China op de Olympische Zomerspelen 2020
China op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | China | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | CHN | |||||||||||||||||||||
NOC | Chinees Olympisch Comité (zh) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
China op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972· 1976· 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
China op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
China is een van de deelnemende landen aan de Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio, Japan.
Medailleoverzicht
Medaille | Naam | Sport | Onderdeel | Datum |
---|---|---|---|---|
1 Goud | Hou Zhihui | Gewichtheffen | -49kg (v) | 24 juli |
1 Goud | Sun Yiwen | Schermen | degen (v) | 24 juli |
1 Goud | Yang Qian | Schietsport | 10m luchtgeweer (v) | 24 juli |
1 Goud | Li Fabin | Gewichtheffen | -61kg (m) | 25 juli |
1 Goud | Chen Lijun | Gewichtheffen | -67kg (m) | 25 juli |
1 Goud | Shi Tingmao Wang Han | Schoonspringen | 3m plank synchroon (v) | 25 juli |
1 Goud | Cao Yuan Chen Aisen | Schoonspringen | 10m toren synchroon (m) | 26 juli |
1 Goud | Yang Haoran Yang Qian Pang Wei | Schietsport | 10m luchtpistool (x) | 27 juli |
1 Goud | Jiang Ranxin | Schietsport | 10m luchtgeweer (x) | 27 juli |
1 Goud | Chen Yuxi Zhang Jiaqi | Schoonspringen | 10m toren synchroon (v) | 27 juli |
1 Goud | Shi Zhiyong | Gewichtheffen | -73kg (m) | 28 juli |
1 Goud | Chen Yunxia Cui Xiaotong Lü Yang Zhang Ling | Roeien | dubbel-vier (v) | 28 juli |
1 Goud | Wang Zongyuan Xie Siyi | Schoonspringen | 3m plank synchroon (m) | 28 juli |
1 Goud | Chen Meng | Tafeltennis | enkelspel (v) | 29 juli |
1 Goud | Zhang Yufei | Zwemmen | 200m vlinderslag (v) | 29 juli |
1 Goud | Zhang Yufei Dong Jie Li Bingjie Tang Muhan Yang Junxuan Zhang Yifan | Zwemmen | 4x200m vrije slag (v) | 29 juli |
1 Goud | Huang Dongping Wang Yilu | Badminton | dubbelspel (x) | 30 juli |
1 Goud | Zhu Xueying | Trampoline | trampoline (v) | 30 juli |
1 Goud | Ma Long | Tafeltennis | enkelspel (m) | 30 juli |
1 Goud | Wang Shun | Zwemmen | 200m wisselslag (m) | 30 juli |
1 Goud | Lu Xiaojun | Gewichtheffen | -81kg (m) | 31 juli |
1 Goud | Lu Yunxiu | Zeilen | RS:X (v) | 31 juli |
1 Goud | Gong Lijiao | Atletiek | kogelstoten (v) | 1 augustus |
1 Goud | Chen Yufei | Badminton | enkelspel (v) | 1 augustus |
1 Goud | Shi Tingmao | Schoonspringen | 3m plank (v) | 1 augustus |
1 Goud | Wang Zhouyu | Gewichtheffen | -87kg (v) | 2 augustus |
1 Goud | Li Wenwen | Gewichtheffen | +87kg (v) | 2 augustus |
1 Goud | Liu Yang | Turnen | ringen (m) | 2 augustus |
1 Goud | Zhang Changhong | Schietsport | 50m geweer 3 houdingen (m) | 2 augustus |
1 Goud | Bao Shanju Zhong Tianshi | Baanwielrennen | Teamsprint (v) | 2 augustus |
1 Goud | Zou Jingyuan | Turnen | brug (m) | 3 augustus |
1 Goud | Guan Chenchen | Turnen | balk (v) | 3 augustus |
1 Goud | Xie Siyi | Schoonspringen | 3m plank (m) | 3 augustus |
1 Goud | Quan Hongchan | Schoonspringen | 10m toren (v) | 5 augustus |
1 Goud | Chen Meng Sun Yingsha Wang Manyu | Tafeltennis | team (v) | 5 augustus |
1 Goud | Liu Shiying | Atletiek | speerwerpen (v) | 6 augustus |
1 Goud | Ma Long Fan Zhendong Xu Xin | Tafeltennis | team (m) | 6 augustus |
1 Goud | Xu Shixiao Sun Mengya | Kanovaren | C-2 500m (v) | 7 augustus |
1 Goud | Cao Yuan | Schoonspringen | 10m toren (m) | 7 augustus |
2 Zilver | Sheng Lihao | Schietsport | 10m luchtgeweer (m) | 25 juli |
2 Zilver | Liao Qiuyun | Gewichtheffen | -55kg (v) | 26 juli |
2 Zilver | Xu Xin Liu Shiwen | Tafeltennis | dubbelspel (x) | 26 juli |
2 Zilver | Zhang Yufei | Zwemmen | 100m vlinderslag (v) | 26 juli |
2 Zilver | Xiao Ruoteng | Turnen | meerkamp (m) | 28 juli |
2 Zilver | Sun Yingsha | Tafeltennis | enkelspel (v) | 29 juli |
2 Zilver | Huang Yaqiong Zheng Siwei | Badminton | dubbelspel (x) | 30 juli |
2 Zilver | Liu Lingling | Trampoline | trampoline (v) | 30 juli |
2 Zilver | Fan Zhengdong | Tafeltennis | enkelspel (m) | 30 juli |
2 Zilver | Liu Yuchen Li Junhui | Badminton | dubbelspel (m) | 31 juli |
2 Zilver | Dong Dong | Trampoline | trampoline (m) | 31 juli |
2 Zilver | Xu Jiayu Yan Zibei Yang Junxuan Zhang Yufei | Zwemmen | 4x100m wisselslag (x) | 31 juli |
2 Zilver | Wang Han | Schoonspringen | 3m plank (v) | 1 augustus |
2 Zilver | Chen Long | Badminton | enkelspel (m) | 2 augustus |
2 Zilver | Chen Qingchen Jia Yifan | Badminton | dubbelspel (v) | 2 augustus |
2 Zilver | You Hao | Turnen | ringen (m) | 2 augustus |
2 Zilver | Wang Zheng | Atletiek | kogelslingeren (v) | 3 augustus |
2 Zilver | Tang Xijing | Turnen | balk (v) | 3 augustus |
2 Zilver | Liu Hao Zheng Penfei | Kanovaren | C-2 1000m (m) | 3 augustus |
2 Zilver | Wang Zongyuan | Schoonspringen | 3m plank (m) | 3 augustus |
2 Zilver | Huang Xuechen Sun Wenyan | Synchroonzwemmen | duet | 4 augustus |
2 Zilver | Zhu Yaming | Atletiek | hink-stap-springen (m) | 5 augustus |
2 Zilver | Chen Yuxi | Schoonspringen | 10m toren (v) | 5 augustus |
2 Zilver | Yin Xiaoyan | Karate | -61kg (v) | 6 augustus |
2 Zilver | Pang Qianyu | Worstelen | -53kg vrije stijl (v) | 6 augustus |
2 Zilver | Gu Hong | Boksen | weltergewicht (v) | 7 augustus |
2 Zilver | Liu Hao | Kanovaren | C-1 1000m (m) | 7 augustus |
2 Zilver | Yang Jian | Schoonspringen | 10m toren (m) | 7 augustus |
2 Zilver | Huang Xuechen Sun Wenyan Guo Li Liang Xinping Yin Chengxin Feng Yu Xiao Yanning Wang Qianyi | Synchroonzwemmen | team | 7 augustus |
2 Zilver | Sun Yanan | Worstelen | -50kg vrije stijl (v) | 7 augustus |
2 Zilver | Li Qian | Boksen | middengewicht (v) | 8 augustus |
3 Brons | Pang Wei | Schietsport | 10m luchtpistool (m) | 24 juli |
3 Brons | Hang Haoran | Schietsport | 10m luchtgeweer (m) | 25 juli |
3 Brons | Jiang Ranxin | Schietsport | 10m luchtpistool (v) | 25 juli |
3 Brons | Zhao Shuai | Taekwondo | -68kg (m) | 25 juli |
3 Brons | Lin Chaopan Sun Wei Xiao Ruoteng Zou Jingyuan | Turnen | meerkamp team (m) | 26 juli |
3 Brons | Wei Meng | Schietsport | skeet (v) | 26 juli |
3 Brons | Li Bingjie | Zwemmen | 400m vrije slag (v) | 26 juli |
3 Brons | Zhang Zhiting Wan Jiyuan Yang Shuyu Wang Lili | Basketbal | 3x3 (v) | 28 juli |
3 Brons | Liu Zhiyu Zhang Liang | Roeien | dubbel-twee (m) | 28 juli |
3 Brons | Guo Linlin Ju Rui Li Jingjing Miao Tian Wang Zifeng Wang Yuwei Xu Fei Zhang Min | Roeien | acht (v) | 30 juli |
3 Brons | Xiao Jiaruixuan | Schietsport | 25m pistool (v) | 30 juli |
3 Brons | Bi Kun | Zeilen | RS:X (m) | 31 juli |
3 Brons | Xiao Ruoteng | Turnen | grond (m) | 2 augustus |
3 Brons | Li Yuehong | Schietsport | 25m snelvuurpistool (m) | 2 augustus |
3 Brons | Walihan Sailike | Worstelen | -60kg grieks-romeins (m) | 2 augustus |
3 Brons | Zhou Qian | Worstelen | -76kg vrije stijl (v) | 2 augustus |
3 Brons | Liu Hong | Atletiek | 20km snelwandelen (v) | 6 augustus |
3 Brons | Gong Li | Karate | +61kg (v) | 7 augustus |
Atleten
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds hebben verzekerd van deelname aan de Olympische Zomerspelen 2020. Merk op dat reserves voor hockey, voetbal en waterpolo niet zijn meegerekend.
sport | vrouwen | mannen | totaal |
---|---|---|---|
Atletiek Atletiek | 27 | 23 | 50 |
Badminton Badminton | 8 | 6 | 14 |
Basketbal Basketbal | 16 | 4 | 20 |
Boksen Boksen | 3 | 3 | 6 |
Boogschieten Boogschieten | 3 | 3 | 6 |
Gewichtheffen Gewichtheffen | 4 | 4 | 8 |
Golf Golf | 2 | 2 | 4 |
Gymnastiek Gymnastiek | 13 | 8 | 21 |
Hockey Hockey | 16 | 0 | 16 |
Judo Judo | 8 | 6 | 14 |
Kanovaren Kanovaren | 11 | 7 | 18 |
Klimsport Klimsport | 1 | 1 | 2 |
Karate Karate | 2 | 0 | 2 |
Moderne vijfkamp Moderne vijfkamp | 2 | 2 | 4 |
Paardensport Paardensport | 0 | 6 | 6 |
Roeien Roeien | 21 | 7 | 28 |
Rugby Rugby | 13 | 0 | 13 |
Schermen Schermen | 7 | 5 | 12 |
Schietsport Schietsport | 14 | 10 | 24 |
Schoonspringen Schoonspringen | 5 | 5 | 10 |
Skateboarden Skateboarden | 2 | 0 | 2 |
Synchroonzwemmen Synchroonzwemmen | 8 | 0 | 8 |
Taekwondo Taekwondo | 4 | 2 | 6 |
Tafeltennis Tafeltennis | 3 | 3 | 6 |
Tennis Tennis | 5 | 0 | 5 |
Triatlon Triatlon | 1 | 0 | 1 |
Voetbal Voetbal | 18 | 0 | 18 |
Volleybal Volleybal | 16 | 0 | 16 |
Waterpolo Waterpolo | 13 | 0 | 13 |
Wielersport Wielersport | 5 | 3 | 8 |
Worstelen Worstelen | 6 | 5 | 11 |
Zeilen Zeilen | 7 | 5 | 12 |
Zwemmen Zwemmen | 19 | 11 | 30 |
totaal | 60 | 60 | 120 |
Sporten
Atletiek
- Mannen
- Loopnummers
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Wu Zhiqiang | 100 m | bye | 10,18 | 4 | niet geplaatst | ||||
Su Bingtian | bye | 10,05 | 2 Q | 9,83 | 1 Q | 9,98 | 6 | ||
Xie Zhenye | bye | 10,16 | 5 | niet geplaatst | |||||
200 m | 20,34 | 4 q | n.v.t. | 20,45 | 7 | niet geplaatst | |||
Xie Wenjun | 110 m horden | 13,51 | 4 Q | n.v.t. | 13,58 | 5 | niet geplaatst | ||
Wang Kaihua | 20 km snelwandelen | n.v.t. | 1:22.03 | 7 | |||||
Jun Zhang | n.v.t. | 1:22.16 | 8 | ||||||
Cai Zelin | n.v.t. | 1:26.39 | 26 | ||||||
Bian Tongda | 50 km snelwandelen | n.v.t. | 3:52.01 | 7 | |||||
Wang Qin | n.v.t. | 3:59.35 | 21 | ||||||
Luo Yadong | n.v.t. | 4:06.17 | 28 | ||||||
Yang Shaohui | marathon | n.v.t. | 2:14.58 | 19 | |||||
Peng Jianhua | n.v.t. | 2:16.39 | 31 | ||||||
Dong Guojian | n.v.t. | 2:21.35 | 56 | ||||||
Tang Xingqiang Xie Zhenye Su Bingtian Wu Zhiqiang | 4x100 m | 37,92 | 1 Q | n.v.t. | 37,79 | 3 |
- Technische nummers
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Wang Yu | hoogspringen | 2,21 | 17 | niet geplaatst | |
Fang Yaoqing | hink-stap-springen | 16,84 | 10 q | 17,01 | 8 |
Zhu Yaming | 17,11 | 3 Q | 17,57 | 2 | |
Wu Ruiting | 16,73 | 14 | niet geplaatst | ||
Huang Bokai | polsstokhoogspringen | 5,50 | 21 | niet geplaatst | |
Wang Jianan | verspringen | 7,81 | 20 | niet geplaatst | |
Huang Changzhou | 7,96 | 11 q | 7,72 | 10 | |
Gao Xinglong | 7,86 | 17 | niet geplaatst |
- Vrouwen
- Loopnummers
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Ge Manqi | 100 m | bye | 11,20 | 4 q | 11,22 | 7 | niet geplaatst | ||
Liang Xiaojing | bye | 11,40 | 5 | niet geplaatst | |||||
Wei Yongli | bye | 11,48 | 6 | niet geplaatst | |||||
Wang Chunyu | 800 m | 2.00,05 | 3 Q | n.v.t. | 1.59,14 | 2 Q | 1.57,00 | 5 | |
Chen Jiamin | 100 m horden | 13,09 | 5 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||
Xu Shuangshuang | 3000 m steeplechase | 9.34,92 | 8 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||
Liu Hong | 20 km snelwandelen | n.v.t. | 1:29.57 | 3 | |||||
Qieyang Shenjie | n.v.t. | 1:31.04 | 7 | ||||||
Yang Jiayu | n.v.t. | 1:31.54 | 12 | ||||||
Zhang Deshun | marathon | n.v.t. | 2:37.45 | 47 | |||||
Li Zhixuan | n.v.t. | 2:45.23 | 62 | ||||||
Bai Li | n.v.t. | 2:49.21 | 67 | ||||||
Liang Xiaojing(S-F) Ge Manqi(S-F) Huang Guifen(S-F) Li Yuting Wei Yongli(S-F) | 4x100 m | 42,82 | 3 Q | n.v.t. | 42,71 | 6 |
- Technische nummers
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
afstand | rang | afstand | rang | ||
Su Xinyue | discuswerpen | 58,90 | 20 | niet geplaatst | |
Chen Yang | 62,72 | 9 q | 61,57 | 10 | |
Feng Bin | 60,45 | 17 | niet geplaatst | ||
Luo Na | kogelslingeren | 69,86 | 15 | niet geplaatst | |
Wang Zheng | 74,29 | 2 Q | 77,03 | 2 | |
Gong Lijiao | kogelstoten | 19,46 | 1 Q | 20,58 | 1 |
Song Jiayuan | 19,23 | 2 Q | 19,14 | 5 | |
Gao Yang | 18,80 | 7 Q | 18,67 | 10 | |
Xu Huiqin | polsstokhoogspringen | 4,55 | 13 q | 4,50 | 8 |
Li Ling | geen geldige poging | niet geplaatst | |||
Lü Huihui | speerwerpen | 61,99 | 7 q | 63,41 | 5 |
Liu Shiying | 61,95 | 9 q | 66,34 | 1 |
- Meerkamp
atlete | onderdeel | 100 h | hs | ks | 200 m | vs | sw | 800 m | totaal | rang | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zheng Ninali | zevenkamp | res. | 13,27 | 1,80 | 13,55 | 24,56 | 6,12 | 42,60 | 2.10,35 | 6318 | 10 |
pnt. | 1084 | 978 | 764 | 928 | 887 | 717 | 960 |
Badminton
- Mannen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Shi Yuqi | enkelspel | M Abela W (21-8, 21-9) | S Opti teruggetrokken | n.v.t. | 1 Q | J Christie W (21-11, 21-9) | V Axelsen V (13-21, 13-21) | niet geplaatst | 5 | |
Chen Long | R Must W (21-10, 21-9) | P Abían W (21-11, 21-10) | n.v.t. | 1 Q | Lee Z J W (8-21, 21-19, 21-5) | Chou T-c W (21-14, 9-21, 21-14) | A S Ginting W (21-16, 21-11) | V Axelsen V (15-21, 12-21) | 2 | |
Li Junhui Liu Yunchen | dubbelspel | P Chew / R Chew W (21-9, 21-17) | M Lamsfuß / M Seidel W (21-14, 21-13) | T Kamura / K Sonoda W (21-14, 21-16) | 1 Q | n.v.t. | K Astrup / A S Rasmussen W (12-21, 21-14, 21-19) | A Chia / Soh W Y W (24-22, 21-13) | Lee Y / Wang C-l V (21-18, 21-12) | 2 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Chen Yufei | enkelspel | D Hany W (21–5, 21-3) | N Yiğit W (21-14, 21-9) | n.v.t. | 1 Q | bye | An S-y W (21-18, 21-19) | He B W (21-16, 13-21, 21-12) | Tai T-y W (21-18, 19-21, 21-18) | 1 |
He Bingjiao | F N Abdul Razzaq W (21–6, 21-3) | S Aghaei W (21-11, 21-3) | n.v.t. | 1 Q | B Zhang W (14-21, 9-7 (opgave)) | N Okuhara W (13-21, 21-13, 21-14) | Chen Y V (16-21, 21-13, 12-21) | P V Sindhu V (13-21, 15-21) | 4 | |
Li Yinhui Du Yue | dubbelspel | M Fruergaard / S Thygesen W (21–13, 21-15) | S Mapasa / G Sommerville W (21-9, 21-12) | Lee S-h / Shin S-c V (19-21, 12-21) | 1 Q | n.v.t. | G Polii / A Rahayu V (15-21, 22-20, 17-21) | niet geplaatst | 5 | |
Chen Qingchen Jia Yifan | J Kittiharakul / R Prajongjai W (21–6, 21-10) | G Stoeva / S Stoeva W (21-18, 21-15) | Kim S-y / Kong H-y W (19-21, 21-16, 21–14) | 1 Q | n.v.t. | Y Fukushima / S Hirota W (18-21, 21-10, 21-10) | Kim S-y / Kong H-y W (21-15, 21-11) | G Polii / A Rahayu V (19-21, 15-21) | 2 |
- Gemengd
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Zheng Siwei Huang Yaqiong | dubbelspel | A H Elgamal / D Hany W (21-5, 21-10) | R Tabeling / S Piek W (21-15, 22-20) | Seo S-j / Chae Y-j W (21-14, 21-17) | 1 Q | n.v.t. | P Jordan / M D Oktaviani W (21-17, 21-15) | Tse / Tang W (21-16, 21-12) | Huang Wang V (21-17, 17-21, 21-19) | 2 |
Wang Yilyu Huang Dongping | M Lamsfuß / I Herttrich W (24-22, 21-17) | Tang C M / Tse Y S W (21-12, 21-18) | Chan P S / Goh L Y W (21-13, 21-19) | 1 | n.v.t. | Chae / Seo W (21-9, 21-16) | Watanabe / Higashino W (21-23, 21-15, 21-14) | Huang / Zheng W (21-17, 17-21, 21-19) | 1 |
Basketbal
3x3
- Mannen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Li Haonan Hu Jinqiu Yan Peng Gao Shiyan | 3x3 | 8 | zie onder |
Groep | ||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | V | V | T | Saldo | |||
1 | Servië | 7 | 7 | 0 | 138 | 91 | +47 | 14 |
2 | België | 7 | 4 | 3 | 126 | 127 | -1 | 8 |
3 | Letland | 7 | 4 | 3 | 133 | 129 | +4 | 8 |
4 | Nederland | 7 | 4 | 3 | 132 | 129 | +3 | 8 |
5 | Russische ploeg | 7 | 3 | 4 | 116 | 125 | -9 | 6 |
6 | Japan | 7 | 2 | 5 | 123 | 134 | -11 | 4 |
7 | Polen | 7 | 2 | 5 | 120 | 130 | -10 | 4 |
8 | China | 7 | 2 | 5 | 119 | 142 | -23 | 4 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | 24 juli | 12:00 | 05:00 | Servië | 22 - 13 | China |
24 juli | 15:00 | 08:00 | Russische ploeg | 21 - 13 | China | |
25 juli | 15:00 | 08:00 | Letland | 18 - 17 | China | |
25 juli | 22:00 | 15:00 | Nederland | 21 - 18 | China | |
26 juli | 11:35 | 04:35 | China | 21 - 20 | België | |
26 juli | 19:05 | 12:05 | China | 21 - 19 | Polen | |
27 juli | 15:05 | 08:05 | Japan | 21 - 16 | China | |
kwartfinale | niet geplaatst | |||||
halve finale | niet geplaatst | |||||
finale | niet geplaatst |
- Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Zhang Zhiting Wan Jiyuan Yang Shuyu Wang Lili | 3x3 | 3 | zie onder |
Groep | ||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | V | V | T | Saldo | |||
1 | Verenigde Staten | 7 | 6 | 1 | 136 | 98 | +38 | 12 |
2 | Russische ploeg | 7 | 5 | 2 | 129 | 90 | +39 | 10 |
3 | China | 7 | 5 | 2 | 127 | 97 | +30 | 10 |
4 | Japan | 7 | 5 | 2 | 130 | 97 | +33 | 10 |
5 | Frankrijk | 7 | 4 | 3 | 118 | 116 | +2 | 8 |
6 | Italië | 7 | 2 | 5 | 98 | 125 | -27 | 4 |
7 | Roemenië | 7 | 1 | 6 | 89 | 142 | -53 | 2 |
8 | Mongolië | 7 | 0 | 7 | 79 | 141 | -62 | 0 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | 24 juli | 10:40 | 03:40 | China | 21 - 10 | Roemenië |
24 juli | 14:00 | 07:00 | Russische ploeg | 19 - 9 | China | |
25 juli | 14:25 | 07:25 | China | 22 - 13 | Italië | |
25 juli | 21:00 | 14:00 | China | 20 - 13 | Frankrijk | |
26 juli | 10:15 | 03:15 | China | 15 - 12 | Japan | |
26 juli | 21:00 | 14:00 | Verenigde Staten | 21 - 19 | China | |
27 juli | 13:55 | 06:55 | China | 21 - 9 | Mongolië | |
kwartfinale | 27 juli | 20:30 | 13:30 | China | 19 - 13 | Italië |
halve finale | 28 juli | 18:10 | 11:10 | Russische ploeg | 21 - 14 | China |
finale voor brons | 28 juli | 20:45 | 13:45 | China | 16 - 14 | Frankrijk |
Team
- Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Huang Sijing Li Meng Li Yuan Zhang Ru Han Xu Shao Ting Pan Zhenqi Li Yueru Yang Liwei Sun Mengran Wang Siyu Wu Tongtong | team | 5 | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | China | 3 | 3 | 0 | 0 | 247 | 191 | +56 | 6 |
2 | België | 3 | 2 | 0 | 1 | 234 | 196 | +38 | 5 |
3 | Australië | 3 | 1 | 0 | 2 | 240 | 230 | +10 | 4 |
4 | Puerto Rico | 3 | 0 | 0 | 3 | 176 | 280 | -104 | 3 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
27 juli 2021 | 21:00 | 14:00 | China | 97 - 55 | Puerto Rico | ||
30 juli 2021 | 21:00 | 14:00 | China | 76 - 74 | Australië | ||
2 augustus 2021 | 17:20 | 10:20 | China | 74 - 62 | België | ||
kwartfinale | 4 augustus 2021 | 10:00 | 03:00 | Servië | 77 - 70 | China | |
halve finale | niet geplaatst | ||||||
finale | niet geplaatst |
Boksen
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Hu Jianguan | vlieggewicht | Alakhverdovi W 5 - 0 | Tanaka V 1 - 3 | niet geplaatst | |||
Tanglatihan Tuohetaerbieke | middengewicht | Kumar W 5 - 0 | Conceição V 3 - 2 | niet geplaatst | |||
Chen Daxiang | halfzwaargewicht | Negmatulloev W 4 - 0 | Machado V 5 - 0 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Chang Yuan | vlieggewicht | bye | Davison W 5 - 0 | Petrova V 4 - 1 | niet geplaatst | ||
Gu Hong | weltergewicht | bye | Manikon W 5 - 0 | Panguana W 5 - 0 | Jones W 4 - 1 | Sürmeneli V 3 - 0 | 2 |
Li Qian | middengewicht | n.v.t. | O'Rourke W 5 - 0 | Rani W 5 - 0 | Magomedalieva W 5 - 0 | Price V 5 - 0 | 2 |
Boogschieten
- Mannen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Wei Shaoxuan | individueel | 674 | 7 | D Piñeda W 6 – 0 | T Worth V 4 – 6 | niet geplaatst | 17 | |||
Li Jialun | 669 | 11 | Baatarkhuyagiin O W 6 – 4 | J De Smedt W 6 – 5 | I Abdullin W 6 – 5 | T Furukawa V 0 – 6 | niet geplaatst | 5 | ||
Wang Dapeng | 668 | 13 | S Mussayev W 6 – 4 | K A Mohamed V 5 – 6 | niet geplaatst | 17 | ||||
Wang Dapeng Li Jialun Wei Shaoxuan | team | 2011 | 3 | bye | n.v.t. | Chinees Taipei V 1 – 5 | niet geplaatst | 5 |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Yang Xiaolei | individueel | 654 | 14 | A Mîrca W 6 – 0 | Y Anagöz V 2 – 6 | niet geplaatst | 17 | |||
Wu Jiaxin | 652 | 18 | N Folkard W 6 – 2 | S Bettles W 6 – 2 | M Nakamura W 7 – 1 | L Boari V 2 – 6 | niet geplaatst | 5 | ||
Long Xiaoqing | 646 | 28 | M Amăistroaie W 6 – 2 | M Brown V 0 – 6 | niet geplaatst | 17 | ||||
Long Xiaoqing Wu Jiaxin Yang Xiaolei | team | 1952 | 5 | Wit-Rusland V 3 – 5 | n.v.t. | niet geplaatst | 9 |
- Gemengd
atlete | onderdeel | plaatsingsronde | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Yang Xiaolei Wei Shaoxuan | team | 1328 | 5 | Groot-Brittannië V 3 – 5 | niet geplaatst | 9 |
Gewichtheffen
- Mannen
atleet | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Li Fabin | -61 kg | 141 | 1 | 172 OR | 1 | 313 OR | 1 |
Chen Lijun | -67 kg | 145 | 4 | 187 OR | 1 | 332 OR | 1 |
Shi Zhiyong | -73 kg | 166 OR | 1 | 198 OR | 1 | 364 WR | 1 |
Lu Xiaojun | -81 kg | 170 OR | 1 | 204 OR | 1 | 374 OR | 1 |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | trekken | stoten | totaal | rang | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||||
Hou Zhihui | -49 kg | 94 OR | 1 | 116 OR | 1 | 210 OR | 1 |
Liao Qiuyun | -55 kg | 97 | 2 | 126 | 2 | 223 | 2 |
Wang Zhouyu | -87 kg | 120 | 1 | 150 | 1 | 270 | 1 |
Li Wenwen | +87 kg | 140 OR | 1 | 180 OR | 1 | 320 OR | 1 |
Golf
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | totaal | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | score | score | score | score | par | rang | ||
Wu Ashun | mannen | 72 | 71 | 67 | 66 | 276 | -8 | 32 |
Yuan Yechun | mannen | 69 | 68 | 70 | 71 | 278 | -6 | 38 |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | totaal | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | score | score | score | score | par | rang | ||
Feng Shanshan | vrouwen | 74 | 64 | 68 | 67 | 273 | -11 | 8 |
Lin Xiyu | vrouwen | 71 | 66 | 69 | 68 | 274 | -10 | 9 |
Gymnastiek
Turnen
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||||||
vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | ||||||
Lin Chaopan | team | 13.966 | 14.100 | 13.433 | 14.666 | 14.733 | 14.200 | 85.098 | 12 | 13.166 | - | - | 14.733 | - | 14.133 | n.v.t. | |
Sun Wei | 14,333 | 14,833 Q | 14,233 | 14,766 | 15,133 | 14,000 | 87,298 | 4 Q | 14.366 | 15.000 | 14.233 | 14.866 | 14.800 | 14.200 | |||
Xiao Ruoteng | 14,866 Q | 14,300 | 14,200 | 14,700 | 15,400 | 14,266 | 87,732 | 3 Q | 14.600 | 14.166 | 14.366 | 14.733 | 14.933 | 14.333 | |||
Zou Jingyuan | - | 14.600 | - | - | 16.166 Q | - | n.v.t. | - | 14.800 | 15.000 | - | 15.466 | - | ||||
Totaal | 43.165 | 43.733 | 41.866 | 44.132 | 46.699 | 42.466 | 262.061 | 2 Q | 42.132 | 43.966 | 43.599 | 44.332 | 45.199 | 42.666 | 261.894 | 3 |
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
Liu Yang | ringen | 15.300 | 2 Q | 15.500 | 1 |
You Hao | 14.800 | 8 | 15.300 | 2 | |
brug | 15.666 | 3 Q | 15.466 | 4 | |
Zou Jingyuan | zie boven | 16.233 | 1 | ||
Sun Wei | paardvoltige | zie boven | 13.066 | 8 | |
meerkamp | zie boven | 87.798 | 4 | ||
Xiao Ruoteng | zie boven | 88.065 | 2 | ||
grond | zie boven | 14.766 | 3 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||
sprong | brug | balk | vloer | sprong | brug | balk | vloer | ||||||
Lu Yufei | team | 13.600 | 14.700 Q | 14.100 | 12.666 | 55.066 | 14 Q | - | 13.333 | 13.966 | 13.166 | n.v.t. | |
Ou Yushan | 13.633 | 13.500 | 13.933 | - | n.v.t. | 12.700 | 13.233 | - | - | ||||
Tang Xijing | 14.300 | 14.433 | 14.333 Q | 13.366 | 56.432 | 8 Q | 12.600 | 14.500 | 13.733 | 12.866 | |||
Zhang Jin | 14.433 | 13.100 | 13.966 | 13.433 | 54.932 | 15 | 14.066 | - | 13.900 | 13.133 | |||
Totaal | 42.366 | 42.633 | 42.399 | 39.465 | 166.863 | 3 Q | 39.366 | 41.066 | 41.599 | 39.165 | 161.196 | 7 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
Fan Yilin | brug | 14.600 | 9 Q | 13.900 | 7 |
Lu Yufei | zie boven | 14.400 | 4 | ||
meerkamp | zie boven | 52.799 | 18 | ||
Tang Xijing | zie boven | 54.498 | 7 | ||
balk | zie boven | 14.233 | 2 | ||
Guan Chenchen | 14.933 | 1 Q | 14.633 | 1 |
Ritmisch
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 linten | 3 knotsen, 2 hoepels | totaal | rang | 5 linten | 3 knotsen, 2 hoepels | totaal | rang | ||
Guo Qiqi Hao Ting Huang Zhangjiayang Liu Xin Xu Yanshu | team | 41.600 | 42.000 | 83.600 | 3 Q | 42.150 | 42.400 | 84.550 | 4 |
Trampoline
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
Dong Dong | trampoline | 111.650 | 5 Q | 61.235 | 2 |
Gao Lei | 62.820 | 14 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | ||
Liu Lingling | trampoline | 105.470 | 1 Q | 56.350 | 2 |
Zhu Xueying | 105.300 | 2 Q | 56.635 | 1 |
Hockey
- Vrouwen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Peng Yang Luo Tiantian Liu Meng Li Hong Liang Meiyu Zhong Jiaqi Chen Yi Li Donxiao Ou Zixia Zhang Xiaoxue Wang Na Zhang Jinrong Cui Qiuxia Chen Yang Gu Bingfeng Zhang Ying | vrouwen | groepsfase | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Australië | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 1 | +12 | 15 |
2 | Spanje | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 8 | +1 | 9 |
3 | Argentinië | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 8 | 0 | 9 |
4 | Nieuw-Zeeland | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 7 | +1 | 6 |
5 | China | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 16 | -7 | 6 |
6 | Japan | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 13 | -7 | 0 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
25 juli | 11:45 | 04:45 | China | 4 - 3 | Japan | ||
26 juli | 12:15 | 05:15 | Australië | 6 - 0 | China | ||
28 juli | 19:00 | 12:00 | Nieuw-Zeeland | 3 - 2 | China | ||
29 juli | 18:30 | 11:30 | Spanje | 2 - 0 | China | ||
31 juli | 09:30 | 02:30 | Argentinië | 3 - 2 | China | ||
kwartfinale | niet geplaatst | ||||||
halve finale | niet geplaatst | ||||||
finale | niet geplaatst |
Judo
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Li Yanan | −48 kg | n.v.t. | Galbadrakhyn W 010-000 | Costa V 010-000 | niet geplaatst | ||||
Lu Tongjuan | −57 kg | n.v.t. | Mazhetskaia W 010-001 | Yoshida V 010-000 | niet geplaatst | ||||
Lu Tongjuan | −63 kg | n.v.t. | Krssakova V 010-000 | niet geplaatst | |||||
Sun Xiaoqian | −70 kg | n.v.t. | Teltsidou V 010-000 | niet geplaatst | |||||
Ma Zhenzao | −78 kg | n.v.t. | Graf V 010-000 | niet geplaatst | |||||
Shiyan Xu | +78 kg | n.v.t. | Külbs W 010-000 | Cheikh Rouhou W 010-000 | Ortíz V 010-000 | niet geplaatst | Altheman W 010-000 | Kindzerska V 010-000 | 5 |
Kanovaren
- Mannen
- Slalom
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Quan Xin | K-1 slalom | 98,86 | 16 | 98.06 | 15 | 98,06 | 20 | 101,99 | 17 | niet geplaatst |
- Sprint
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Liu Hao | C-1 1000 m | 4.06,914 | 2 HF | bye | 4.04,196 | 2 FA | 4.05,724 | 2 | |
Zheng Penfei | 4.10,115 | 3 KF | 4.05,502 | 1 HF | 4.09,139 | 4 FA | 4.14,048 | 8 | |
Liu Hao Zheng Penfei | C-2 1000 m | 3.37,783 | 1 HF | bye | 3.27,023 | 1 FA | 3.25,198 | 2 | |
Yang Xiaoxu | K-1 200 m | 36,561 | 4 KF | 35,852 | 3 | niet geplaatst | |||
Zhang Dong | K-1 1000 m | 3.40,955 | 3 KF | 3.44,269 | 2 HF | 3.26,246 | 4 FA | 3.28,103 | 6 |
Congkang Wang Tingkai Bu | K-2 1000 m | 3.10,292 | 2 HF | bye | 3.17,784 | 3 FA | 3.19,612 | 8 | |
Xiaoxu Yang Congkang Wang Dong Zhang Tingkai Bu | K-4 500 m | 1.24,264 | 4 KF | 1.24,036 | 3 HF | 1.24,653 | 5 | niet geplaatst |
- Vrouwen
- Slalom
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Shi Chen | C-1 slalom | 127,36 | 17 | 124,15 | 16 | 124,15 | 18 | 164,99 | 17 | niet geplaatst | |
Li Tong | K-1 slalom | 117,27 | 16 | 114,36 | 17 | 114,36 | 19 | 130,86 | 20 | niet geplaatst |
- Sprint
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Lin Wenjun | C-1 200 m | 46,449 | 2 HF | bye | 47,161 | 2 FA | 47,608 | 6 | |
Shixiao Xu Mengya Sun | C-2 500 m | 1.57,870 | 1 HF | bye | 2.01,369 | 1 FA | 1.55,495 | 1 | |
Ma Qing | K-1 200 m | 42,706 | 4 KF | 42,321 | 2 HF | 40,837 | 8 FB | 40,652 | 15 |
Yin Mengdie | 41,688 | 1 HF | bye | 40,069 | 5 FB | 40,365 | 12 | ||
K-1 500m | 1.52,760 | 6 KF | 1.49,268 | 1 HF | 1.56,977 | 7 | niet geplaatst | ||
Huang Jieyi | 1.52,385 | 6 KF | 1.52,689 | 5 | niet geplaatst | ||||
Dongyin Li Yu Zhou | K-2 500 m | 1.45,831 | 3 KF | 1.47,471 | 3 HF | 1.39,404 | 5 FB | 1.39,790 | 10 |
Dongyin Li Yu Zhou Qing Ma Nan Wang | K-4 500 m | 1.36,249 | 3 KF | 1.36,379 | 2 HF | 1.36,697 | 3 FA | 1.38,121 | 6 |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); HF=halve finale KF=kwartfinale
Karate
Kumite
- Vrouwen
Atleet | Onderdeel | Groupsfase | Halve Finale | Finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Rang | Tegenstander Resultaat | Tegenstander Resultaat | Rang | ||
Yin Xiaoyan | -61 kg | Claudymar Garcés W 2-0 | Heurtault W 1-0 | Someya W 4-2 | Çoban W 2S-2 | 1 Q | Lotfy W 1H-1 | Preković V 0-0H | 2 |
Gong Li | +61 kg | Abdelaziz V 4-0 | Matoub W 4–0 | Quirici G 1-1 | Abbasali W 8-4 | 2 Q | Zaretska V 7-2 | niet geplaatst | 3 |
Klimsport
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | totaal | finale | totaal | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
speed | boulderen | lead | speed | boulderen | lead | ||||||||||||
tijd | rang | resultaat | rang | score | rang | punten | rang | tijd | rang | punten | rang | score | rang | punten | rang | ||
Pan Yufei | klimmen | 7,59 | 20 | 1T3z 2 15 | 8 | 36 | 7 | 1120.00 | 14 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificatie | totaal | finale | totaal | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
speed | boulderen | lead | speed | lead | boulderen | ||||||||||||
tijd | rang | resultaat | rang | score | rang | punten | rang | tijd | rang | resultaat | rang | score | rang | punten | rang | ||
Song Yiling | klimmen | 7,46 | 3 | 0T1z 0 5 | 19 | 13+ | 18 | 1026.00 | 12 | niet geplaatst |
Moderne vijfkamp
- Mannen
atleet | onderdeel | schermen (degen) | zwemmen (200 m vrije slag) | paardrijden (springen) | combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) | totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Luo Shuai | moderne vijfkamp | 18 | 0 | 18 | 208 | 2.04,08 | 21 | 302 | 82,65 | 30 | 249 | 10.54,13 | 4 | 646 | 1405 | 21 |
Li Shuhan | 16 | 0 | 26 | 196 | 2.09,27 | 34 | 292 | 82,14 | 17 | 284 | 11.08,89 | 13 | 632 | 1404 | 22 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | schermen (degen) | zwemmen (200 m vrije slag) | paardrijden (springen) | combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) | totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Zhang Mingyu | moderne vijfkamp | 16 | 3 | 20 | 199 | 2.15,23 | 18 | 280 | 75,69 | 19 | 286 | 13.17,67 | 31 | 503 | 1268 | 25 |
Zhang Xiaonan | 19 | 0 | 19 | 204 | 2.21,44 | 31 | 268 | 76,22 | 11 | 293 | 13.10,16 | 29 | 510 | 1275 | 22 |
Paardensport
Eventing
ruiter | paard | onderdeel | dressuur | cross-country | springen | totaal | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
kwalificatie | finale | ||||||||||||||
strafpunten | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | rang | |||
Bao Yingfeng | Flandia | individueel | 34.40 | 39 | 38.00 | 72.50 | 39 | 5.60 | 78.10 | 35 | niet geplaatst | ||||
Alex Hua Tian | Don Geniro | 23.90 | 3 | 12.00 | 35.90 | 18 | 8.80 | 44.70 | 21 | 17.60 | 62.30 | 25 | 62.30 | 25 | |
Zon Huadong | Lady Chin van't Moerven Z | 35.20 | 41 | 42.00 | 77.20 | 42 | 9.60 | 86.80 | 37 | niet geplaatst | |||||
Bao Yingfeng Alex Hua Tian Sun Huadong | zie hierboven | team | 93.60 | 7 | 92.00 | 185.60 | 9 | 24.00 | 209.60 | 9 | n.v.t. | 209.60 | 9 |
Springen
ruiter | paard | onderdeel | kwalificatie | finale | totaal | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
strafpunten | rang | strafpunten | rang | strafpunten | rang | |||
Li Zhenqiang | Uncas S | individueel | 10.00 | 53 | niet geplaatst | |||
Zhang Xingjia | For Passion d'Ive Z | 18.00 | 65 | niet geplaatst | ||||
Zhang You | Caesar | RT | niet geplaatst | |||||
Li Yaofeng Li Zhenqiang Zhang Xingjia | Jericho Dwerse Hagen Uncas S For Passion d'Ive Z | team | 35.00 | 12 | niet geplaatst |
Roeien
- Mannen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Liu Zhiyu Zhang Liang | dubbel-twee | 6.11,55 | 2 HA/B | bye | n.v.t. | 6.23,11 | 2 FA | 6.03,63 | 3 | ||
Liu Dang Yi Xudi Zang Ha Zhang Quan | dubbel-vier | 5.43,44 | 4 H | 5.56,86 | 3 FB | n.v.t. | 5.46,07 | 7 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Jiang Yan | skiff | 7.53,14 | 2 KF | bye | 8.00,01 | 3 HA/B | 7.27,30 | 3 FA | 7.21,33 | 6 | |
Liu Xiaoxin Shen Shuangmei | dubbel-twee | 7.03,78 | 4 H | 7.21,93 | 4 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||
Huang Kaifeng Liu Jinchao | twee-zonder | 7.45,55 | 4 H | 7.45,17 | 4 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||
Chen Yunxia Cui Xiaotong Lü Yang Zhang Ling | dubbel-vier | 6.14,32 | 1 FA | bye | n.v.t. | 6.05,13 | 1 | ||||
Lin Xinyu Lu Shiyu Qin Miaomiao Wang Fei | vier-zonder | 6.38,54 | 2 FA | bye | n.v.t. | 6.25,13 | 5 | ||||
Guo Linlin Ju Rui Li Jingjing Miao Tian Wang Zifeng Wang Yuwei Xu Fei Zhang Min | acht | 6.10,77 | 3 H | 5.55,69 | 3 FA | n.v.t. | 6.01,21 | 3 |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing
Rugby
- Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Chen Keyi Tang Minglin Gu Yaoyao Yang Min Yang Feifei Yu Xiaoming Ruan Hongting Wu Juan Xu Xiaoyan Liu Xiaoqian Yan Meiling Wang Wanyu Alowesi Nakoci | vrouwen | 7 | Groepsfase Poule C Verloren van Verenigde Staten 28 - 14 Verloren van Australië 26 - 10 Gewonnen van Japan 29 - 0 Kwartfinale Verloren van Frankrijk 24 - 10 Plaatsing 5 - 8 Verloren van Verenigde Staten 33 - 14 Wedstrijd om plaats 7 Gewonnen van Russische ploeg 22 - 10 |
Schermen
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Dong Chao | degen | Blais Bélanger W 15 - 7 | Siklósi V 9 - 15 | niet geplaatst | ||||
Lan Minghao | bye | Nikishyn W 13 - 12 | El-Sayed V 9 - 15 | niet geplaatst | ||||
Wang Zijie | bye | Houssam El Kord V 14 - 15 | niet geplaatst | |||||
Dong Chao Lan Minghao Wang Zijie Shi Gaofeng | Team degen | n.v.t. | Oekraïne W 45 - 35 | Russische ploeg V 38 - 45 | Zuid-Korea V 42 - 45 | 4 | ||
Huang Mengkai | floret | Cervantes V 14 -15 | niet geplaatst | |||||
Xu Yingming | sabel | bye | Samele V 12 - 15 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Lin Sheng | degen | bye | Diongue W 15 - 6 | Isolo V 9 - 15 | niet geplaatst | |||
Sun Yiwen | bye | Khakimova W 15 - 10 | Mingye W 15 - 8 | Isolo W 15 - 11 | Murtazaeva W 12 - 8 | Popescu W 11 - 10 | 1 | |
Zhu Mingye | bye | Hurley W 15 - 8 | Yiwen V 15 - 8 | niet geplaatst | ||||
Lin Sheng Sun Yiwen Zhu Mingye Xu Anqi | team degen | n.v.t. | Hongkong W 44 - 32 | Zuid-Korea V 29 - 38 | Italië V 21 - 23 | 4 | ||
Chen Qingyuan | floret | bye | Hany W 15 - 6 | Hee-sook V 11 - 14 | niet geplaatst | |||
Qian Jiarui | sabel | bye | Tamura W 15 - 8 | Pusztai W 15 - 10 | Pozdniakova V 12 - 15 | niet geplaatst | ||
Shao Yaqi | bye | Dayibekova V 10 - 15 | niet geplaatst | |||||
Yang Hengyu | Belkebir W 15 - 1 | Kharlan W 15 - 12 | Pozdniakova V 8 - 15 | niet geplaatst | ||||
Qian Jiarui Shao Yaqi Yang Hengyu Guo Yiqi | team sabel | n.v.t. | Italië V 41 - 45 | plaatsing 5 - 8 Verenigde Staten V 35 - 45 | Wedstrijd om plaats 7 Hongarije W 45 - 30 | 7 |
Schietsport
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Pang Wei | 10 m luchtpistool | 578 | 7 Q | 217.6 | 3 |
Zhang Bowen | 586 | 2 Q | 158.2 | 6 | |
Sheng Lihao | 10 m luchtgeweer | 629.2 | 8 Q | 250.9 | 2 |
Yang Haoran | 632.7 | 1 Q | 229.4 | 3 | |
Zhang Changhong | 50 m geweer 3 houdingen | 1183 | 2 Q | 466.0 WR | 1 |
Zhao Zhonghao | 1173 | 11 | niet geplaatst | ||
Li Yuehong | 25 m snelvuurpistool | 582 | 6 Q | 26 | 3 |
Lin Junmin | 584 | 4 Q | 12 | 6 | |
Yu Haicheng | trap | 123 | 5 Q | 24 | 5 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Jiang Ranxin | 10 m luchtpistool | 587 | 1 Q | 218.0 | 3 |
Lin Yuemei | 579 | 4 Q | 176.6 | 5 | |
Wang Luyao | 10 m luchtgeweer | 625.6 | 18 | niet geplaatst | |
Yang Qian | 628.7 | 6 Q | 251.8 | 1 | |
Chen Dongqi | 50 m geweer 3 houdingen | 1165 | 19 | niet geplaatst | |
Shi Mengyao | 1171 | 9 | niet geplaatst | ||
Xiao Jiaruixuan | 25 m pistool | 587 | 2 Q | 29 | 3 |
Xiong Yaxuan | 580 | 16 | niet geplaatst | ||
Wei Meng | skeet | 124 | 1 Q | 46 | 3 |
Zhang Donglian | 116 | 17 | niet geplaatst | ||
Deng Weiyun | trap | 115 | 18 | niet geplaatst | |
Wang Xiaojing | 117 | 11 | niet geplaatst |
- Gemengd
atleet | onderdeel | kwalificatie 1 | kwalificatie 2 | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | tegenstander resultaat | rang | ||
He Zhengyang Wang Qian | 10 m luchtpistool | 576 | 7 Q | 380 | 6 | niet geplaatst | |
Pang Wei Jiang Ranxin | 581 | 3 Q | 387 | 1 Q | Khubetsov Batsarashkina / Chernousov W 16-14 | 1 | |
Sheng Lihao Zhang Yu | 10 m luchtgeweer | 626.7 | 11 | niet geplaatst | |||
Yang Haoran Yang Qian | 633.2 | 1 Q | 419.7 | 1 Q | Tucker / Kozeniesky W 17-13 | 1 | |
Yu Haicheng Wang Xiaojing | trap | 144 | 9 | n.v.t. | niet geplaatst |
Schoonspringen
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
Xie Siyi | 3 m plank | 520.90 | 2 Q | 543.45 | 1 Q | 558.75 | 1 |
Wang Zongyuan | 531.30 | 1 Q | 540.50 | 2 Q | 534.90 | 2 | |
Cao Yuan | 10 m toren | 529.30 | 2 Q | 513.70 | 1 Q | 582.35 | 1 |
Yang Jian | 546.90 | 1 Q | 480.85 | 2 Q | 580.40 | 2 | |
Wang Zongyuan Xie Siyi | 3 m plank synchroon | n.v.t. | 467.82 | 1 | |||
Cao Yuan Chen Aisen | 10 m toren synchroon | n.v.t. | 470.58 | 2 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
Shi Tingmao | 3 m plank | 350.45 | 1 Q | 371.45 | 2 Q | 383.50 | 1 |
Wang Han | 347.25 | 2 Q | 346.85 | 1 Q | 348.75 | 2 | |
Chen Yuxi | 10 m toren | 390.70 | 1 Q | 407.75 | 2 Q | 425.40 | 2 |
Quan Hongchan | 364.45 | 2 Q | 415.65 | 1 Q | 466.20 | 1 | |
Shi Tingmao Wang Han | 3 m plank synchroon | n.v.t. | 326.40 | 1 | |||
Chen Yuxi Zhang Jiaqi | 10 m toren synchroon | n.v.t. | 363.78 | 1 |
Skateboarden
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Zhang Xin | park | 28,16 | 15 | niet geplaatst | |
Zeng Wenhui | street | 12,31 | 6 Q | 9,66 | 6 |
Synchroonzwemmen
atlete | onderdeel | technische routine | vrije routine (voorronde) | vrije routine (finale) | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | totaal (technisch + vrij) | rang | punten | totaal (technisch + vrij) | rang | ||
Huang Xuechen Sun Wenyan | duet | 95.5499 | 2 | 96.2333 | 191.7832 | 2 Q | 96.9000 | 192.4499 | 2 |
Huang Xuechen Sun Wenyan Guo Li Liang Xinping Yin Chengxin Feng Yu Xiao Yanning Wang Qianyi | team | 96.2310 | 2 | n.v.t. | 97.3000 | 193.5310 | 2 |
Taekwondo
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Zhao Shuai | -68 kg | Sediqi W 22-20 | Pié W 13-8 | Sinden V 25-33 | bye | Lee W 17-15 | 3 |
Sun Hongyi | +80 kg | Cho W 7-4 | Šapina W 8-6 | Larin V 3-30 | bye | Alba V 4-5 | 5 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Wu Jingyu | -49 kg | Pouryounes W 24-3 | Cerezo V 2-33 | niet geplaatst | Bogdanović V 9-12 | niet geplaatst | 7 |
Zhou Lijun | -57 kg | Adamkiewicz W 31-17 | Alizadeh V 8-9 | niet geplaatst | |||
Zhang Mengyu | -67 kg | Tursunkulova W 12-9 | Gbagbi V 9-21 | niet geplaatst | |||
Zheng Shuyin | +67 kg | Ávila W 20-1 | Lauren V 6-14 | niet geplaatst |
Tafeltennis
- Mannen
atlete | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Fan Zhendong | enkelspel | bye | Lebesson W 4–0 | Freitas W 4-1 | Jeong W 4-0 | Lin W 4-3 | Ma V 2-4 | 2 | ||
Ma Long | bye | Kamal W 4–1 | Gauzy W 4-1 | Assar W 4-1 | Ovtcharov W 4-3 | Fan W 4-2 | 1 | |||
Fan Zhendong Ma Long Xu Xin | team | n.v.t. | Egypte W 3–0 | Frankrijk W 3-0 | Zuid-Korea W 3-0 | Duitsland W 3-0 | 1 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | voorronde | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Chen Meng | enkelspel | bye | Moret W 4–0 | Zhang W 4-1 | Doo W 4-2 | Yu W 4-0 | Sun W 4-2 | 1 | ||
Sun Yingsha | bye | Yang W 4–0 | Chen W 4-0 | Han W 4-0 | Ito W 4-0 | Meng V 2-4 | 2 | |||
Chen Meng Sun Yingsha Wang Manyu | team | n.v.t. | Oostenrijk W 3–0 | Singapore W 3-0 | Duitsland W 3-0 | Japan W 3-0 | 1 |
- Gemengd
atlete | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Xu Xin Liu Shiwen | dubbelspel | Wang / Zhang W 4-1 | Ionescu / Szőcs W 4-0 | Lebesson / Yuan W 4-0 | Mizutani / Ito V 3-4 | 2 |
Tennis
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Wang Qiang | enkelspel | Cepede Royg W 6-3, 6-4 | Muguruza V 3-6, 0-6 | niet geplaatst | ||||
Zheng Saisai | Osaka V 1-6, 4-6 | niet geplaatst | ||||||
Duan Yingying Zheng Saisai | dubbelspel | n.v.t. | Plíšková / Vondroušová V 2-6, 1-6 | niet geplaatst | ||||
Xu Yifan Yang Zhaoxuan | n.v.t. | Krunić / Stojanović W 4-6, 6-4, (18-16) | Barty / Sanders V 4-6, 4-6 | niet geplaatst |
Triatlon
- Vrouwen
Atleet | Evenement | Zwemmen(1.5 km) | Rang 1 | Fietsen (40 km) | Rang 2 | Lopen(10 km) | Totaal Tijd | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zhong Mengying | Vrouwen | 19.53 | gedubbeld |
Voetbal
Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Peng Shimeng Lin Yuping Urgamal Ding Xuan Yanwen Wang Wang Shuang Yang Man Wang Shanshan Xiaoxue Wang Jing Liu Mengwen Li Luo Guiping Wang Ying Yang Lina Wang Yan Siwen Miao Zhang Xin | vrouwen | groepsfase | zie onder |
Groep F | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Nederland | 3 | 2 | 1 | 0 | 21 | 8 | +13 | 7 |
2 | Brazilië | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 3 | +6 | 7 |
3 | Zambia | 3 | 0 | 1 | 2 | 7 | 15 | -8 | 1 |
4 | China | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 17 | -11 | 1 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | ||||||
21 juli | 17:00 | 10:00 | China | 0 - 5 | Brazilië | |
24 juli | 17:00 | 10:00 | China | 4 - 4 | Zambia | |
27 juli | 20:30 | 13:30 | Nederland | 8 - 2 | China | |
Kwartfinale | ||||||
31 juli | niet geplaatst | |||||
Halve finale | ||||||
3 augustus | niet geplaatst | |||||
Finale | ||||||
7 augustus | niet geplaatst |
Volleybal
Beachvolleybal
- Vrouwen
atleten | onderdeel | eerste ronde | tussenronde | achtste finale | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | stand | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Wang Fan Xia Xinyi | vrouwen | Bansley – Wilkerson W 18-21, 21-15, 15-11 Lisboa – Bednarczuk W 21-18, 21-14 Gallay – Pereyra W 21-14, 21-13 | 1 | bye | Silva - Silva Ramos V 21-14, 23-21 | niet geplaatst | |||
Wang Xinxin Xue Chen | Ross – Klineman V 21-17, 21-19 Keizer – Meppelink W 19-21, 31-29, 15-13 Fernández – Baquerizo W 21-13, 21-10 | 2 | bye | Clancy - del Solar V 22-20, 21-13 | niet geplaatst |
Zaalvolleybal
- Vrouwen
Atleten | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Yuan Xinyue Zhu Ting Gong Xiangyu Wang Yuanyuan Zhang Changning Liu Xiaotong Yao Di Li Yingying Ding Xia Yan Ni Wang Mengjie Liu Yanhan | zaal | 9 | zie onder |
# | Ploeg | Punten | Wedstrijden | Sets | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | W | V | Ratio | |||
1 | Verenigde Staten | 10 | 5 | 4 | 1 | 12 | 7 | +5 |
2 | Italië | 10 | 5 | 3 | 2 | 11 | 7 | +4 |
3 | Turkije | 9 | 5 | 3 | 2 | 12 | 8 | +4 |
4 | Russische ploeg | 9 | 5 | 3 | 2 | 11 | 8 | +3 |
5 | China | 7 | 5 | 2 | 3 | 8 | 9 | -1 |
6 | Argentinië | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 15 | -15 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | ||||||
25 juli | 16:25 | 09:25 | Turkije | 3 - 0 | China | |
27 juli | 11:05 | 04:05 | Verenigde Staten | 3 - 0 | China | |
29 juli | 16:25 | 09:25 | Russische ploeg | 3 - 2 | China | |
31 juli | 21:45 | 14:45 | China | 3 - 0 | Italië | |
2 augustus | 16:25 | 09:25 | China | 3 - 0 | Argentinië | |
Kwartfinale | niet geplaatst | |||||
Halve finale | niet geplaatst | |||||
Finale | niet geplaatst |
Waterpolo
- Vrouwen
Atleten | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Peng Lin Wang Xinyan Mei Xiaohan Xiang Dunhan Niu Guannan Zhai Ying Lu Yiwen Wang Huan Deng Zewen Zhang Danyi Chen Xiao Zhang Jing Shen Yineng | vrouwen | 7 | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Verenigde Staten | 4 | 3 | 0 | 1 | 64 | 26 | +38 | 6 |
2 | Hongarije | 4 | 2 | 1 | 1 | 46 | 43 | +3 | 5 |
3 | Russische ploeg | 4 | 2 | 1 | 1 | 53 | 61 | -8 | 5 |
4 | China | 4 | 2 | 0 | 2 | 51 | 50 | +1 | 4 |
5 | Japan | 4 | 0 | 0 | 4 | 44 | 78 | -34 | 0 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
24 juli 2021 | 19:50 | 12:50 | Russische ploeg | 18 - 17 | China | ||
26 juli 2021 | 14:00 | 07:00 | Verenigde Staten | 12 - 7 | China | ||
28 juli 2021 | 18:20 | 11:20 | China | 16 - 11 | Japan | ||
1 augustus 2021 | 14:00 | 07:00 | China | 11 - 9 | Hongarije | ||
kwartfinale | 3 augustus 2021 | 15:30 | 08:30 | Spanje | 11 - 7 | China | |
plaats 5 tot 8 | 5 augustus 2021 | 14:00 | 07:00 | Nederland | 13 - 6 | China | |
Wedstrijd om plaats 7 | 7 augustus 2021 | 11:00 | 04:00 | China | 16 - 7 | Canada |
Wielersport
Baanwielrennen
- Mannen
- Sprint
atleet | onderdeel | kwalificaties | ronde 1 | herkansing 1 | ronde 2 | herkansing 2 | kwartfinale | halve finale | finale | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander tijd | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Xu Chao | sprint | 9,584 | 11 | Rajkowski V +0,291 | Tjon En Fa Hart V + 0,062 | niet geplaatst | 18 |
- Keirin
atleet | onderdeel | ronde 1 | herkansing | ronde 2 | ronde 3 | finale |
---|---|---|---|---|---|---|
rang | rang | rang | rang | rang | ||
Xu Chao | keirin | 4 | 5 | niet geplaatst |
- Vrouwen
- Sprint
atlete | onderdeel | kwalificaties | ronde 1 | herkansing 1 | ronde 2 | herkansing 2 | achtste finale | herkansing 3 | kwartfinale | halve finale | finale | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander tijd | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Zhong Tianshi | sprint | 10,559 | 10 | Gaxiola W 10,744 | bye | Braspenninckx V + 0,030 | McCulloch W 11,200 | Hinze V + 0,359 | Starikova Andrews V +0,056 | niet geplaatst | |||
Bao Shanju | 10,723 | 18 | Braspenninckx V + 0,152 | Gaxiola Basova W 10,913 | Hinze V +0,359 | Andrews V 0,234 | niet geplaatst |
- Teamsprint
atlete | onderdeel | kwalificatie | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tegenstander tijd | rang | tegenstander tijd | rang | ||
Shanju Bao Tianshi Zhong | teamsprint | 32,135 | 2 | Litouwen W 31,804 WR | 1 | Duitsland W 31,895 | 1 |
- Keirin
atlete | onderdeel | ronde 1 | herkansing | ronde 2 | ronde 3 | finale |
---|---|---|---|---|---|---|
rang | rang | rang | rang | rang | ||
Zhong Tianshi | keirin | 2 | bye | 3 | 6 | niet geplaatst |
Bao Shanju | 4 | 5 | niet geplaatst |
- Omnium
atlete | onderdeel | scratchrace | temporace | afvalrace | puntenrace | totaal punten | rang | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
rang | punten | rang | punten | rang | punten | rang | punten | ||||
Jiali Liu | omnium | 10 | 22 | 7 | 28 | 14 | 14 | 11 | 1 | 65 | 11 |
Mountainbiken
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Zhang Peng | mountainbike | -3 LAP | 36 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Yao Bianwa | mountainbike | -2 LAP | 34 |
Wegwielrennen
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Wang Ruidong | wegwedstrijd | DNF |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Sun Jiajun | wegwedstrijd | DNF |
Worstelen
- Mannen
- Grieks-Romeins
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Walihan Sailike | −60 kg | Kinsinger W 3-1 | Fumita V 1-3 | niet geplaatst | Fergat W 3-1 | Temirov W 3-1 | 3 |
Peng Fei | −87 kg | Sid Azara V 1-3 | niet geplaatst |
- Vrije stijl
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Liu Minghu | −57 kg | Abdullaev V 1-3 | niet geplaatst | ||||
Lin Zushen | −86 kg | Ambrocio W 4-0 | Punia V 1-3 | niet geplaatst | |||
Deng Zhiwei | −125 kg | Kozyrev W 3-1 | Petriashvili V 1-3 | niet geplaatst | Kamal W 3-1 | Zare V 0-3 | 5 |
- Vrouwen
- Vrije stijl
atlete | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Sun Yanan | −50 kg | Guzmán W 3-1 | Livach W 3-1 | Hildebrandt W 3-1 | bye | Susaki V 0-4 | 2 |
Pang Qianyu | −53 kg | Hérin W 3-0 | Winchester W 3-1 | Kaladzinskaya W 3-1 | bye | Mukaida V 1-3 | 2 |
Rong Ningning | −57 kg | Maroulis V 1-3 | niet geplaatst | ||||
Long Jia | −62 kg | Miracle W 3-1 | Koliadenko V 0-5 | niet geplaatst | |||
Zhou Feng | −68 kg | Sánchez W 4-1 | Mensah V 0-4 | niet geplaatst | Dosho V 1-3 | niet geplaatst | 7 |
Zhou Qian | −76 kg | Belinska W 3-1 | Rotter-Focken V 1-3 | niet geplaatst | Marzaliuk W 3-1 | Minagawa W 5-0 | 3 |
Zeilen
- Mannen
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
He Chen | finn | 16 | 14 | 14 | 16 | 15 | 9 | 14 | 15 | 11 | n.v.t. | niet geplaatst | 124 | 15 | ||
Bi Kun | RS:X | 7 | 9 | 16 | 4 | 13 | 1 | 3 | 2 | 4 | 2 | 6 | 8 | 75 | 3 | |
Xu Zangjun Wang Chao | 470 | 11 | 13 | 8 | 11 | 14 | 4 | 15 | 14 | 5 | n.v.t. | niet geplaatst | 95 | 13 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Lu Yunxiu | RS:X | 2 | 9 | 2 | 2 | 1 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 6 | 26 | 1 | |
Zhang Dongshuang | Laser Radial | 31 | 30 | 7 | 27 | 20 | 28 | 6 | 6 | n.v.t. | niet geplaatst | 188 | 24 | |||
Wei Mengxi Gao Haiyan | 470 | 9 | 15 | 16 | 14 | DSQ | 18 | 11 | 15 | 14 | 17 | n.v.t. | niet geplaatst | 129 | 18 | |
Chen Shasha Ye Jin | 49erFX | 20 | 19 | 17 | DNF | 22 DNS | 14 | 22 DSQ | 22 DSQ | 22 DSQ | 2 | 10 | 1 | niet geplaatst | 171 | 19 |
- Gemengd
atlete | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Hu Xiaoxiao Yang Xuezhe | Nacra 17 | 13 | 19 | 14 | 15 | 16 | 15 | 16 | 16 | 14 | 14 | 15 | niet geplaatst | 167 | 16 |
Zwemmen
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Yu Hexin | 50 m vrije slag | 22,14 | 19 | niet geplaatst | |||
He Junyi | 100 m vrije slag | 48,50 | 18 | niet geplaatst | |||
Ji Xinjie | 200 m vrije slag | 1.46,86 | 21 | niet geplaatst | |||
400 m vrije slag | 3.48,27 | 19 | n.v.t. | niet geplaatst | |||
Cheng Long | 800 m vrije slag | 7.58,71 | 27 | n.v.t. | niet geplaatst | ||
1500 m vrije slag | 15.18,71 | 24 | n.v.t. | niet geplaatst | |||
Xu Jiayu | 100 m rugslag | 52,70 | 3 Q | 52,94 | 6 Q | 52,51 | 5 |
200 m rugslag | 1.57,76 | 15 Q | terugtrekking | niet geplaatst | |||
Yan Zibei | 100 m schoolslag | 58,75 | 5 Q | 58,72 | 4 Q | 58,99 | 6 |
Qin Haiyang | 200 m schoolslag | DSQ | niet geplaatst | ||||
Zon Jiajun | 100 m vlinderslag | 51,74 | 16 Q | 51,82 | 13 | niet geplaatst | |
Qin Haiyang | 200 m wisselslag | 1.58,95 | 26 | niet geplaatst | |||
Wang Shun | 1.57,42 | 7 Q | 1.56,22 | 1 Q | 1.55,00 AR | 1 | |
400 m wisselslag | 4.10,63 | 10 | n.v.t. | niet geplaatst | |||
Hong Jinquan Ji Xinjie Wang Shun Zhang Ziyang | 4x200 m vrije slag | 7.08,27 | 9 | n.v.t. | niet geplaatst | ||
He Junyi Sun Jiajun Xu Jiayu Yan Zibei | 4x100 m wisselslag | 3.31,72 | 4 Q | n.v.t. | DSQ |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Zhang Yufei | 50 m vrije slag | 24,36 | 6 Q | 24,32 | 8 | niet geplaatst | |
Wu Qingfeng | 24,55 | 10 Q | 24,32 | 8 Q | 24,32 | 5 | |
100 m vrije slag | 53,87 | 18 Q | 54,86 | 16 | niet geplaatst | ||
Yang Junxuan | 53,02 | 8 Q | terugtrekking | niet geplaatst | |||
200 m vrije slag | 1.56,17 | 6 Q | 1.55,98 | 4 Q | 1.55,01 | 4 | |
Li Bingjie | 1.59,03 | 20 | niet geplaatst | ||||
400 m vrije slag | 4.01,57 | 2 Q | n.v.t. | 4.1,08 | 3 | ||
800 m vrije slag | 8.22,49 | 10 | n.v.t. | niet geplaatst | |||
1500 m vrije slag | 15.59,92 | 10 | n.v.t. | niet geplaatst | |||
Tang Muhan | 400 m vrije slag | 4.04,07 | 8 Q | n.v.t. | 4.04,10 | 5 | |
Wang Jianjiahe | 800 m vrije slag | 8.20,58 | 8 Q | n.v.t. | 8.21,93 | 5 | |
1500 m vrije slag | 15.41,49 AR | 2 Q | n.v.t. | 15.46,37 | 4 | ||
Chen Jie | 100 m rugslag | 1.00,63 | 22 | niet geplaatst | |||
Penq Xuwei | 59,78 | 9 Q | 59,98 | 12 | niet geplaatst | ||
200 m rugslag | 2.09,03 | 7 Q | 2.08,76 | 8 Q | 2.08,26 | 7 | |
Liu Yaxin | 2.08,36 | 5 Q | 2.08,65 | 6 Q | 2.08,48 | 8 | |
Tang Qianting | 100 m schoolslag | 1.06,47 | 10 Q | 1.06,63 | 10 | niet geplaatst | |
Yu Jingyao | 200 m schoolslag | 2.23,17 | 8 Q | 2.24,76 | 12 | niet geplaatst | |
Zhang Yufei | 100 m vlinderslag | 55,82 | 1 Q | 55,89 | 1 Q | 55,64 | 2 |
200 m vlinderslag | 2.07,50 | 1 Q | 2.04,89 | 1 Q | 2.03,86 OR | 1 | |
Yu Liyan | 2.08,36 | 3 Q | 2.07,04 | 5 Q | 2.07,85 | 6 | |
Yu Yiting | 200 m wisselslag | 2.10,22 | 8 Q | 2.09,72 | 4 Q | 2.09,75 | 5 |
400 m wisselslag | 4.41,64 | 11 | n.v.t. | niet geplaatst | |||
Xin Xin | 10 km open water | n.v.t. | 2.00.10,1 | 8 | |||
Ai Yanhan Cheng Yujie Wu Qingfeng Zhu Menghui | 4x100 m vrije slag | 3.35,07 | 6 Q | n.v.t. | 3.34,76 AR | 7 | |
Dong Jie* Li Bingjie Tang Muhan Yang Junxuan Zhang Yifan* Zhang Yufei | 4x200 m vrije slag | 7.48,98 | 3 Q | n.v.t. | 7.40,33 WR | 1 | |
Chen Jie* Peng Xuwei Tang Qianting Wu Qingfeng* Yang Junxuan Yu Yiting* Zhang Yufei* | 4x100 m wisselslag | 3.57,70 | 8 Q | n.v.t. | 3.54,13 | 4 |
- Zwom niet mee in de finale
- Gemengd
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Xu Jiayu Yan Zibei Yang Junxuan Zhang Yufei | 4x100m wisselslag | 3.42,29 | 3 Q | n.v.t. | 3.38,86 | 2 |