Ierland op de Olympische Zomerspelen 2020
Ierland op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Ierland | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | IRL | |||||||||||||||||||||
NOC | Olympic Council of Ireland externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Ierland op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Ierland op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
|
Ierland nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio, Japan.
Medailleoverzicht
Medaille | Naam | Sport | Onderdeel | Datum |
---|---|---|---|---|
1 Goud | Paul O'Donovan Fintan McCarthy | Roeien | lichte dubbel-twee (m) | 29 juli |
1 Goud | Kellie Harrington | Boksen | lichtgewicht (v) | 8 augustus |
3 Brons | Aifric Keogh Eimear Lambe Fiona Murtagh Emily Hegarty | Roeien | vier-zonder (v) | 28 juli |
3 Brons | Aidan Walsh | Boksen | weltergewicht (m) | 1 augustus |
Atleten
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds verzekerden van deelname aan de Olympische Zomerspelen 2020.
sport | mannen | vrouwen | totaal |
---|---|---|---|
Atletiek Atletiek | 13 | 12 | 25 |
Badminton Badminton | 1 | 0 | 1 |
Boksen Boksen | 4 | 3 | 7 |
Golf Golf | 2 | 2 | 4 |
Gymnastiek Gymnastiek | 1 | 1 | 2 |
Hockey Hockey | 0 | 16 | 16 |
Judo Judo | 1 | 1 | 2 |
Kanovaren Kanovaren | 1 | 0 | 1 |
Moderne vijfkamp Moderne vijfkamp | 0 | 1 | 1 |
Paardensport Paardensport | 5 | 2 | 7 |
Roeien Roeien | 4 | 9 | 13 |
Rugby Rugby | 12 | 0 | 12 |
Schietsport Schietsport | 1 | 0 | 1 |
Schoonspringen Schoonspringen | 1 | 1 | 2 |
Taekwondo Taekwondo | 1 | 0 | 1 |
Triatlon Triatlon | 1 | 1 | 2 |
Wielersport Wielersport | 5 | 2 | 7 |
Zeilen Zeilen | 2 | 1 | 3 |
Zwemmen Zwemmen | 6 | 3 | 9 |
totaal | 61 | 55 | 116 |
Medailleoverzicht
Sport | Olympiër(s) | Onderdeel | Medaille |
---|---|---|---|
Boksen | Kellie Harrington | Lichtgewicht (v) | 1 |
Roeien | Paul O'Donovan Fintan McCarthy | Lichte dubbel-twee (m) | 1 |
Boksen | Aidan Walsh | weltergewicht (m) | 3 |
Roeien | Aifric Keogh Eimear Lambe Fiona Murtagh Emily Hegarty | Vier-zonder | 3 |
Sporten
Atletiek
- Mannen
- Loopnummers
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Marcus Lawler | 200 m | 20,73 | 6 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||
Leon Reid | 20,53 | 5 q | n.v.t. | 20,54 | 7 | niet geplaatst | |||
Mark English | 800 m | 1.46,75 | 4 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||
Andrew Coscoran | 1500 m | 3.37,11 | 8 q | n.v.t. | 3.35,84 | 10 | niet geplaatst | ||
Thomas Barr | 400 m horden | 49,02 | 2 Q | n.v.t. | 48,26 | 4 | niet geplaatst | ||
David Kenny | 20km snelwandelen | n.v.t. | 1:26.54 | 29 | |||||
Brendan Boyce | 50km snelwandelen | n.v.t. | 3:53.40 | 10 | |||||
Alex Wright | n.v.t. | 4:06.20 | 29 | ||||||
Paul Pollock | marathon | n.v.t. | 2:27.48 | 70 | |||||
Stephen Scullion | n.v.t. | DNF | |||||||
Kevin Seaward | n.v.t. | 2:21.45 | 57 |
- Vrouwen
- Loopnummers
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Phil Healy | 200 m | 23,21 | 5 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||
400 m | 51,98 | 4 | n.v.t. | niet geplaatst | |||||
Síofra Cléirigh Büttner | 800 m | 2.04,62 | 7 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||
Nadia Power | 2.03,74 | 7 | n.v.t. | niet geplaatst | |||||
Louise Shanahan | 2.03,57 | 7 | n.v.t. | niet geplaatst | |||||
Sarah Healy | 1500 m | 4.09,78 | 11 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||
Ciara Mageean | 4.07,29 | 10 | n.v.t. | niet geplaatst | |||||
Sarah Lavin | 100 m horden | 13,16 | 7 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||
Michelle Finn | 3000 m steeplechase | 9.36,26 | 9 | n.v.t. | niet geplaatst | ||||
Eilish Flanagan | 9.34,86 | 12 | n.v.t. | niet geplaatst | |||||
Aoife Cooke | marathon | n.v.t. | DNF | ||||||
Fionnuala McCormack | n.v.t. | 2:34.09 | 25 |
- Gemengd
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Sophie Becker(S-F) Cillin Greene(S-F) Phil Healy(S-F) Christopher O'Donnell(S-F) | 4×400 m | 3.12,88 NR | 4 q | n.v.t. | 3.15,04 | 8 |
Badminton
- Mannen
atleet | onderdeel | groepsfase | eliminatie | kwartfinale | halve finale | finale / BM | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Nhat Nguyen | enkelspel | N Karunaratne W (21–16, 21–14) | Wang T-W V (12-21, 21-18, 12-21) | n.v.t. | 2 | niet geplaatst | 15 |
Boksen
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | |||
Brendan Irvine | vlieggewicht | Paalam V 1 - 4 | niet geplaatst | ||||
Kurt Walker | vedergewicht | Quiles W 5 - 0 | Mirzakhalilov W 4 - 1 | Ragan V 2 - 3 | niet geplaatst | ||
Aidan Walsh | weltergewicht | bye | Mengue W 5 - 0 | Clair W 4 - 1 | Pat McCormack V Walkover | niet geplaatst | 3 |
Emmett Brennan | halfzwaargewicht | Ruzmetov V 0 - 5 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | finale | rang |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | |||
Kellie Harrington | lichtgewicht | bye | Nicoli W 5 - 0 | Khelif W 5 - 0 | Seesondee W 3 - 2 | Ferreira W 5 - 0 | 1 |
Michaela Walsh | vedergewicht | bye | Testa V 1 - 4 | niet geplaatst | |||
Aoife O'Rourke | vedergewicht | n.v.t. | Li Q V 0 - 5 | niet geplaatst |
Golf
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | totaal | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | score | score | score | score | par | rang | ||
Shane Lowry | mannen | 70 | 65 | 68 | 70 | 274 | -10 | 22 |
Rory McIlroy | 69 | 66 | 67 | 67 | 269 | -15 | 4 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | vierde ronde | totaal | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | score | score | score | score | par | rang | ||
Leona Maguire | vrouwen | 71 | 67 | 70 | 71 | 279 | -5 | 23 |
Stephanie Meadow | 72 | 66 | 68 | 66 | 272 | -12 | 7 |
Gymnastiek
Turnen
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||||||
vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | vloer | voltige | ringen | sprong | brug | rekstok | ||||||
Rhys McClenaghan | paardvoltige | n.v.t. | 15,266 | n.v.t. | 15,266 | 2 Q | n.v.t. | 13,100 | n.v.t. | 13,100 | 7 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||
sprong | brug | balk | vloer | sprong | brug | balk | vloer | ||||||
Megan Ryan | meerkamp | 13,200 | 11,533 | 10,466 | 12,000 | 47,199 | 72 | niet geplaatst |
Hockey
- Vrouwen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Kathryn Mullan Elena Tice Roisin Upton Sarah McAuley Nicola Daly Lizzie Colvin Anna O'Flanagan Hannah Matthews Shirley McCay Deirdre Duke Zara Malseed Sarah Hawkshaw Chloe Watkins Ayeisha McFerran Sarah Torrans Hannah McLoughlin | vrouwen | groepsfase | zie onder |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | Nederland | 5 | 5 | 0 | 0 | 18 | 2 | +16 | 15 |
2 | Duitsland | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 7 | +6 | 12 |
3 | Groot-Brittannië | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 5 | +6 | 9 |
4 | India | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 14 | -7 | 6 |
5 | Ierland | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 11 | -7 | 3 |
6 | Zuid-Afrika | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 19 | -14 | 0 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Land | Score | Land | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
24 juli 2021 | 21:15 | 14:15 | Ierland | 2 - 0 | Zuid-Afrika | ||
26 juli 2021 | 10:00 | 03:00 | Nederland | 4 - 0 | Ierland | ||
28 juli 2021 | 12:15 | 05:15 | Duitsland | 4 - 2 | Ierland | ||
30 juli 2021 | 11:45 | 04:45 | Ierland | 0 - 1 | India | ||
31 juli 2021 | 20:45 | 13:45 | Ierland | 0 - 2 | Groot-Brittannië | ||
kwartfinale | niet geplaatst | ||||||
halve finale | niet geplaatst | ||||||
finale | niet geplaatst |
Judo
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Benjamin Fletcher | −100 kg | n.v.t. | Khurramov V 00 - 01 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Megan Fletcher | −70 kg | n.v.t. | Polleres V 00 - 01 | niet geplaatst |
Kanovaren
Slalom
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
run 1 | rang | run 2 | rang | beste run | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Liam Jegou | C-1 slalom | 174,57 | 18 | 104,40 | 9 | 104,40 | 11 Q | 208,39 | 15 | niet geplaatst |
Moderne vijfkamp
- Vrouwen
atlete | onderdeel | schermen (degen) | zwemmen (200 m vrije slag) | paardrijden (springen) | combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) | totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Natalya Coyle | moderne vijfkamp | 23-11 | 1 | 3 | 239 | 2.13,88 | 13 | 283 | 66 | 28 | 234 | 13.08,51 | 28 | 512 | 1268 | 24 |
Paardensport
Dressuur
ruiter | paard | onderdeel | Grand Prix | Grand Prix Special | Grand Prix Freestyle | totaal | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
score | rang | score | rang | technisch | artistiek | uitslag | rang | |||
Heike Holstein | Sambuca | individueel | 68,432 | 37 | n.v.t. | niet geplaatst |
Eventing
Austin O'Connor en Colorado Blue reisden mee naar Tokio als reserve, maar vervingen Cathal Daniels en Rioghan Rua vlak voor de competitie begon.
ruiter | paard | onderdeel | dressuur | cross-country | springen | totaal | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
kwalificatie | finale | ||||||||||||||
strafpunten | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | totaal | rang | strafpunten | rang | |||
Sarah Ennis | Woodcourt Garrison | individueel | 38,10 | 50 | 37,60 | 75,70 | 41 | 4,00 | 79,70 | 36 | niet geplaatst | 79,70 | 36 | ||
Austin O'Connor | Colorado Blue | 38,00 | 49 | 0,00 | 38,00 | 20 | 4,00 | 42,00 | 18 Q | 4,00 | 46,00 | 13 | 46,00 | 13 | |
Sam Watson | Flamenco | 34,30 | 38 | 13,00 | 47,30 | 31 | 8,00 | 55,30 | 30 | niet geplaatst | 55,30 | 30 | |||
Sarah Ennis Austin O'Connor Sam Watson | zie hierboven | team | 110,40 | 13 | 50,60 | 161,00 | 8 | 16,00 | 177,00 | 8 | n.v.t. | 177,00 | 8 |
Springen
Shane Sweetman en Alejandro reisden mee af naar Tokio als reserve. Ze vervingen Cian O'Connor en Kilkenny voor de teamcompetitie.
ruiter | paard | onderdeel | kwalificatie | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
strafpunten | rang | strafpunten | tijd | rang | |||
Bertram Allen | Pacino Amiro | individueel | 0 | 1 Q | 8 | 86,64 | 15 |
Darragh Kenny | Cartello | 0 | 1 Q | 8 | 85,11 | 17 | |
Cian O'Connor | Kilkenny | 0 | 1 Q | 1 | 88,45 | 7 | |
Bertram Allen Darragh Kenny Shane Sweetnam | Alejandro Pacino Amiro Cartello | team | EL | niet geplaatst |
Roeien
- Mannen
atleet | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Paul O'Donovan Fintan McCarthy | lichte dubbel-twee | 6.23,74 | 1 HA/B | bye | n.v.t. | 6.05,33 WR | 1 FA | 6.06,43 | 1 | ||
Philip Doyle Ronan Byrne | dubbel-twee | 6.14,40 | 4 H | 6.29,90 | 3 HA/B | n.v.t. | 6.49,06 | 12 FB | 6.16,89 | 10 |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | herkansingen | kwartfinale | halve finale | finale | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Sanita Pušpure | skiff | 7.46,08 | 1 KF | bye | 7.58,30 | 1 HA/B | 7.34,40 | 9 FB | DNS | 12 | |
Aoife Casey Margaret Cremen | lichte dubbel-twee | 7.17,67 | 5 H | 7.23,46 | 3 HA/B | n.v.t. | 6.49,24 | 9 FB | 6.49,90 | 8 | |
Aileen Crowley Monika Dukarska | twee-zonder | 7.23,71 | 4 H | 7.31,00 | 3 HA/B | n.v.t. | 7.06,07 | 11 FB | 7.02,22 | 11 | |
Aifric Keogh Eimear Lambe Fiona Murtagh Emily Hegarty | vier-zonder | 6.28,94 | 2 FA | bye | n.v.t. | 6.20,48 | 3 |
Legenda: FA=finale A (medailles); FB=finale B (geen medailles); FC=finale C (geen medailles); FD=finale D (geen medailles); FE=finale E (geen medailles); FF=finale F (geen medailles); HA/B=halve finale A/B; HC/D=halve finale C/D; HE/F=halve finale E/F; KF=kwartfinale; H=herkansing
Rugby
- Mannen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jack Kelly Adam Leavy Harry McNulty Foster Horan Ian Fitzpatrick Billy Dardis Jordan Conroy Greg O'Shea Mark Roche Terry Kennedy Hugo Lennox Gavin Mullin Bryan Mollen | mannen | 10 | Groepsfase Verloren van Zuid-Afrika 33 - 14 Verloren van Verenigde Staten 19 - 17 Gewonnen van Kenia 7 - 12 Kwartfinale niet geplaatst Plaatsing 9 tot 12 Gewonnen van Zuid-Korea 31 - 0 Wedstrijd om plaats 9 Verloren van Kenia 0 - 22 |
Schietsport
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Derek Burnett | trap | 118 | 26 | niet geplaatst |
Schoonspringen
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
Oliver Dingley | 3 m plank | 335,00 | 25 | niet geplaatst |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | punten | rang | ||
Tanya Watson | 10 m toren | 289,40 | 16 Q | 278,15 | 15 | niet geplaatst |
Taekwondo
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | tegenstander uitslag | rang | ||
Jack Woolley | -58 kg | Guzmán V 19-22 | niet geplaatst |
Triatlon
- Individueel
Atleet | Evenement | Zwemmen(1.5 km) | Rang 1 | Fietsen (40 km) | Rang 2 | Lopen(10 km) | Totaal Tijd | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russell White | Mannen | 18:35 | 57:40 | 37:05 | 1:54:40 | 48 | ||
Carolyn Hayes | Vrouwen | 20:10 | 1:06:04 | 34:43 | 2:02:10 | 23 |
Wielersport
Baanwielrennen
- Mannen
- Koppelkoers
atleet | onderdeel | punten | rondes | rang |
---|---|---|---|---|
Mark Downey Felix English | koppelkoers | DNF |
- Omnium
atleet | onderdeel | scratchrace | temporace | afvalrace | puntenrace | totaal punten | rang | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
rang | punten | rang | punten | rang | punten | rang | punten | ||||
Mark Downey | omnium | 16 | 10 | 19 | 4 | 19 | 4 | 0 | 18 | 17 |
- Vrouwen
- Koppelkoers
atlete | onderdeel | punten | rondes | rang |
---|---|---|---|---|
Emily Kay Shannon McCurley | koppelkoers | niet gefinisht |
- Omnium
atlete | onderdeel | scratchrace | temporace | afvalrace | puntenrace | totaal punten | rang | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
rang | punten | rang | punten | rang | punten | rang | punten | ||||
Emily Kay | omnium | 13 | 16 | 13 | 16 | 9 | 24 | 0 | 56 | 13 |
Wegwielrennen
- Mannen
atleet | onderdeel | tijd | rang |
---|---|---|---|
Nicolas Roche | wegwedstrijd | 6:21:46 | 75 |
tijdrit | 1:01:23,13 | 28 | |
Daniel Martin | wegwedstrijd | 6:09:04 | 16 |
Eddie Dunbar | 6:21:46 | 76 |
Zeilen
- Mannen
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Robert Dickson Sean Waddilove | 49er | 1 | 12 | 11 | 13 | DSQ | 20 DSQ | 8 | 18 | 8 | 3 | 17 | 1 | niet geplaatst | 112 | 13 |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Annalise Murphy | Laser Radial | 35 | 12 | 24 | 37 | 9 | 10 | 1 | 2 | 30 | n.v.t. | niet geplaatst | 160 | 18 |
Zwemmen
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Shane Ryan | 100 m rugslag | DNS | niet geplaatst | ||||
100 m vlinderslag | 52,52 NR | 37 | niet geplaatst | ||||
Brendan Hyland | 200 m vlinderslag | 1.57,09 | 23 | niet geplaatst | |||
Darragh Greene | 100 m schoolslag | 1.00,30 | 29 | niet geplaatst | |||
200 m schoolslag | 2.11,09 | 23 | niet geplaatst | ||||
Daniel Wiffen | 800 m vrije slag | 7.51,65 NR | 14 | n.v.t. | niet geplaatst | ||
1500 m vrije slag | 15.07,69 NR | 20 | n.v.t. | niet geplaatst | |||
Brendan Hyland Finn McGeever Jack McMillan Shane Ryan | 4x200 m vrije slag | 7.15,48 | 14 | n.v.t. | niet geplaatst |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Danielle Hill | 50 m vrije slag | 25,70 | 33 | niet geplaatst | |||
100 m rugslag | 1.00,86 | 25 | niet geplaatst | ||||
Mona McSharry | 100 m schoolslag | 1.06,39 | 9 Q | 1.06,59 | 8 Q | 1.06,94 | 8 |
200 m schoolslag | 2.25,08 NR | 20 | niet geplaatst | ||||
Ellen Walshe | 100 m vlinderslag | 59,35 | 24 | niet geplaatst | |||
200 m vrije slag | 2.13,34 | 19 | niet geplaatst |