Raw Air kobiet 2020
| |||
Data | 7–12 marca 2020 | ||
---|---|---|---|
Miejsce rozpoczęcia | Oslo | ||
Miejsce zakończenia | Trondheim | ||
Organizator | Oslo, Lillehammer, | ||
Zwycięzcy | |||
I miejsce | Maren Lundby | ||
II miejsce | Silje Opseth | ||
III miejsce | Eva Pinkelnig | ||
Strona internetowa |
Raw Air kobiet 2020 – druga edycja turnieju Raw Air z udziałem kobiet. Odbyła się ona, podobnie jak rok wcześniej na skoczniach w Norwegii. Rozpoczęła się prologiem w Oslo 7 marca 2020. Dzień później miał odbyć się konkurs indywidualny, który został odwołany[1]. W dniach 9–10 marca zmagania turniejowe przeniosły się do Lillehammer[1]. Z powodu rozwijającej się pandemii COVID-19 odwołane zostały mające zakończyć cykl zawody w Trondheim[a], które miały odbyć się 12 marca[2].
Skocznie
Miejsca rozgrywania zawodów
Zdjęcie | Nazwa skoczni | Miejscowość | K | HS | Rekord skoczni | Źr. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Odległość | Rekordzistka | Data | ||||||
Lysgårdsbakken | Lillehammer | K-123 | HS-140 | 141,5 m | Maren Lundby | 11.03.2019 | [3] | |
Holmenkollbakken | Oslo | K-120 | HS-134 | 137,5 m | Sara Takanashi | 04.02.2016 | [4] | |
Granåsen | Trondheim | K-124 | HS-138 | 137,5 m | Juliane Seyfarth | 14.03.2019 | [5] |
Wyniki
Oslo
Prolog – 7 marca 2020[6]
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Skok | Styl | Belka | Wiatr | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maren Lundby | Norwegia | 133 m | 48,0 | 24 | -0,16 | 133,3 |
2. | Jacqueline Seifriedsberger | Austria | 127 m | 54,0 | 24 | 0,27 | 121,2 |
3. | Chiara Hölzl | Austria | 125 m | 53,5 | 24 | 0,81 | 117,2 |
4. | Katharina Althaus | Niemcy | 120 m | 53,0 | 24 | 0,59 | 115,3 |
5. | Sara Takanashi | Japonia | 123 m | 51,0 | 24 | 0,24 | 114,0 |
6. | Silje Opseth | Norwegia | 124,5 m | 52,0 | 24 | -0,30 | 112,0 |
7. | Nika Križnar | Słowenia | 123,5 m | 45,5 | 24 | 0,22 | 109,6 |
8. | Yūki Itō | Japonia | 118 m | 52,0 | 24 | 0,40 | 108,0 |
9. | Juliane Seyfarth | Niemcy | 121 m | 50,0 | 24 | 0,39 | 106,1 |
10. | Eva Pinkelnig | Austria | 117 m | 50,0 | 24 | 0,01 | 105,4 |
11. | Sofja Tichonowa | Rosja | 117,5 m | 45,0 | 24 | -0,02 | 97,1 |
12. | Daniela Iraschko-Stolz | Austria | 114 m | 49,5 | 24 | -0,02 | 93,5 |
13. | Irina Awwakumowa | Rosja | 115,5 m | 49,5 | 24 | -0,05 | 90,3 |
14. | Ema Klinec | Słowenia | 111,5 m | 48,0 | 24 | 0,16 | 90,2 |
15. | Nozomi Maruyama | Japonia | 108 m | 48,0 | 24 | -0,25 | 87,6 |
16. | Anna Odine Strøm | Norwegia | 107,5 m | 47,0 | 24 | -0,27 | 86,8 |
17. | Yūka Setō | Japonia | 114,5 m | 48,0 | 24 | -0,43 | 81,7 |
18. | Julia Clair | Francja | 107 m | 48,0 | 24 | 0,41 | 78,7 |
19. | Elena Runggaldier | Włochy | 107 m | 48,0 | 24 | 0,39 | 76,2 |
20. | Astrid Norstedt | Szwecja | 109,5 m | 45,5 | 24 | 0,25 | 76,0 |
21. | Svenja Würth | Niemcy | 113 m | 46,5 | 24 | 0,03 | 69,3 |
22. | Julia Kykkänen | Finlandia | 102 m | 48,0 | 24 | 0,58 | 66,3 |
23. | Daniela Haralambie | Rumunia | 104,5 m | 46,5 | 24 | 0,12 | 64,8 |
24. | Luisa Görlich | Niemcy | 96,5 m | 46,0 | 24 | -0,06 | 64,4 |
25. | Océane Avocat Gros | Francja | 96 m | 44,5 | 24 | 0,21 | 59,2 |
26. | Virág Vörös | Węgry | 96,5 m | 44,5 | 24 | 0,46 | 57,6 |
27. | Sophie Sorschag | Austria | 93 m | 46,5 | 24 | 0,36 | 54,3 |
28. | Ksienija Kabłukowa | Rosja | 87,5 m | 45,5 | 24 | -0,09 | 48,1 |
29. | Park Guy-lim | Korea Południowa | 84 m | 41,5 | 24 | 0,14 | 35,3 |
- | Špela Rogelj | Słowenia | - | - | - | - | DSQ |
Konkurs indywidualny – 8 marca 2020 (odwołany)
Lillehammer
Konkurs indywidualny – 9 marca 2020[7]
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Skok 1 | Skok 2 | Nota 1 | Nota 2 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sara Takanashi | Japonia | 120,5 m | 127,5 m | 150,1 | 146,8 | 296,9 |
2. | Maren Lundby | Norwegia | 123,5 m | 139 m | 147,9 | 147,5 | 295,4 |
3. | Silje Opseth | Norwegia | 131,5 m | 122,5 m | 149,4 | 144,1 | 293,5 |
4. | Katharina Althaus | Niemcy | 121,5 m | 128 m | 147,8 | 143,0 | 290,8 |
5. | Nika Križnar | Słowenia | 119,5 m | 121 m | 147,8 | 142,6 | 290,4 |
6. | Eva Pinkelnig | Austria | 120,5 m | 123 m | 148,5 | 137,6 | 286,1 |
7. | Ema Klinec | Słowenia | 116,5 m | 116 m | 138,1 | 134,5 | 272,6 |
8. | Daniela Iraschko-Stolz | Austria | 110 m | 115 m | 130,6 | 131,5 | 262,1 |
9. | Chiara Hölzl | Austria | 121,5 m | 118,5 m | 123,8 | 137,4 | 261,2 |
10. | Lara Malsiner | Włochy | 117 m | 116,5 m | 122,0 | 126,8 | 248,8 |
11. | Jacqueline Seifriedsberger | Austria | 109,5 m | 118,5 m | 108,0 | 130,6 | 238,6 |
12. | Juliane Seyfarth | Niemcy | 108,5 m | 111 m | 119,1 | 115,9 | 235,0 |
13. | Anna Odine Strøm | Norwegia | 114 m | 111,5 m | 114,0 | 119,4 | 233,4 |
14. | Nozomi Maruyama | Japonia | 117 m | 102,5 m | 118,6 | 107,8 | 226,4 |
15. | Joséphine Pagnier | Francja | 108 m | 106 m | 114,8 | 111,5 | 226,3 |
16. | Irina Awwakumowa | Rosja | 109,5 m | 108 m | 111,0 | 112,8 | 223,8 |
Luisa Görlich | Niemcy | 108 m | 113 m | 107,0 | 116,8 | ||
18. | Yūka Setō | Japonia | 110 m | 109 m | 107,3 | 113,2 | 220,5 |
19. | Daniela Haralambie | Rumunia | 108 m | 111,5 m | 109,2 | 109,4 | 218,6 |
20. | Katra Komar | Słowenia | 109,5 m | 106,5 m | 106,3 | 109,8 | 216,1 |
21. | Svenja Würth | Niemcy | 112 m | 101 m | 117,0 | 96,6 | 213,6 |
22. | Špela Rogelj | Słowenia | 112,5 m | 98,5 m | 118,3 | 93,3 | 211,6 |
23. | Sophie Sorschag | Austria | 100,5 m | 107 m | 94,9 | 115,8 | 210,7 |
24. | Elena Runggaldier | Włochy | 101,5 m | 102 m | 101,9 | 104,9 | 206,8 |
25. | Sofja Tichonowa | Rosja | 107,5 m | 105 m | 98,9 | 106,8 | 205,7 |
26. | Océane Avocat Gros | Francja | 104 m | 95,5 m | 106,3 | 93,2 | 199,5 |
27. | Julia Kykkänen | Finlandia | 96,5 m | 101,5 m | 92,0 | 104,1 | 196,1 |
28. | Julia Clair | Francja | 108,5 m | 97,5 m | 104,8 | 88,2 | 193,0 |
29. | Astrid Norstedt | Szwecja | 92,5 m | 102,5 m | 83,9 | 106,7 | 190,6 |
30 | Park Guy-lim | Korea Południowa | 99,5 m | 93,5 m | 91,6 | 94,3 | 185,9 |
31 | Ksienija Kabłukowa | Rosja | 93,5 m | - | 83,5 | - | 83,5 DNQ |
32 | Jerneja Brecl | Słowenia | 95 m | - | 81,7 | - | 81,7 DNQ |
33 | Yūki Itō | Japonia | 91 m | - | 77,3 | - | 77,3 DNQ |
- | Virág Vörös | Węgry | - | - | - | - | DNS |
Prolog - 9 marca 2020 (przesunięty na 10 marca)[8]
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Skok | Styl | Belka | Wiatr | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maren Lundby | Norwegia | 139,5 m | 56,5 | 18 | 0,72 | 133,2 |
2. | Jacqueline Seifriedsberger | Austria | 130 m | 54,0 | 18 | 0,74 | 113,4 |
3. | Silje Opseth | Norwegia | 125 m | 52,0 | 18 | -0,28 | 113,1 |
4. | Yūki Itō | Japonia | 124 m | 51,5 | 18 | 0,71 | 100,4 |
5. | Katharina Althaus | Niemcy | 118 m | 50,5 | 18 | 0,07 | 94,9 |
6. | Anna Odine Strøm | Norwegia | 121 m | 51,5 | 18 | 0,77 | 94,4 |
7. | Sara Takanashi | Japonia | 121,5 m | 51,0 | 18 | 1,04 | 92,1 |
8. | Juliane Seyfarth | Niemcy | 116 m | 49,5 | 18 | -0,03 | 91,4 |
9. | Eva Pinkelnig | Austria | 117 m | 49,5 | 18 | 0,37 | 89,1 |
10. | Chiara Hölzl | Austria | 117 m | 49,5 | 18 | 0,52 | 87,7 |
11. | Joséphine Pagnier | Francja | 115 m | 49,0 | 17 | 1,17 | 83,0 |
12. | Nozomi Maruyama | Japonia | 111,5 m | 46,0 | 18 | 0,73 | 72,2 |
Špela Rogelj | Słowenia | 111 m | 49,5 | 18 | 0,99 | ||
14. | Lara Malsiner | Włochy | 107 m | 46,5 | 18 | 0,33 | 68,5 |
15. | Sophie Sorschag | Austria | 107 m | 48,0 | 17 | 1,35 | 65,8 |
16. | Daniela Iraschko-Stolz | Austria | 105,5 m | 48,0 | 18 | 0,89 | 61,8 |
17. | Ema Klinec | Słowenia | 105 m | 45,0 | 18 | 0,68 | 60,0 |
18. | Daniela Haralambie | Rumunia | 101 m | 46,5 | 17 | 0,73 | 59,7 |
19. | Océane Avocat Gros | Francja | 98 m | 46,0 | 17 | 0,35 | 57,5 |
20. | Yūka Setō | Japonia | 99 m | 45,0 | 18 | -0,12 | 57,3 |
21. | Irina Awwakumowa | Rosja | 99 m | 47,0 | 18 | 0,09 | 57,0 |
22. | Luisa Görlich | Niemcy | 99,5 m | 47,5 | 18 | 0,28 | 56,5 |
23. | Elena Runggaldier | Włochy | 98 m | 46,0 | 17 | 0,70 | 54,1 |
24. | Ksienija Kabłukowa | Rosja | 95,5 m | 46,0 | 17 | 0,42 | 52,3 |
25. | Katra Komar | Słowenia | 96,5 m | 46,5 | 17 | 0,81 | 50,8 |
Julia Kykkänen | Finlandia | 96,5 m | 47,5 | 17 | 0,91 | ||
27. | Julia Clair | Francja | 88 m | 42,5 | 17 | -0,34 | 43,6 |
28. | Nika Križnar | Słowenia | 92 m | 40,5 | 18 | -0,11 | 40,1 |
29. | Sofja Tichonowa | Rosja | 92 m | 43,5 | 18 | 0,36 | 38,2 |
30 | Jerneja Brecl | Słowenia | 94,5 m | 42,5 | 17 | 1,37 | 37,6 |
31 | Svenja Würth | Niemcy | 92 m | 42,0 | 18 | 0,38 | 36,5 |
32 | Park Guy-lim | Korea Południowa | 88 m | 42,5 | 17 | 1,01 | 29,5 |
33 | Astrid Norstedt | Szwecja | 81 m | 41,0 | 17 | 0,72 | 18,3 |
- | Virág Vörös | Węgry | - | - | - | - | DNS |
Konkurs indywidualny (2) – 10 marca 2020[9]
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Skok 1 | Skok 2 | Nota 1 | Nota 2 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maren Lundby | Norwegia | 134 m | 124 m | 145,2 | 117,1 | 262,3 |
2. | Silje Opseth | Norwegia | 138,5 m | 134 m | 131,6 | 130,0 | 261,6 |
3. | Chiara Hölzl | Austria | 136 m | 122,5 m | 139,2 | 115,9 | 255,1 |
4. | Eva Pinkelnig | Austria | 131 m | 128 m | 129,4 | 116,3 | 245,7 |
5. | Ema Klinec | Słowenia | 130,5 m | 123,5 m | 124,7 | 112,6 | 237,3 |
6. | Katharina Althaus | Niemcy | 126,5 m | 122 m | 118,5 | 106,7 | 225,2 |
7. | Yūki Itō | Japonia | 118 m | 124,5 m | 100,7 | 113,2 | 213,9 |
8. | Sara Takanashi | Japonia | 117,5 m | 119 m | 104,4 | 101,3 | 205,7 |
9. | Nika Križnar | Słowenia | 111 m | 127 m | 88,3 | 109,0 | 197,3 |
10. | Daniela Iraschko-Stolz | Austria | 115 m | 102,5 m | 91,2 | 80,8 | 172,0 |
11. | Špela Rogelj | Słowenia | 108,5 m | 114,5 m | 78,3 | 93,6 | 171,9 |
12. | Anna Odine Strøm | Norwegia | 113,5 m | 115 m | 87,5 | 84,2 | 171,7 |
13. | Nozomi Maruyama | Japonia | 111 m | 109 m | 81,2 | 90,1 | 171,3 |
14. | Julia Clair | Francja | 114 m | 104 m | 92,7 | 68,6 | 161,3 |
15. | Lara Malsiner | Włochy | 116 m | 103,5 m | 86,8 | 71,0 | 157,8 |
16. | Juliane Seyfarth | Niemcy | 110 m | 107,5 m | 86,8 | 69,4 | 156,2 |
17. | Elena Runggaldier | Włochy | 114 m | 99,5 m | 89,0 | 61,3 | 150,3 |
18. | Yūka Setō | Japonia | 104,5 m | 99,5 m | 80,9 | 67,6 | 148,5 |
19. | Svenja Würth | Niemcy | 110 m | 99 m | 84,7 | 63,4 | 148,1 |
20. | Joséphine Pagnier | Francja | 111 m | 103 m | 76,5 | 69,7 | 146,2 |
21. | Luisa Görlich | Niemcy | 111 m | 101 m | 78,7 | 66,4 | 145,1 |
22. | Sophie Sorschag | Austria | 101,5 m | 109 m | 67,0 | 77,7 | 144,7 |
23. | Sofja Tichonowa | Rosja | 106 m | 102 m | 68,8 | 66,2 | 135,0 |
24. | Katra Komar | Słowenia | 104 m | 92 m | 73,7 | 47,5 | 121,2 |
25. | Daniela Haralambie | Rumunia | 102 m | 100 m | 66,1 | 54,9 | 121,0 |
26. | Ksienija Kabłukowa | Rosja | 99 m | 92,5 m | 60,3 | 49,1 | 109,4 |
27. | Océane Avocat Gros | Francja | 96 m | 93,5 m | 61,9 | 44,1 | 106,0 |
28. | Jacqueline Seifriedsberger | Austria | 134 m | DNS | 105,8 | - | 105,8 |
29. | Jerneja Brecl | Słowenia | 90 m | 84 m | 58,2 | 32,2 | 90,4 |
30 | Astrid Norstedt | Szwecja | 93 m | 87,5 m | 53,3 | 27,8 | 81,1 |
31 | Park Guy-lim | Korea Południowa | 79,5 m | - | 11,7 | - | 11,7 DNQ |
32 | Julia Kykkänen | Finlandia | 72 m | - | 5,2 | - | 5,2 DNQ |
- | Irina Awwakumowa | Rosja | - | - | - | - | DSQ |
- | Virág Vörös | Węgry | - | - | - | - | DNS |
Trondheim
Prolog – 11 marca 2020[10]
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Skok | Styl | Belka | Wiatr | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maren Lundby | Norwegia | 123,5 m | 53,5 | 21 | -0,35 | 120,3 |
2. | Silje Opseth | Norwegia | 123 m | 53,0 | 21 | -0,43 | 119,9 |
3. | Nika Križnar | Słowenia | 126 m | 52,5 | 21 | 0,08 | 118,3 |
4. | Ema Klinec | Słowenia | 125 m | 52,5 | 21 | 0,11 | 116,2 |
5. | Sara Takanashi | Japonia | 121 m | 52,5 | 21 | 0,25 | 107,5 |
6. | Chiara Hölzl | Austria | 117 m | 51,5 | 21 | -0.35 | 106,6 |
7. | Eva Pinkelnig | Austria | 116 m | 51,0 | 21 | -0,34 | 104,1 |
Yūki Itō | Japonia | 122,5 m | 52,5 | 22 | 0,53 | ||
9. | Katharina Althaus | Niemcy | 118 m | 51,0 | 21 | -0,05 | 104,0 |
10. | Daniela Iraschko-Stolz | Austria | 115,5 m | 50,0 | 21 | -0,20 | 100,4 |
11. | Juliane Seyfarth | Niemcy | 115,5 m | 51,0 | 21 | 0,04 | 98,4 |
12. | Nozomi Maruyama | Japonia | 116 m | 48,5 | 22 | 0,16 | 92,4 |
13. | Lara Malsiner | Włochy | 111 m | 49,0 | 22 | -0,02 | 85,9 |
14. | Anna Odine Strøm | Norwegia | 109 m | 50,0 | 22 | -0,20 | 85,6 |
15. | Irina Awwakumowa | Rosja | 111 m | 50,5 | 22 | 0,32 | 83,6 |
16. | Julia Clair | Francja | 106,5 m | 49,5 | 22 | -0,15 | 80,0 |
17. | Katra Komar | Słowenia | 109 m | 47,0 | 22 | 0,02 | 79,8 |
18. | Eirin Maria Kvandal | Norwegia | 109,5 m | 46,5 | 22 | 0,10 | 79,3 |
19. | Sophie Sorschag | Austria | 107 m | 48,5 | 22 | -0,01 | 78,0 |
20. | Špela Rogelj | Słowenia | 106,5 m | 49,5 | 22 | 0,08 | 77,1 |
21. | Daniela Haralambie | Rumunia | 106 m | 48,0 | 22 | -0,11 | 77,0 |
22. | Sofja Tichonowa | Rosja | 105,5 m | 48,5 | 22 | -0,09 | 76,4 |
23. | Svenja Würth | Niemcy | 107 m | 48,0 | 22 | 0,25 | 74,7 |
24. | Luisa Görlich | Niemcy | 104 m | 49,0 | 22 | -0,10 | 74,3 |
25. | Elena Runggaldier | Włochy | 104,5 m | 48,0 | 22 | 0,07 | 72,1 |
26. | Kinga Rajda | Polska | 102,5 m | 48,5 | 22 | -0,12 | 71,4 |
27. | Joanna Szwab | Polska | 100,5 m | 48,0 | 22 | 0,17 | 63,9 |
28. | Jerneja Brecl | Słowenia | 98,5 m | 46,5 | 22 | -0,03 | 61,0 |
29. | Ksienija Kabłukowa | Rosja | 99,5 m | 46,5 | 22 | 0,14 | 60,9 |
30. | Yūka Setō | Japonia | 98,5 m | 45,5 | 22 | 0,11 | 58,4 |
31. | Joséphine Pagnier | Francja | 97,5 m | 45,5 | 22 | 0,21 | 55,5 |
32. | Julia Kykkänen | Finlandia | 98 m | 43,0 | 22 | 0,19 | 54,1 |
33. | Astrid Norstedt | Szwecja | 96 m | 44,0 | 22 | 0,01 | 53,5 |
34. | Océane Avocat Gros | Francja | 91,5 m | 42,0 | 22 | 0,19 | 41,4 |
35. | Park Guy-lim | Korea Południowa | 83,5 m | 40,0 | 22 | 0,00 | 27,1 |
Podsumowanie
Na podstawie[11]:
Poz | Zawodniczka | Nota 1 | Nota 2 | Nota 3 | Nota 4 | Nota 5 | Nota 6 | Nota łączna |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maren Lundby | 133,3 | 295,4 | 133,2 | 262,3 | 120,3 | - | 944,5 |
2 | Silje Opseth | 112,0 | 293,5 | 113,1 | 261,6 | 119,9 | - | 900,1 |
3 | Eva Pinkelnig | 105,4 | 286,1 | 89,1 | 245,7 | 104,1 | - | 830,4 |
4 | Katharina Althaus | 115,3 | 290,8 | 94,9 | 225,2 | 104,0 | - | 830,2 |
5 | Chiara Hölzl | 117,2 | 261,2 | 87,7 | 255,1 | 106,6 | - | 827,8 |
6 | Sara Takanashi | 114,0 | 296,9 | 92,1 | 205,7 | 107,5 | - | 816,2 |
7 | Ema Klinec | 90,2 | 272,6 | 60,0 | 237,3 | 116,2 | - | 776,3 |
8 | Nika Križnar | 109,6 | 290,4 | 40,1 | 197,3 | 118,3 | - | 755,7 |
9 | Daniela Iraschko-Stolz | 93,5 | 262,1 | 61,8 | 172,0 | 100,4 | - | 689,8 |
10 | Juliane Seyfarth | 106,1 | 235,0 | 91,4 | 156,2 | 98,4 | - | 687,1 |
11 | Anna Odine Strøm | 86,8 | 233,4 | 94,4 | 171,7 | 85,6 | - | 671,9 |
12 | Nozomi Maruyama | 87,6 | 226,4 | 72,2 | 171,3 | 92,4 | - | 649,9 |
13 | Yūki Itō | 108,0 | 77,3 | 100,4 | 213,9 | 104,1 | - | 603,7 |
14 | Jacqueline Seifriedsberger | 121,2 | 238,6 | 113,4 | 105,8 | - | - | 579,0 |
15 | Yūka Setō | 81,7 | 220,5 | 57,3 | 148,5 | 58,4 | - | 566,4 |
16 | Luisa Görlich | 64,4 | 223,8 | 56,5 | 145,1 | 74,3 | - | 564,1 |
17 | Lara Malsiner | - | 248,8 | 68,5 | 157,8 | 85,9 | - | 561,0 |
18 | Elena Runggaldier | 76,2 | 206,8 | 54,1 | 150,3 | 72,1 | - | 559,5 |
19 | Julia Clair | 78,7 | 193,0 | 43,6 | 161,3 | 80,0 | - | 556,6 |
20 | Sophie Sorschag | 54,3 | 210,7 | 65,8 | 144,7 | 78,0 | - | 553,5 |
21 | Sofja Tichonowa | 97,1 | 205,7 | 38,2 | 135,0 | 76,4 | - | 552,4 |
22 | Svenja Würth | 69,3 | 213,6 | 36,5 | 148,1 | 74,7 | - | 542,2 |
23 | Daniela Haralambie | 64,8 | 218,6 | 59,7 | 121,0 | 77,0 | - | 541,1 |
24 | Špela Rogelj | - | 211,6 | 72,2 | 171,9 | 77,1 | - | 532,8 |
25 | Joséphine Pagnier | - | 226,3 | 83,0 | 146,2 | 55,5 | - | 511,0 |
26 | Katra Komar | - | 216,1 | 50,8 | 121,2 | 79,8 | - | 467,9 |
27 | Océane Avocat Gros | 59,2 | 199,5 | 57,5 | 106,0 | 41,4 | - | 463,6 |
28 | Irina Awwakumowa | 90,3 | 223,8 | 57,0 | - | 83,6 | - | 454,7 |
29 | Astrid Norstedt | 76,0 | 190,6 | 18,3 | 81,1 | 53,5 | - | 419,5 |
30 | Julia Kykkänen | 66,3 | 196,1 | 50,8 | 5,2 | 54,1 | - | 372,5 |
31 | Ksienija Kabłukowa | 48,1 | 83,5 | 52,3 | 109,4 | 60,9 | - | 354,2 |
32 | Park Guy-lim | 35,3 | 185,9 | 29,5 | 11,7 | 27,1 | - | 289,5 |
33 | Jerneja Brecl | - | 81,7 | 37,6 | 90,4 | 61,0 | - | 270,7 |
34 | Eirin Maria Kvandal | - | - | - | - | 79,3 | - | 79,3 |
35 | Kinga Rajda | - | - | - | - | 71,4 | - | 71,4 |
36 | Joanna Szwab | - | - | - | - | 63,9 | - | 63,9 |
37 | Virág Vörös | 57,6 | - | - | - | - | - | 57,6 |
Uwagi
- ↑ Rozegrano tylko kwalifikacje (prolog) w dniu 11 marca.
Przypisy
- ↑ a b Skijumping.pl – Raw Air w Oslo: Niedziela storpedowana przez wiatr, dodatkowe zawody w poniedziałek w Lillehammer! [online], Skijumping.pl [dostęp 2020-03-08] (pol.).
- ↑ Calendar & Results. fis-ski.com. [dostęp 2020-03-16]. (ang.).
- ↑ Lillehammer. skisprungschanzen.com. [dostęp 2019-11-13]. (pol. • niem. • ang.).
- ↑ Oslo. skisprungschanzen.com. [dostęp 2019-11-13]. (pol. • niem. • ang.).
- ↑ Trondheim. skisprungschanzen.com. [dostęp 2019-11-13]. (pol. • niem. • ang.).
- ↑ Wyniki prologu - Oslo [online], FIS (ang.).
- ↑ Wyniki konkursu indywidualnego - Lillehammer [online], FIS (ang.).
- ↑ Wyniki prologu - Lillehammer [online], FIS (ang.).
- ↑ Wyniki konkursu indywidualnego nr 2 - Lillehammer [online], FIS (ang.).
- ↑ Wyniki prologu - Trondheim [online], FIS (ang.).
- ↑ Raw Air Tournament Standings Women [online], FIS (ang.).
- p
- d
- e
Skocznie | |
---|---|
Turnieje mężczyzn | |
Turnieje kobiet | |
Zwycięzcy |
|
Zwyciężczynie |
|