ega Agatha Diananda Choirunisa | 5 | 37 | 36 | 33 | 36 | 15 | Riau Ega Agatha Diananda Choirunisa | 2 | 35 | 35 | 35 | 33 | 4 | Luis Álvarez Alejandra Valencia | 6 | 36 | 27 | 39 | 34 | |||||||||||||
2 | Brady Ellison Mackenzie Brown | 4 | 34 | 33 | 34 | 37 | 7 | Mete Gazoz Yasemin Anagöz | 2 | 34 | 36 | 36 | 33 |