Wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen 2006
De wereldkampioenschappen zwemmen kortebaan 2006 werden van 5 april tot en met 9 april 2006 gehouden in het Chinese Shanghai.
Mannen
50 meter rugslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Matt Welsh | AUS | 23,53 |
2 | Thomas Rupprath | GER | 23,70 |
3 | Helge Meeuw | GER | 24,01 |
4 | Kun-Peng Ou Yang | CHN | 24,03 |
5 | Randall Bal | USA | 24,21 |
6 | Arkadi Vjatsjanin | RUS | 24,22 |
7 | Alex Keng Liat Lim | MAS | 24,40 |
8 | Andrei Oleinik | UKR | 25,04 |
100 meter rugslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Matt Welsh | AUS | 51,09 |
2 | Markus Rogan | AUT | 51,48 |
3 | Randall Bal | USA | 51,63 |
3 | Helge Meeuw | GER | 51,63 |
5 | Kun-Peng Ou Yang | CHN | 51,78 |
6 | Arkadi Vjatsjanin | RUS | 51,89 |
7 | Matt Grevers | USA | 52,20 |
8 | Alex Keng Liat Lim | MAS | 52,82 |
200 meter rugslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Ryan Lochte | USA | (WR) 1.49,05 |
2 | Markus Rogan | AUT | 1.50,97 |
3 | Matt Welsh | AUS | 1.53,10 |
4 | Kun-Peng Ou Yang | CHN | 1.53,21 |
5 | Ethan Rolff | AUS | 1.54,83 |
6 | Bo-Dong Zhang | CHN | 1.54,84 |
7 | Jayme Cramer | USA | 1.56,54 |
8 | George Du Rand | RSA | 1.57,71 |
50 meter schoolslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Oleg Lisogor | UKR | 26,39 |
2 | Alessandro Terrin | ITA | 26,60 |
3 | Christopher Cook | GBR | 27,17 |
4 | Brenton Rickard | AUS | 27,19 |
5 | James Gibson | GBR | 27,35 |
6 | Valeryi Dymo | UKR | 27,41 |
7 | Michail Aleksandrov | BUL | 27,44 |
8 | Martin Gustavsson | SWE | 27,47 |
100 meter schoolslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Oleg Lisogor | UKR | 58,14 |
2 | Brenton Rickard | AUS | 58,70 |
3 | Alexander Dale Oen | NOR | 59,16 |
4 | Alessandro Terrin | ITA | 59,17 |
5 | Valerie Dymo | UKR | 59,22 |
6 | Vladislav Poljakov | KAZ | 59,38 |
7 | Scott Usher | USA | 59,54 |
8 | Romanos Alyfantis | GRE | diskw. |
14 | Robin van Aggele | NED | 59,86 |
200 meter schoolslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Vladislav Poljakov | KAZ | 2.06,95 |
2 | Brenton Rickard | AUS | 2.07,52 |
3 | Jevgeni Risjkov | RUS | 2.07.94 |
4 | Michail Aleksandrov | RUS | 2.08,67 |
5 | Kyosuke Yonehara | JPN | 2.08,69 |
6 | Zhie Xie | CHN | 2.09,00 |
7 | Scott Usher | USA | 2.09,55 |
8 | Giordan Pogioli | USA | 2.09,95 |
11 | Robin van Aggele | NED | 2.10,09 |
50 meter vlinderslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Matt Welsh | AUS | 23,05 |
2 | Sergej Breoes | UKR | 23,06 |
3 | Kaio de Almeida | BRA | 23,07 |
4 | Albert Subirats | VEN | 23,11 |
5 | Adam Pine | AUS | 23,25 |
6 | Duje Draganja | CRO | 23,37 |
7 | Jayme Cramer | USA | 23,49 |
8 | Kohei Kawamoto | JPN | 23,61 |
20 | Bastiaan Tamminga | NED | 24,18 |
100 meter vlinderslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Kaio de Almeida | BRA | 51,07 |
2 | Albert Subirats | VEN | 51,23 |
3 | Jayme Cramer | USA | 51,53 |
4 | Thomas Rupprath | GER | 51,56 |
5 | Adam Pine | AUS | 51,58 |
6 | Wu Peng | CHN | 51,64 |
7 | Peter Mankoč | SLO | 51,67 |
Jevgeni Korotsjisjkin | RUS | 51,67 | |
26 | Bastiaan Tamminga | NED | 53,72 |
200 meter vlinderslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Wu Peng | CHN | 1.52,36 |
2 | Moss Burmester | NZL | 1.53,94 |
3 | Nikolaj Skvortsov | RUS | 1.54,09 |
4 | Sergii Advena | UKR | 1.55,07 |
5 | Jeremy Knowles | BAH | 1.55,23 |
6 | Helge Meeuw | GER | 1.55,38 |
7 | Makoto Muto | JPN | 1.55,45 |
8 | Chen Yin | CHN | 1.57,34 |
50 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Duje Draganja | CRO | 21,38 |
2 | Cullen Jones | USA | 21,52 |
3 | Oleksandr Volinets | UKR | 21,62 |
3 | Nicholas Brunelli | USA | 21,62 |
5 | Stefan Nystrand | SWE | 21,66 |
6 | José Meolans | ARG | 21,72 |
7 | Nicholas Santos | BRA | 21,90 |
8 | Guilherme Santos | BRA | 22,15 |
100 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Ryk Neethling | RSA | 47,24 |
2 | Filippo Magnini | ITA | 47,31 |
3 | José Meolans | ARG | 47,87 |
4 | Nicholas Brunelli | USA | 47,91 |
5 | César Cielo Filho | BRA | 48,04 |
6 | Alessandro Calvi | ITA | 48,06 |
7 | Jevgeni Lagoenov | RUS | 48,27 |
8 | Martin Verner | CZE | 48,55 |
200 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Ryk Neethling | RSA | 1.43,51 |
2 | Filippo Magnini | ITA | 1.43,78 |
3 | Massimiliano Rosolino | ITA | 1.44.67 |
4 | Kvetoslav Svoboda | CZE | 1.44,90 |
5 | Ryan Lochte | USA | 1.45,20 |
6 | Jayme Cramer | USA | 1.45,35 |
7 | Rodrigo Castro | BRA | 1.45,63 |
8 | Nicholas Ffrost | AUS | 1.47,01 |
26 | Bas van Velthoven | NED | 1.48,91 |
400 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Joeri Priloekov | RUS | 3.39,08 |
2 | Park Tae-Hwan | KOR | 3.40,43 |
3 | Massimiliano Rosolino | ITA | 3.41.04 |
4 | Zhang Lin | CHN | 3.42,57 |
5 | Robert Margalis | USA | 3.43,22 |
6 | Kvetoslav Svoboda | CZE | 3.44,46 |
7 | Larsen Jensen | DEN | 3.46,32 |
8 | Nicola Cassio | ITA | 3.46,79 |
1500 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Joeri Priloekov | RUS | (ER) 14.23,92 |
2 | Park Tae-Hwan | KOR | 14.33,28 |
3 | Zhang Lin | CHN | 14.42,82 |
4 | Larsen Jensen | USA | 14.50,55 |
5 | Chen Ren | CHN | 14.51,66 |
6 | Christopher Thompson | USA | 14.58,23 |
7 | Ryan Cochrane | CAN | 15.04,00 |
8 | Ricardo Monasterio | VEN | 15.04,29 |
100 meter wisselslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Ryk Neethling | RSA | 52,42 |
2 | Peter Mankoč | SLO | 53,00 |
3 | Stefan Nystrand | SWE | 53,97 |
4 | Christian Galenda | ITA | 54,07 |
5 | Liam Tancock | GBR | 54,22 |
6 | Robin van Aggele | NED | 54,24 |
7 | Matt Grevers | USA | 54,28 |
8 | Thomas Rupprath | GER | 54,55 |
200 meter wisselslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Ryan Lochte | USA | (WR)1.53,31 |
2 | Markus Rogan | AUT | 1.55,68 |
3 | Igor Berezoetski | RUS | 1.56,64 |
4 | Leith Brodie | AUS | 1.56,77 |
5 | Peter Mankoč | SLO | 1.56,81 |
6 | Dean Kent | NZL | 1.57,31 |
7 | Ioannis Kokkodis | GRE | 1.58,06 |
8 | Timothy Liebhold | USA | 1.59,52 |
400 meter wisselslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Ryan Lochte | USA | 4.02,49 |
2 | Luca Marin | ITA | 4.05,12 |
3 | Igor Berezoetski | RUS | 4.06.81 |
4 | Robert Margalis | USA | 4.07,54 |
5 | Dean Kent | NZL | 4.08,04 |
6 | Tao Zhao | CHN | 4.11,38 |
7 | Leith Brodie | AUS | 4.16,24 |
8 | Lucas Salatta | BRA | 4.18,29 |
4 x 100 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Alessandro Calvi Klaus Lanzarini Christian Galenda Filippo Magnini | ITA | 3.10,74 |
2 | Marcus Piehl Lars Frölander Jonas Tilly Stefan Nystrand | SWE | 3.11,63 |
3 | Nicholas Brunelli Ryan Lochte Matt Grevers Jason Lezak | USA | 3.11.92 |
4 | Jevgeni Lagoenov Andrey Grechin Andrej Kapralov Arkadi Vjatsjanin | RUS | 3.12,41 |
5 | Guilherme Santos César Cielo Filho Rodrigo Castro Nicholas Santos | BRA | 3.12,68 |
6 | Igor Cerensek Bruno Barbic Alexei Puninski Mario Delac | CRO | 3.15,75 |
7 | Eamon Sullivan Andrew Mewing Ethan Rolff Adam Pine | AUS | 3.15,96 |
8 | Rolanqas Gimbutis Saulius Binevicius Emilis Vaitkaitis Paulius Viktoravicius | LTU | 3.16,38 |
DNS | Nederland | NED |
4 x 200 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Massimiliano Rosolino Matteo Pellicciari Nicola Cassio Filippo Magnini | ITA | 6.59,08 (CR) |
2 | Andrew Mewing Louis Paul Grant Brits Nicholas Ffrost | AUS | 7.04,16 |
3 | Ryan Lochte Nicholas Brunelli Jayme Cramer Larsen Jensen | USA | 7.04,34 |
4 | Shao-Hua Huang Zhang Lin Peng-Yuan Wang Chenlong Yu | CHN | 7.05,94 |
5 | Rodrigo Castro César Cielo Filho Thiago Pereira Lucas Salatta | BRA | 7.06,09 |
6 | Adriano Niz Miguel Pires Fabio Pereira Tiago Venancio | POR | 7.08,85 |
7 | Michal Rubacek Martin Verner Martin Kresta Kvetoslav Svoboda | CZE | 7.10,99 |
8 | Robert Voss Cameron Gibson Andrew McMillan Moss Burmester | NZL | 7.12,29 |
4 x 100 meter wisselslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Matt Welsh Brenton Rickard Adam Pine Ashley Callus | AUS | 3.27,71 |
2 | Ryan Lochte Scott Usher Jayme Cramer Nicholas Brunelli | USA | 3.28,62 |
3 | Andriy Oleynyk Oleg Lisogor Sergiy Advena Andrij Serdinov | UKR | 3.28.62 |
4 | Arkadi Vjatsjanin Dmitri Komornikov Jevgeni Korotysjkin Jevgeni Lagoenov | RUS | 3.31,11 |
5 | Kun-Peng Ou Yang Zhi Xie Dong Wang Shao-Hua Huang | CHN | 3.34,14 |
6 | Ante Cvitkovic Vanja Rogulj Duje Draganja Bruno Barbic | CRO | 3.34,14 |
7 | Scott Talbot Dean Kent Moss Burmeister Cameron Gibson | NZL | 3.35,28 |
8 | Stanislav Ossinskiy Vladislav Plyakov Rustam Khuduyen Vitaluy Khan | KAZ | 3.35,58 |
Vrouwen
50 meter rugslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Janine Pietsch | GER | (ER) 27,00 |
2 | Tayliah Zimmer | AUS | 27,25 |
3 | Chang Gao | CHN | 27,28 |
4 | Anna Gostomelsky | ISR | 27,46 |
5 | Hannah McLean | NZL | 27,76 |
6 | Elena Gemo | ITA | 27,86 |
7 | Hinkelien Schreuder | NED | 27,89 |
8 | Elizabeth Coster | NZL | 28,17 |
100 meter rugslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Janine Pietsch | GER | 58,02 |
2 | Tayliah Zimmer | AUS | 58,27 |
3 | Chang Gao | CHN | 58,74 |
4 | Hannah McLean | NZL | 59,00 |
5 | Anna Gostomelsky | ISR | 59,47 |
6 | Margaret Hoelzer | USA | 59,57 |
7 | Elisabeth Coster | NZL | 1.00,16 |
8 | Ya-Li Jiao | CHN | 1.00,30 |
200 meter rugslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Margaret Hoelzer | USA | 2.05,29 |
2 | Tayliah Zimmer | AUS | 2.05,99 |
3 | Hannah McLean | NZL | 2.06,96 |
4 | Alessia Filippi | ITA | 2.07,33 |
5 | Melissa Ingram | NZL | 2.07,49 |
6 | Zhao Jing | CHN | 2.07,71 |
7 | Stanislava Komorova | RUS | 2.07,90 |
8 | Annika Liebs | GER | 2.09,02 |
16 | Hinkelien Schreuder | NED | 2.16,50 |
50 meter schoolslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Jade Edmistone | AUS | 30,22 |
2 | Brooke Hanson | AUS | 30,40 |
3 | Jessica Hardy | USA | 30,48 |
4 | Tara Kirk | USA | 30,61 |
5 | Suzaan van Biljon | RSA | 30,73 |
6 | Zoë Baker | NZL | 30,75 |
7 | Wang Qun | CHN | 30,87 |
8 | Ji Liping | CHN | 31,18 |
100 meter schoolslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Tara Kirk | USA | 1.05,25 |
2 | Suzaan van Biljon | RSA | 1.05,62 |
3 | Jade Edmistone | AUS | 1.06,08 |
4 | Jessica Hardy | USA | 1.06,13 |
5 | Brooke Hanson | USA | 1.06,27 |
6 | Ji Liping | CHN | 1.07,84 |
7 | Julia Pidlisna | UKR | 1.08,01 |
8 | Anne-Mari Gulbrandsen | NOR | 1.08,48 |
200 meter schoolslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Hui Qi | CHN | 2.20,72 |
2 | Tara Kirk | USA | 2.21,77 |
3 | Nan Luo | CHN | 2.23,49 |
4 | Rebecca Soni | USA | 2.24,06 |
5 | Joelja Pidlisna | UKR | 2.25,50 |
6 | Jekaterina Kormatsjeva | RUS | 2.28,38 |
7 | Imaday Gonealez | CUB | diskw. |
8 | Suzaan van Biljon | RSA | diskw. |
50 meter vlinderslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Therese Alshammar | SWE | 25,76 |
2 | Fabienne Nadarajah | AUT | 25,95 |
3 | Anna-Karin Kammerling | SWE | 26,07 |
4 | Inge Dekker | NED | 26,29 |
5 | Hinkelien Schreuder | NED | 26,32 |
6 | Marilies Demal | AUT | 26,38 |
Rachel Komisarz | USA | 26,38 | |
8 | Ya-Fei Zhou | CHN | 26,48 |
100 meter vlinderslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Lisbeth Lenton | AUS | 56,61 |
2 | Rachel Komisarz | USA | 57,43 |
3 | Jessicah Schipper | AUS | 57,49 |
4 | Martina Moravcová | SVK | 57,91 |
5 | Ya-Fei Zhou | CHN | 58,52 |
6 | Liu-Yang Jiao | CHN | 58,55 |
7 | Inge Dekker | NED | 58,70 |
8 | Mary Descenza | USA | 58,90 |
200 meter vlinderslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Jessicah Schipper | AUS | 2.05,11 |
2 | Francesca Segat | ITA | 2.05,91 |
3 | Yang Yu | CHN | 2.07.05 |
4 | Mary Descenza | USA | 2.07,57 |
5 | Elaine Breeden | USA | 2.08,70 |
6 | Hye-Ra Choi | KOR | 2.09,20 |
7 | Xin-Hua Li | CHN | 2.09,49 |
8 | Amanda Loots | RSA | 2.12,36 |
50 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Lisbeth Lenton | AUS | 23,97 |
2 | Therese Alshammar | SWE | 23,98 |
3 | Marleen Veldhuis | NED | 24,25 |
4 | Anna-Karin Kammerling | SWE | 24,71 |
5 | Rebeca Gusmao | BRA | 24,80 |
6 | Hanna-Maria Seppälä | FIN | 24,87 |
7 | Hinkelien Schreuder | NED | 24,88 |
8 | Maritza Correia | USA | 25,23 |
100 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Lisbeth Lenton | AUS | 52,33 |
2 | Marleen Veldhuis | NED | 53,33 |
3 | Maritza Correia | USA | 53,54 |
4 | Hanna-Maria Seppälä | FIN | 53,78 |
5 | Melanie Marshall | GBR | 53,81 |
6 | Josefin Lillhage | SWE | 54,23 |
7 | Amanda Weir | USA | 54,43 |
8 | Rebeca Gusmao | BRA | 54,53 |
200 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Yang Yu | CHN | 1.54,94 |
2 | Federica Pellegrini | ITA | 1.55,15 |
3 | Annika Liebs | GER | 1.55,56 |
4 | Josefin Lillhage | SWE | 1.56,45 |
5 | Daria Beljakina | RUS | 1.56,83 |
6 | Melanie Marshall | GBR | 1.57,06 |
7 | Mary Descenza | USA | 1.57,52 |
8 | Helen Norfolk | NZL | 1.58,29 |
400 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Kate Ziegler | USA | 4.01,79 |
2 | Bronte Barratt | AUS | 4.03,29 |
3 | Federica Pellegrini | ITA | 4.03,63 |
4 | Anastasia Ivanenko | RUS | 4.04,03 |
5 | Caitlin McClatchey | GBR | 4.05,54 |
6 | Tan Miao | CHN | 4.05,56 |
7 | Erika Villaecija Garcia | ESP | 4.06,87 |
8 | Mariana Brochado | BRA | 4.07,21 |
800 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Anastasia Ivanenko | RUS | 8.11,99 |
2 | Kate Ziegler | USA | 8.14,12 |
3 | Rebecca Cooke | GBR | 8.20,02 |
4 | Brittany Reimer | CAN | 8.26,85 |
5 | Erika Villaecija | ESP | 8.27,17 |
6 | Kylie Palmer | AUS | 8.29,01 |
7 | Kristel Kobrich | CHI | 8.29,30 |
8 | Tan Miao | CHN | 8.30,60 |
100 meter wisselslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Brooke Hanson | AUS | 1.00,16 |
2 | Hanna-Maria Seppälä | FIN | 1.00,74 |
3 | Martina Moravcová | SVK | 1.01,41 |
4 | Shayne Reese | AUS | 1.01,52 |
5 | Malin Svahnstrom | SWE | 1.02,13 |
6 | Sophie de Ronchi | FRA | 1.02,30 |
Kaitlin Sandeno | USA | 1.02,30 | |
8 | Hanna Eriksson | SWE | 1.02,92 |
9 | Hinkelien Schreuder | NED | 1.02,51 |
200 meter wisselslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Hui Qi | CHN | 2.09,33 |
2 | Kaitlin Sandeno | USA | 2.10,79 |
3 | Lara Carroll | USA | 2.11,77 |
4 | Xin Zhang | CHN | 2.12,12 |
5 | Alicia Aemisegger | USA | 2.12,40 |
6 | Julie Hjorth-Hansen | DEN | 2.13,55 |
7 | Sara Thyden | SWE | 2.13,68 |
8 | Sophie de Ronchi | FRA | 2.15,46 |
400 meter wisselslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Hui Qi | CHN | 4.34,28 |
2 | Alessia Filippi | ITA | 4.35,32 |
3 | Anastasia Ivanenko | RUS | 4.35,54 |
4 | Xin Zhang | CHN | 4.36,30 |
5 | Kaitlin Sandeno | USA | 4.36,56 |
6 | Alicia Aemisegger | USA | 4.37,03 |
7 | Georgina Bardach | ARG | 4.40,39 |
8 | Helen Norfolk | NZL | 4.40,63 |
4 x 100 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Inge Dekker Hinkelien Schreuder Chantal Groot Marleen Veldhuis | NED | (WR) 3.33,32 |
2 | Shayne Reese Sophie Edington Danni Miatke Lisbeth Lenton | AUS | 3.34,95 |
3 | Josefin Lillhage Therese Alshammar Anna-Karin Kammerling Ida Mattson | SWE | 3.36.13 |
4 | Lauren Boyle Alison Fitch Helen Norfolk Hannah McLean | NZL | 3.37,70 |
Maritza Correia Margaret Hoelzer Mary Descenza Amanda Weir | USA | 3.37,70 | |
6 | Yanwei Xu Jingzhi Tang Pang Jiaying Yang Yu | CHN | 3.38,15 |
7 | Flavia Zoccari Cristina Chiuso Alessia Filippi Federica Pellegrini | ITA | 3.39,18 |
8 | Hannah Jane Arnett Wilson Yu Hang Sze Yu Ning Chan Hiu Wai Sherry Tsai | HKG | 3.44,12 |
4 x 200 meter vrije slag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Bronte Barratt Jessicah Schipper Shayne Reese Lisbeth Lenton | AUS | 7.46,96 |
2 | Pang Jiaying Jingzhi Tang Yanwei Xu Yang Yu | CHN | 7.47,07 |
3 | Kate Ziegler Rachel Komisarz Amanda Weir Kaitlin Sandeno | USA | 3.11.92 |
4 | Flavia Zoccari Simona Ricciardi Alessia Filippi Federica Pellegrini | ITA | 7.50,39 |
5 | Lavren Boyle Alison Fitch Helen Norfolk Melissa Ingram | NZL | 7.55,46 |
6 | Ida Mattsson Josefin Lillhage Johanna Sjöberg Malin Svahnström | SWE | 7.55,60 |
7 | Natalya Lovtsova Daria Belyakina Daria Parshina Anastasia Ivanenko | RUS | 7.56,34 |
8 | Maria Fuster Erika Villaecija Tatiana Rouba Laura Roca | ESP | 7.59,85 |
4 x 100 meter wisselslag
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Tayliah Zimmer Jade Edmistone Jessicah Schipper Lisbeth Lenton | AUS | (WR) 3.51,84 |
2 | Margaret Hoelzer Tara Kirk Rachel Komisarz Maritza Correia | USA | 3.55,65 |
3 | Chang Gao Nan Luo Zhou Yafei Yanwei Xu | CHN | 3.55.76 |
4 | Elena Gemo Chiara Boggiatto Francesca Segat Cristina Chiuso | ITA | 4.01,07 |
5 | Stanislava Komarova Ekatarina Kormacheva Irina Bespalova Daria Balyakina | RUS | 4.01,49 |
6 | Hannah McLean Kelly Bentley Elizabeth Coster Alison Fitch | NZL | 4.02,75 |
7 | Sara Thyden Hanna Eriksson Johanna Sjöberg Ida Mattsson | SWE | 4.03,76 |
8 | Min Ji Shim Su Yeon Back Hye Ra Choi Keo Ra Lee | KOR | 4.06,33 |
Medailleklassement
■ Gastland
Plaats | Land | 1 Goud | 2 Zilver | 3 Brons | Totaal |
---|---|---|---|---|---|
1 | Australië | 12 | 9 | 3 | 24 |
2 | Verenigde Staten | 6 | 8 | 9 | 23 |
3 | China | 5 | 1 | 6 | 12 |
4 | Zuid-Afrika | 3 | 1 | 0 | 4 |
5 | Rusland | 3 | 0 | 5 | 8 |
6 | Italië | 2 | 7 | 3 | 12 |
7 | Duitsland | 2 | 1 | 2 | 5 |
Oekraïne | 2 | 1 | 2 | 5 | |
9 | Zweden | 1 | 2 | 3 | 6 |
10 | Nederland | 1 | 1 | 1 | 3 |
11 | Brazilië | 1 | 0 | 1 | 2 |
12 | Kazachstan | 1 | 0 | 0 | 1 |
Kroatië | 1 | 0 | 0 | 1 | |
14 | Oostenrijk | 0 | 4 | 0 | 4 |
15 | Zuid-Korea | 0 | 2 | 0 | 2 |
16 | Finland | 0 | 1 | 0 | 1 |
Slovenië | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Venezuela | 0 | 1 | 0 | 1 | |
19 | Verenigd Koninkrijk | 0 | 0 | 2 | 2 |
Argentinië | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Nieuw-Zeeland | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Noorwegen | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Slowakije | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Totaal | 40 | 40 | 40 | 120 |