Guinee-Bissau op de Olympische Zomerspelen 2020
Guinee-Bissau op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Guinee-Bissau | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | GBS | |||||||||||||||||||||
NOC | Comité Olímpico da Guiné‑Bissau | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Guinee-Bissau op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
|
Guinee-Bissau nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio, Japan.
Atleten
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds verzekerden van deelname aan de Olympische Zomerspelen 2020.
sport | mannen | vrouwen | totaal |
---|---|---|---|
Atletiek Atletiek | 1 | 0 | 1 |
Judo Judo | 0 | 1 | 0 |
Worstelen Worstelen | 2 | 0 | 2 |
totaal | 3 | 1 | 4 |
Sporten
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Mannen
- Loopnummers
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Seco Camara | 100 m | 11,33 | 7 | niet geplaatst |
Judo
Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Taciana Cesar | −52 kg | Park D-s V 00-11 | niet geplaatst |
Worstelen
Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2020 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Vrije stijl
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Diamantino Iuna Fafé | −57 kg | Sanayev V 0 - 3 | niet geplaatst | 15 | |||
Augusto Midana | −74 kg | Sidakov V 0 - 4 | niet geplaatst | Abdurakhmonov V 0 - 4 | niet geplaatst | 11 |